Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: kasprowy, kasprowy, ktoredy, na, wierch

Kasprowy Wierch - którędy na Kasprowy?
Autor Wiadomo
kolaszek 


Wiek: 31
Doczy: 18 Lip 2010
czyli 5029 dni temu

Posty: 88
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Radomsko/Wrocław
Wysany: 2012-08-15, 14:55   

Może się jedynie okazać, że zostało sprzedanych sporo biletów w dwie strony ( chodzi o te bilety, które ludzie kupują żeby wjechać i zjechać) ale to się chyba rzadko zdarza. Wtedy mogą odmówić sprzedaży
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Caudilio 



Wiek: 47
Doczy: 04 Lip 2012
czyli 4313 dni temu

Posty: 43
Tematy: 1
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Łodź
Wysany: 2012-08-16, 21:47   

Zrobiłem dzisiaj największą głupotę w życiu - stanąłem w kolejce do kolejki...
Obiecałem córce - ma 4 lata i chciała... no cóż ciężkie życie ojca. Pod stacją byliśmy o 8.30 - wcześniej się nie dało z 4-latkiem tak niestety jest. Kolejka już była galanta - oceniłem ją na 3 godziny - dobra wystoję. Dziecko świetnie się bawiło - masa dzieciaków, przedszkole. No to stoimy. Stoimy, stoimy i stoimy. Kolejka się nie przesuwa. Masakra o 12.00 zaczynam wątpić, schody blisko, a ja nawet o metr do przodu. Totalny chaos - lewe bilety, stacze odsprzedają swoje miejsca dużym grupom, awantury, kłótnie. Myślę sobie z punktu widzenia socjologicznego jest ciekawie - jeszcze postoję. Robi się mało wesoło, krzyki itd. Ludzie dzwonią na policję ! Policja przyjeżdża, kręci się - daje nagany wzrokowe - stacze i kombinatorzy wycofują się :) O godzinie 14.00 kupuje bilet - dziecko jest zachwycone - ja czuje się jak po Gerlachu :-o . Wjeżdżamy na górę po 5,5 godziny stania a tu...
dupa, widoczność zerowa - nosz k.... ...ć! Gorszej kary za głupotę być nie może ale cóż należało mi się :-x . Siedzimy na grani ... robimy zdjęcia we mgle :mrgreen: . No i wreszcie chmury się rozłażą - są widoki. Dziecko szczęśliwe, my zmęczeni bogatsi o nowe doświadczenie - nigdy więcej !

Chcecie wjechać na Kasprowy kolejką - to w ładny dzień w sezonie stańcie w kolejce o 6.00 rano - nie później. Tak robiłem do tej pory i nigdy nie miałem takiego cyrku jak dziś.
Poniżej dwa zdjęcia kolejki - nie potrafię ich połączyć - ale można policzyć latarnie ile miała kolejka do kolejki...
Oraz szczęśliwe dziecko - czego się dla dzieci nie robi... nie róbcie tego ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 3 piw(a):
Stella, Małgo, jabol
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5072 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2012-08-16, 22:32   

dzięki za relację
zawsze to jakieś doświadczenie :mrgreen:
najważniejsze że dziecko szczęśliwe
pamiętam mój pierwszy wyjazd - ojciec kupił bilety u konika
a moją córeczkę to chyba sfotografowałem na tym samym kamieniu :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-16, 23:58   

o rany, stawiam piwo za wytrwałość, ja bym tyle nie wystała
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamiltatry 



Wiek: 34
Doczy: 26 Lut 2012
czyli 4441 dni temu

Posty: 288
Tematy: 9
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2012-08-17, 00:33   

Niesamowita kolejka, a to jeszcze nie był weekend...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4305 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2012-08-17, 11:06   

Kurcze - takiej kolejki to jeszcze nigdy tam nie widziałam:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4695 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-08-23, 10:14   

Małgo napisa/a:
o rany, stawiam piwo za wytrwałość, ja bym tyle nie wystała


ja na pewno tez nie dałbym rady i wlazłbym tam choćby nawet w 7 godzin robiąc 50 przystanków.
Przecież wejście na gore zajmuje ok 3 godzin max. A oni dłużej w tej kolejce czekają. Ja na pewno bym szedł na piechtę

Ale tak jak piszesz czego się nie robi dla dziecka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4273 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2012-08-25, 12:21   

Ok. I ja zostałam przekonana do samodzielnego wejścia... Poza tym - po prostu nie potrafię stać w kolejkach - więc odpada. A i zakupiłam sobie mapę ze szlakami i czasami przejść, więc już wiem, co i jak... I dobre buty zakupiłam też. ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-25, 12:27   

liczek napisa/a:
Ok. I ja zostałam przekonana do samodzielnego wejścia... Poza tym - po prostu nie potrafię stać w kolejkach - więc odpada. A i zakupiłam sobie mapę ze szlakami i czasami przejść, więc już wiem, co i jak... I dobre buty zakupiłam też. ;-)


a jaka będziesz z siebie dumna - bezcenne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4695 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-08-25, 14:34   

liczek napisa/a:
Ok. I ja zostałam przekonana do samodzielnego wejścia... Poza tym - po prostu nie potrafię stać w kolejkach - więc odpada. A i zakupiłam sobie mapę ze szlakami i czasami przejść, więc już wiem, co i jak... I dobre buty zakupiłam też. ;-)


powiem ci że do połowy trasy czyli tam gdzie się przesiada do drugiej kolejki jest lajtowo. Potem chwilkę można się zasapać idąc pod kolejką. No i przed samym wierzchołkiem, ale jak już widać szczyt to już super się idzie - tak mówił mój tata którego udało nam się namówić na wyprawę. no i dodał te widoki to bezcenne , a nie wszystko jest widoczne z kolejki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-25, 14:44   

Furi napisa/a:
liczek napisa/a:
Ok. I ja zostałam przekonana do samodzielnego wejścia... Poza tym - po prostu nie potrafię stać w kolejkach - więc odpada. A i zakupiłam sobie mapę ze szlakami i czasami przejść, więc już wiem, co i jak... I dobre buty zakupiłam też. ;-)


powiem ci że do połowy trasy czyli tam gdzie się przesiada do drugiej kolejki jest lajtowo. Potem chwilkę można się zasapać idąc pod kolejką. No i przed samym wierzchołkiem, ale jak już widać szczyt to już super się idzie - tak mówił mój tata którego udało nam się namówić na wyprawę. no i dodał te widoki to bezcenne , a nie wszystko jest widoczne z kolejki


a ja pójdę przez Gąsienicową
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wusia1973 


Doczya: 26 Sie 2012
czyli 4259 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: opolskie
Wysany: 2012-08-28, 14:39   

Witam! W tamtym roku wraz z 62 letnią mamą,10 letnia córką i mężem weszliśmy przez Boczań ,Gąsienicową na Kasprowy.Powrót tą samą drogą tylko zahaczyliśmy jeszcze o Czarny staw Gąsienicowy.Polecam ,byłam dumna z mojej mamy i córki które mają lepszą kondycję ode mnie :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
Małgo
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-28, 21:04   

wusia1973 napisa/a:
Witam! W tamtym roku wraz z 62 letnią mamą,10 letnia córką i mężem weszliśmy przez Boczań ,Gąsienicową na Kasprowy.Powrót tą samą drogą tylko zahaczyliśmy jeszcze o Czarny staw Gąsienicowy.Polecam ,byłam dumna z mojej mamy i córki które mają lepszą kondycję ode mnie :-D


pójdę dokładnie tak jak Wy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4273 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2012-09-05, 22:07   

To znów ja - dzisiaj kolejka do kolejki chyba nie była za długa, ale plan pozostał niezmieniony - wchodzimy o własnych siłach.
Poszliśmy przez Halę Gąsienicową... a w okolicach z 30 minut do szczytu Kasprowego - złapała nas burza z piorunami i gradem.... ciekawe doświadczenie....
Ciekawe i różne zachowania turystów. Ciesze się, że mieliśmy porządne buty i kurtki w plecakach. Buty nie przemokły, ale plecaki doszczętnie... ha, ha...
Wspomnienia - bezcenne ;-) ))
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-09-06, 17:16   

liczek napisa/a:
To znów ja - dzisiaj kolejka do kolejki chyba nie była za długa, ale plan pozostał niezmieniony - wchodzimy o własnych siłach.
Poszliśmy przez Halę Gąsienicową... a w okolicach z 30 minut do szczytu Kasprowego - złapała nas burza z piorunami i gradem.... ciekawe doświadczenie....
Ciekawe i różne zachowania turystów. Ciesze się, że mieliśmy porządne buty i kurtki w plecakach. Buty nie przemokły, ale plecaki doszczętnie... ha, ha...
Wspomnienia - bezcenne ;-) ))


Mam dokładnie takie same wspomnienia z Kasprowego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum