Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: karczma po zboju, karczma regionalna, krupowki

Karczma po Zbóju - Krupówki
Autor Wiadomo
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4518 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-01-20, 19:39   

Karczma po Zbóju odkryliśmy przypadkiem będąc pierwszy raz wspólnie w Zakopanym :-) Mamy to szczęście, że mamy niezłego nosa do wszelkich lokali gastronomicznych i jeszcze ani raz się nie rozczarowaliśmy :-D Karczma po zbóju stała się natomiast naszą ulubioną tatrzańską restauracją i nawet jak będąc w tatrach nie mieszkamy w Zakopanym to wpadamy do niej choć raz na pyszny obiad :mrgreen:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewik30 



Wiek: 43
Doczya: 28 Gru 2011
czyli 4496 dni temu

Posty: 27
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2012-01-29, 10:55   

A ja sie niestety rozczarowalam...:( kwasnica taka sobie zeberko w niej raczej do ozdoby ,bo nie bardzo bylo co obgryzc ,rosol jakby sztuczny jedynie pierogi z kapusta i grzybami ok bo rozplywaly sie w ustach ziemniaki mialam podane byle jak na talerzu a do tego fileta z kurczaka z warzywami podany w folii aluminiowej ,ktora w trakcie jedzenia sie darla na male kawaleczki i trzeba bylo bardzo uwazac by jej nie nadziac na widelec czyli kupa babraniny przy tym .I moim zdaniem dosc drogo :-? Do tego wszystkiego spadlam tam ze schodow ,bylo slisko ,ale to juz przez moja nieuwage hehe cale szczescie ,ze sobie nie skrecilam nogi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4469 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2012-04-10, 11:53   

Taką robicie reklamę tej karczmie, że w najbliższym przyjeździe do Zakopanego muszę tam zawitać.
Może jakieś bonusy za reklamę dla forumowiczów :mrgreen: ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Twist 


Wiek: 34
Doczy: 13 Kwi 2012
czyli 4389 dni temu

Posty: 7
Tematy: 1
Skd: Irlandia
Wysany: 2012-05-10, 11:53   

Zachecony pozytywnymi opiniami po Karczmie po Zboju az trzy razy probowalem zjesc kolacje w tej restauracji. Oto moje spostrzezenia:

Dzien I:
Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne. Regionalna muzyka na zywo, usmiechnieta obsluga. Usiadlismy z moja kobieta na pietrze (jedyny wolny stolik) i zamowilismy polecane przez wielu pierogi z kapusta i grzybami. Za 16 zl dostalem okolo 8-10 pierogow z ogromna iloscia skwarkow. Pierogi byly bardzo smaczne - rozplywaly sie w ustach i szybko zniknely z talerza. Skwarkow zjadlem tylko kilka a i tak przez kolejne dwie godziny odczuwalem swedzenie ust i niestrawnosc. Moja kobieta zamowila deser (bodajze kawalek placka za 9zl ). Bardzo ladnie podany i pyszny. Mimo przygody ze skwarkami - wrazenia pozytywne.

Dzien II. Nie udalo nam sie znalezc stolika.

Dzien III. Usiedlismy miedzy grajaca orkiestra a wejsciem. Po kilku minutach mielismy dosc glosnych rozmow obslugi za naszymi plecami. Zdazylismy sie dowiedziec kto? z kim? i dlaczego? oraz kilka innych szczegolow opatrzonych kasliwymi komentarzami z kuchni. Wyszlismy po wypicu napojow.

Restauracja pewnie swietna poza sezonem, ale nie polecam nikomu, gdy jest tloczno.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5075 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2012-05-10, 13:41   

Karczma jest moim zdaniem przereklamowana na tym forum:) są inne miejsca z klimatem gdzie można zjeść lepiej i taniej:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Twist 


Wiek: 34
Doczy: 13 Kwi 2012
czyli 4389 dni temu

Posty: 7
Tematy: 1
Skd: Irlandia
Wysany: 2012-05-10, 13:54   

Chetnie poczytam o tych knajpach oraz co konkretnie jest tam smaczne. Przyda sie na przyszlosc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5075 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2012-05-14, 13:52   

Jadę w środę w nocy do Zakopanego luknę czy nadal tam warto jeść i po powrocie opiszę miejsce w nowym wątku:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciech 



Wiek: 39
Doczy: 01 Maj 2011
czyli 4737 dni temu

Posty: 29
Tematy: 0
Skd: Chełm
Wysany: 2012-05-23, 04:05   

Ludzie, oglądam sobie ostatnio szpilki na Giewoncie a tam Kaśka kelnerka z KPZ :D no normalnie o flaszkę mogę się założyć że to ona :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5084 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2012-05-23, 20:26   

Serio ? W jakiej scenie była pokazana ? ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
czarna269 



Wiek: 43
Doczya: 26 Lip 2012
czyli 4285 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-07-26, 13:25   

też mi się kojarzy :-) tylko sceny przypomnieć nie mogę... a co do karczmy...byłam, jadłam...oj smakowało ( a grzane wino jak smakuje...) palce lizać :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5084 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2012-07-28, 13:03   

A już ją widziałam ;) Grała scenę z Piotrem Zelt :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4596 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-10, 15:35   

kolessdz napisa/a:
Karczma jest moim zdaniem przereklamowana na tym forum:) są inne miejsca z klimatem gdzie można zjeść lepiej i taniej:)


Zgadzam sie. Wystrój maja fajny, ale jedzenie takie sobie, jadlam smaczniej. Ale żeby nie bylo, ze jestem calkiem na nie to polecam Zielone łocko Maryny :-) mmmmmm :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4300 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2012-08-10, 21:09   

Asia - Ty to tam chyba tylko po knajpach chodziłaś :):P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4596 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-10, 21:41   

Pewnie, ze tak - od rana do wieczora :-P a tak serio, to jak jezdzilam wczesniej, to raczej nie jadalam na miescie, ale tym razem bylam dwa tygodnie, a poniewaz jako dobra siostra fundowalam wyjazd, to moje siostry zazyczyly sobie, zebysmy przetestowaly pare knajp i tak oto co drugi dzien, fundujac diete odchudzajaca mojemu portfelowi :D, jadlam na miescie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ŚpiącyRycerz 



Wiek: 38
Doczy: 15 Lut 2013
czyli 4081 dni temu

Posty: 39
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: z Tatr
Wysany: 2013-03-03, 22:55   

nie często jadam w karczmach ale jak już się zdarzy to chętnie odwiedzam Karczmę Po Zbóju. Bardzo smakuje mi tu kwaśnica, pomidorowa, gulaszowa i oczywiście słynna golonka. Mogę polecić także pyszne surówki i kapustę zasmażaną. Wystrój taki sam, jak wszędzie w Zakopanem, ale na plus jest to, że mają dużo miejsca i stoliki nie siedzą jeden na drugim
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum