Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: malysz, na, skoczni

Małysz na skoczni
Autor Wiadomo
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5104 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-04-14, 11:45   

hehe to fakt,tylko nie należy zapominać, że niektórzy z nich to anorektycy i to jest troche przykre,że doprowadzają się do takiego stanu-myślę,że głównie ze względu właśnie na karierę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
katarina 


Wiek: 45
Doczya: 09 Mar 2010
czyli 5134 dni temu

Posty: 39
Tematy: 0
Skd: Wlkp.
Wysany: 2010-04-14, 14:37   

Jak Adaś skończy karierę to sobie podje przynajmniej :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5104 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-04-15, 15:51   

no to tez fakt,ale dziwne jest to ze przecież oni wszyscy jak 1 takie chudzielce:-)Te ćwiczenia myslę nie są jakieś hardcorowe aż tak żeby tyle kalorii przy tym gubić,chociaż mogę się mylić:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5147 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-04-22, 22:13   

Kiedyś Adam Małysz wypowiadał się na temat swojej diety i to, co większość Polaków je na co dzień on tylko od wielkiego dzwonu...no ale coś za coś. Choć fakt trzeba uważać, by nie przejść pewnej granicy i nie stać się anorektykiem jak było w przypadku na przykład Svena Hannawalda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5104 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-04-26, 17:53   

Dokładnie tak, dlatego trochę im współczuję, no ale coś kosztem czegoś
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-05-05, 19:08   

Dorotea napisa/a:
Niemców:-)Chyba za to że tak się naśmiewali jak przegraliśmy z nimi w noge a szczerze to cudem im ta brama wpadła:D


To też wiesz dzięki tacie, bo to temu 36 lat było. Był to piękny mecz i szanse były równe. Jakby nie ta wrzutka, raczej nie cudem tylko brzuchem, Mullera to by mogło być odwrotnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5104 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-06, 16:45   

hehe ja nie o tym meczu.Mówie o tym jak Boruc stal na bramce i niefortunnie gola wpuścił ,czyli na zeszłych mistrzostwach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-05-06, 17:58   

Dorotea napisa/a:
o tym jak Boruc stal na bramce i niefortunnie gola wpuścił ,czyli na zeszłych mistrzostwach


W ostatnich w 2006 to było 0:2. Moim zdaniem ,przewaga Niemców była w tym meczu wyraźna i nie przypadek Boruca zadecydował o przegranej. No, ale to jest moja opinia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5104 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-07, 15:27   

figmar napisa/a:
Dorotea napisa/a:
o tym jak Boruc stal na bramce i niefortunnie gola wpuścił ,czyli na zeszłych mistrzostwach


W ostatnich w 2006 to było 0:2. Moim zdaniem ,przewaga Niemców była w tym meczu wyraźna i nie przypadek Boruca zadecydował o przegranej. No, ale to jest moja opinia.
No w każdym razie wiem że po tym meczu strasznie się z nas nabijali i dlatego ich nie lubie:-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
makserwus 


Doczy: 22 Kwi 2010
czyli 5090 dni temu

Posty: 73
Tematy: 0
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Z Daleka
Wysany: 2010-05-07, 19:30   

No niestety Małysz idzie już na emeryturę. Moim zdaniem nie będzie już tak dobrego skoczka. To samo jest z papieżem. Tak dobrego jak J.P. II nie będzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paweł 



Zaproszone osoby: 12
Doczy: 05 Kwi 2010
czyli 5107 dni temu

Posty: 42
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Pomerania
Wysany: 2010-05-07, 22:19   

Trzeba jeszcze w Niego wierzyć póki startuje ; )
ale rzeczywiście już drugi taki pewnie się nie powtórzy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5147 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-05-08, 07:34   

makserwus napisa/a:
No niestety Małysz idzie już na emeryturę. Moim zdaniem nie będzie już tak dobrego skoczka. To samo jest z papieżem. Tak dobrego jak J.P. II nie będzie.


ale porównanie :-/
ja jestem naprawdę dużą fanką talentu Adama Małysza i podziwiam Go za pracę jaką wykonał dla promocji sportu w Polsce. Talent ma ponad normę, nim taki drugi się pojawi minie naprawdę długi okres, bardzo długi okres...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-05-08, 13:23   

Kamila napisa/a:
nim taki drugi się pojawi minie naprawdę długi okres,


Talenty nie rodzą się często. Wiele talentów się marnuje. Marnuje je sam jego posiadacz, przypadek,marny trener itp. W przypadku Małysza też mamy przykłady wzlotu i umiaru. Jednak 15 lat w kadrze narodowej i dziesięć lat w albo około czołówki światowej świadczy o jego wyjątkowym talencie. Oby jeszcze parę takich lat z Adamem i Jego długim lotem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5147 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-05-11, 01:04   

figmar napisa/a:
Kamila napisa/a:
nim taki drugi się pojawi minie naprawdę długi okres,


Talenty nie rodzą się często. Wiele talentów się marnuje. Marnuje je sam jego posiadacz, przypadek,marny trener itp. W przypadku Małysza też mamy przykłady wzlotu i umiaru. Jednak 15 lat w kadrze narodowej i dziesięć lat w albo około czołówki światowej świadczy o jego wyjątkowym talencie. Oby jeszcze parę takich lat z Adamem i Jego długim lotem.


Figmar dokładnie w Polsce nie dba się o rozwój skoczków, ktoś musi być nad wyjątkowy by się przebić ( patrz Małysz) a jeśli ktoś ma talent ale potrzebuje jeszcze dużo treningu to już ma gorszą sytuację bo w Polsce nie ma zbytnio dobrych warunków do doskonalenia swojego talentu. A szkoda...

Kacer słyszałam o tym i pisałam już to w tamtym wątku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-05-11, 17:31   

Kamila napisa/a:
w Polsce nie dba się o rozwój skoczków


Jestem pewny,że zainteresowani emocjonalnie tą latającą dyscypliną, sądzi tak jak my. Ale interesy są przeróżne, a najmniej jest czysto sportowych, takich szkoleniowo rozwojowych. Decydenci dbają przede wszystkim o to, żeby się na chapać, robić pozory, napisać piękne sprawozdanie, zwalić na słabą formę zawodnika albo na pogodę, pech czy siłę wyższą. Dopóki przy poszukiwaniu, a później przy rozwoju utalentowanych, nie będą decydowali ludzie którzy sami takimi są, i odnosili konkretne sukcesy zawodnicze, to nie ma nadziei ,że utalentowani się rozwiną. Warunki są jakie są, stosunkowo nie znowu takie najgorsze. Po drugie przecież jest możliwość trenowania i na obiektach zagranicznych. Uważam ,że diabeł tkwi w bagatelizowaniu i bałaganie szkoleniowym kierowanym przez byle jakich decydentów.Takie jest moje zdanie na ten temat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum