Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dla, koscielisko, pomoc, psow.

Kościelisko - Pomoc dla psów.
Autor Wiadomo
dizzaczek 



Wiek: 34
Doczya: 28 Sie 2013
czyli 3866 dni temu

Posty: 8
Tematy: 1
Skd: Brodnica
Wysany: 2013-08-28, 11:47   Kościelisko - Pomoc dla psów.

Witam. To mój pierwszy post na tym forum i możliwe, że komuś się on nie spodoba, ale chcę poruszyć temat bardzo dla mnie ważny.

Wczoraj spacerując po Kościelisku odwiedziliśmy pewne ranczo. Chcieliśmy popatrzeć jak dziewczynka uczy się jazdy na kucu i na samym wejściu/wjeździe doznaliśmy szoku. Duże skomlące psy w małej, mokrej klatce z podkulonymi, trzęsącymi się łapami, przemoczonymi tak pewnie od XXX dni. Na całej powierzchni klatki była kałuża, bo pewnie i tam te biedne zwierzaki się załatwiają. Paskudny zapach, jakby od rozkładającego się mięsa. Ludzie! Miejcie trochę serca. Wczoraj było strasznie zimno, wiał wiatr.
Bierzecie pod opiekę zwierzęta to zapewnijcie im godne warunki: choć trochę większą powierzchnię "wybiegu" (jeśli można to tak w ogóle nazwać) i to, żeby miały sucho szczególnie w takie dni jak wczoraj.

Jeśli czyta to ktoś, kto może jakoś wpłynąć na los i życie tych zwierzaków bardzo proszę o interwencję.

Dziękuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ŚpiącyRycerz 



Wiek: 38
Doczy: 15 Lut 2013
czyli 4060 dni temu

Posty: 39
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: z Tatr
Wysany: 2013-08-28, 20:52   

Dobrze, że o tym publicznie piszesz, ale nie oczekuj że ktoś bez dowodów będzie odwalał za Ciebie coś, co Ty mogłaś zrobić będąc na miejscu:
zdjęcia by mieć dowód na Twoje słowa
wykonać telefon na policję/straż ochrony zwierząt i zgłosić od razu sytuację
napisać mail/zadzwonić do TTOnZ i zgłosić sprawę mając zdjęcia

na słowo nikt nie uwierzy i nikt nic nie zrobi

gdy widzi się takie rzeczy to podejmuje się konkretne działania, a nie wpisuje się post na forum internetowym
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dizzaczek 



Wiek: 34
Doczya: 28 Sie 2013
czyli 3866 dni temu

Posty: 8
Tematy: 1
Skd: Brodnica
Wysany: 2013-08-29, 07:45   

Skoro pochodzisz z gór to chyba dobrze wiesz jaka jest rozmowa z większością górali. Fakt, powinnam ja interweniować, ale poruszam temat bo właśnie przedwczoraj wracałam do domu a może ktoś akurat tam będzie i zobaczy na własne oczy.

Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kasiaw90 


Doczya: 05 Wrz 2013
czyli 3858 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Ełk
Wysany: 2013-09-05, 12:41   

Zgadzam się ze śpiącym rycerzem, że w takich sytuacjach najlepiej dokumentować zdarzenie. W dobie smart phonów nie jest to większym problemem. Nie można czekać aż ktoś inny zareaguje za Ciebie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Doczy: 04 Cze 2013
czyli 3951 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-09-05, 16:34   

To prawda,nie można pozostać biernym w takiej sytuacji i najlepiej od razu dokumentować takie zdarzenia aby potem móc szybciej zareagować i zgłaszać do odpowiednich organów. Aż sam jestem ciekawy jak to się zakończyło.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Crazy 


Doczya: 26 Mar 2014
czyli 3656 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Kraków
Wysany: 2014-03-26, 13:26   

Ja ostatnio widziałam Yorka przypiętego łańcucha na zewnątrz, kiedy była temperatura -10 stopni...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum