Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: koscielec

Kościelec
Autor Wiadomo
adelajda80 


Wiek: 35
Doczya: 15 Pa 2014
czyli 3475 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: 2014-10-15, 12:06   

Według mnie szlak nie jest trudny, jednak jest wymagający kondycyjnie, gdy sie idzie z Murowańca i rano z Kuźnic. Najtrudniejsza jest końcówka. Płyta skalna płaska - ją lepiej obejść z lewej strony. No i taki stopień przy ekspozycji przed samym szczytem może stanowić trudność.

[ Dodano: 2014-10-16, 09:08 ]
;-) Jeszcze raz Was pozdrawiam. :!: Myślę, że podałąm właściwą informację- tak- dlatego zernęłam, aby nikogo w błąd nie wprowadzić. Miłego dnia życzę i wszystkim- wszystkiego najlepszego.... :!:

[ Dodano: 2014-10-16, 09:11 ]
Napisałam, że końcówka najtrudniejsza- to prawda, a zresztą dochodzi wtedy i zmęczenie. :!: Na pewno opis dałam właściwy. Pozdrawiam jeszcze raz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Willy102 


Doczy: 19 Gru 2014
czyli 3410 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2015-01-16, 11:52   

Kościelec należy do moich ulubionych szczytów górskich. Jest to bardzo ciekawa formacja skalna: od strony północnej, którędy biegnie szlak jest to szeroka granitowa płyta o średnim nachyleniu ok. 30 st. podcięta dwoma progami, a od strony południowej, (gdzie nie ma szlaku)- wąska szpiczasta grań. Najtrudniejszym fragmentem jest prawie pionowa ścianka tuż przed wierzchołkiem. Ma ona kilka metrów. Wspinamy się po niej wykorzystując wystające skały. Może spotkamy sie kiedys na szlaku?
________
Sprzedaż mieszkań oleśnica na Dolnym Śląsku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum