Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: na, pogoda, slowacji

Pogoda na Słowacji
Autor Wiadomo
bapep 



Doczy: 01 Cze 2013
czyli 3954 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Kozienice
Wysany: 2013-06-01, 10:28   Pogoda na Słowacji

Witam, planowałem jechac jutro do Zakopanego, pogodę nadawali do czwartku słoneczną, lecz przed chwilą się wszystko zmieniło :( Burze deszcz to chyba najgorsze czego można oczekiwac od naszych gór :( dlatego zastanawiam się czy w tym czasie na Słowacji nie będzie lepszej pogody, niestety nigdy tam nie byłem, dlatego załoyzłem temat z prośba o doradzenie jakie miasto wybrać aby mieć blisko w góry i jak sprawdzić pogodę na najbliższe dni właśnie w Słowackich górach?


Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4969 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-06-01, 20:26   Re: Pogoda na Słowacji

bapep napisa/a:
Witam, planowałem jechac jutro do Zakopanego, pogodę nadawali do czwartku słoneczną, lecz przed chwilą się wszystko zmieniło :( Burze deszcz to chyba najgorsze czego można oczekiwac od naszych gór :( dlatego zastanawiam się czy w tym czasie na Słowacji nie będzie lepszej pogody, niestety nigdy tam nie byłem, dlatego załoyzłem temat z prośba o doradzenie jakie miasto wybrać aby mieć blisko w góry i jak sprawdzić pogodę na najbliższe dni właśnie w Słowackich górach?


Pozdrawiam

ja bym tam specjalnie nie liczył na lepszą , bo przeważnie po dwóch stronach gór bywa podobnie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DalliKK 



Wiek: 36
Doczy: 18 Lut 2012
czyli 4423 dni temu

Posty: 191
Tematy: 8
Otrzyma 19 piw(a)
Skd: Kezmarok/Kiezmark SK
Wysany: 2013-06-01, 22:23   

tu fajny web o pogode w slowackich gorach w okolicach smokowcoch http://pocasie.aktuality....horny-smokovec/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Doczy: 04 Cze 2013
czyli 3951 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-06-26, 05:28   

Zdecydowanie Smokowiec ( tłumacząc lekko na nasze) lub Stary Smokiwiec. W okolicy blisko gór masz jeszcze kilka innych miejscowości,gdzie noclegi będą ciut tańsze,z dogadaniem sie polsko-słowackim językiem nie ma żadnego problemu. Z kolei dalsza miejscowość to Poprad,ale również warto sie nią zainteresować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Zakopaneo 


Doczy: 24 Kwi 2013
czyli 3992 dni temu

Posty: 29
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2013-07-08, 13:18   

To fakt,w sumie wzdłuż całej kolejki elektrycznej masz kilka miejscowości ciągnących się wprost d o Popradu, to też bardzo dobra baza wypadkowa w góry z której grzechem byłoby nie skorzystać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum