Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: najnudniejszy, szlak, tatrach

Najnudniejszy szlak w Tatrach
Autor Wiadomo
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4524 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-01-23, 20:05   

Ja tam lubię las bez względu na to czy to las za moim blokiem, czy za domem moich rodziców, czy nad morzem czy w Tatrach - zieleń i drzewa uspokajają mnie tak jak woda :-) A wyjazd z domu, oderwanie się od problemów, od codzienności, od obowiązków i obcowanie z naturą jest wspaniałe nawet jeśli widoki ograniczają się do omszałych pni ;-) Owszem - uwielbiam szczyty, ten widok, ten majestat, tą ekscytację, napięcie, podniecenie, uwielbiam wiedzieć, że po raz kolejny nie dałam się pokonać chwilowemu zmęczeniu, bólowi mięśni, lękowi wysokości (niestety jestem jego posiadaczką, ale nigdy nie pozwoliłam by mi w czymkolwiek przeszkadzał bo uwielbiam być wysoko i obserwować wszystko z góry), uwielbiam tą satysfakcję i ten zachwyt. Ale las też jest piękny - czyste, górskie powietrze i tą świadomość gdzie się jest, świadomość, ze teraz nic mnie nie dotyczy tylko kolejny krok, kolejny oddech i góry :-D

Trudno jest doceniać małe rzeczy, kiedy ma się wszystko a chce się mieć jeszcze więcej - ale mimo wszystko warto spróbować ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4602 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-01-23, 20:10   

Stella ja cie rozumiem, bo na mnie zielen i drzewa rowniez dzialaja uspokajajaca, tylko ze u mnie to jest inny rodzaj wyciszenia - ten lesny i ten gorski i wlasnie w gorach lasy nie za bardzo mi odpowiadaja, ale tak to bardzo lubie pojechac do lasu, poobejmowac drzewa (to naprawde czlowieka uspokaja)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4837 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-01-23, 23:36   

to było najciekawsze miejsce w dolinie pańszczycy i najfajniejszy widok :mrgreen:

[ Dodano: 2012-01-23, 23:37 ]
swoją drogą ja też bardzo lubię las :) ale jak jadę na grzyby :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lestaf 


Wiek: 40
Doczy: 23 Wrz 2011
czyli 4598 dni temu

Posty: 96
Tematy: 3
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Gdańsk
Wysany: 2012-01-24, 12:30   

Ja lubię góry porośnięte lasami liściastymi, szczególnie jesienią gdy drzewa nabierają koloru złota. W Tatry jeżdżę, żeby podziwiać ekspozycję, a nie żeby spacerować po lasach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paolo 



Doczy: 23 Sty 2012
czyli 4476 dni temu

Posty: 69
Tematy: 4
Skd: Lublin
Wysany: 2012-02-26, 23:44   

borsuk6x9 napisa/a:
ja natomiast doliną pańszczycy za dopłatą bym nie chciał :-P :mrgreen:
hehe, kwestia gustu, mi tam się akurat Pańszczyca podoba :-) pozdrawim
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4563 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2012-02-27, 10:30   

borsuk6x9 napisa/a:

jak się człowiek z lasu wydostanie.... to i tak nic nie widać

No właśnie, bo góry wszystko zasłaniają :lol: :lol: :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
Iga
Iga 



Wiek: 38
Doczya: 06 Lip 2011
czyli 4678 dni temu

Posty: 68
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Lubartów
Wysany: 2012-02-27, 13:20   

Iva napisa/a:
Tatry są zbyt piękne, żeby mogły być nudne. A jeśli któryś szlak jest monotonny, wystarczy wsłuchać się w siebie i w ciszę wokół nas (jeśli idzie się samotnie) albo wystarczy dobre towarzystwo ;-)

W pełni się z Tobą zgadzam, Iva. "Monotonny" to w odniesieniu do tatrzańskich szlaków zdecydowanie lepsze określenie niż "nudny". Zresztą nawet na tych monotonnych nigdy nie wiadomo, co (lub kto!) może nas spotkać ;-)

borsuk6x9 napisa/a:
ja natomiast doliną pańszczycy za dopłatą bym nie chciał :-P

Urok Doliny Pańszczycy polega między innymi na tym, że nie jest najbardziej uczęszczanym szlakiem w Tatrach, dlatego nie sądzę Borsuk, że ktoś chciałby Ci dopłacać, żebyś tamtędy chodził ;-) Wybieraj szlaki z ciekawszymi widokami, a Pańszczycę zostaw tym, którym nie przeszkadza, że góry zasłaniają góry ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Viola
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-04-24, 18:45   

Wydaję mi się, że każdy szlak ma coś ciekawego, nawet tajemniczego w sobie. Tylko nie każdy to widzi i docenia. Dla mnie nie ma nudnych szlaków ;-)
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4837 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-04-24, 22:08   

Lestaf napisa/a:
Ja lubię góry porośnięte lasami liściastymi, szczególnie jesienią gdy drzewa nabierają koloru złota. W Tatry jeżdżę, żeby podziwiać ekspozycję, a nie żeby spacerować po lasach.


a propos lasów. wiecie czego nie ma w lesie iglastym ???



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


nie ma lipy :!: :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
takitam 



Wiek: 36
Doczy: 27 Mar 2012
czyli 4412 dni temu

Posty: 58
Tematy: 1
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2012-04-26, 20:43   

Morskie Oko trasa monotonna
A i zejście z Małołączniaka po Kobylarzowym Źlebie ze trzy lata temu się szło to monotonnie było jakoś chiba droga się dłużyła
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-07-24, 00:54   

osobiście jak dla mnie Dolina Chochołowska, ciągnie się i ciągnie, kombinuje jak mogę a to rower a to kolejka, nie planuję spaceru tą doliną w najbliższym czasie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4306 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2012-08-06, 16:46   

A ja nie lubię drogi do Moka i Doliny Kościeliskiej - obydwóch z tego samego powodu - tłumy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4524 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-08-07, 14:51   

wichurra napisa/a:
A ja nie lubię drogi do Moka i Doliny Kościeliskiej - obydwóch z tego samego powodu - tłumy.

A ja lubię Dolinę Kościeliską - z samego rana, gdy nie ma jeszcze praktycznie ludzi (oprócz tych wyruszających na Czerwone Wierchy czy Ornak), zwłaszcza tuż po deszczu, gdy niebo już się rozpogodzi, a mgła się wznosi tworząc delikatne, lekkie chmury, a wszystko to podświetla delikatnie słońce :-) Bajkowy widok - zwłaszcza na Wyżniej Kirze Miętusiej czy w okolicy mostka przy Lodowym Źródle ;-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4298 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2012-08-07, 15:43   

wichurra napisa/a:
A ja nie lubię drogi do Moka i Doliny Kościeliskiej - obydwóch z tego samego powodu - tłumy.


Dokładnie, mam tak samo.Dla mnie Kościeliska mecząca za względu na tłumy w dodatku często z wózkami, rozwrzeszczanymi dzieciakami .Samej doliny nie lubię, natomiast okolice jak najbardziej(Staw Smreczyński, Hale Stoły, jaskinie).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamiltatry 



Wiek: 34
Doczy: 26 Lut 2012
czyli 4442 dni temu

Posty: 288
Tematy: 9
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2012-08-07, 17:59   

Iga napisa/a:
"Monotonny" to w odniesieniu do tatrzańskich szlaków zdecydowanie lepsze określenie niż "nudny".


Popieram, w końcu nudy w Tatrach jeszcze nie zaznałem :mrgreen:

A co do Doliny Kościeliskiej to polecam również poznać jej wieczorne uroki. W okolicach południa i później w godzinach popołudniowych może być bardzo gęsto, ale następnie im bliżej końca dnia, tym ruch wyraźnie się zmniejsza i robi się całkiem przyjemnie w tej dolinie...

Poza tym faktycznie to dobra opcja na deszczową pogodę (zwłaszcza, gdy jest nadzieja na jakieś piękne podeszczowej krajobrazy). :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum