Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: jack, wolfskin

Jack Wolfskin
Autor Wiadomo
Lestaf 


Wiek: 40
Doczy: 23 Wrz 2011
czyli 4571 dni temu

Posty: 96
Tematy: 3
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Gdańsk
Wysany: 2011-09-24, 09:25   Jack Wolfskin

Temat ten zakładam z ciekawości, zastanawia mnie bowiem czy ceny które dyktuje firma Jack Wolfskin za swoje ciuchy, są czymkolwiek usprawiedliwione. Czy ktoś z forumowiczów posiada może jakąś część garderoby tej firmy i mógłby powiedzieć coś na temat jej jakości? Polary Wolfskina takie jak Blizzard kosztują prawie 900 zł, a to jak na ciuch cokolwiek sporo...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MORF 



Wiek: 40
Doczy: 23 Sty 2011
czyli 4814 dni temu

Posty: 118
Tematy: 48
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2011-09-24, 09:43   

Posiadałem buty JW - niestety kompletna porażka, najpierw w Bieszczadach obtarcia tak głębokie że musiałem się ratować sztuczną skórą, potem pseudo membrana która nie dawała rady w żadnych warunkach.

Posiadam SS Supersonic XT który dostałem w prezencie, pomimo kilku wad jest super.

Niestety w jednym jak i drugim wypadku cena nie jest adekwatna do produktu, za podobną kwotę można mieć ciekawsze rozwiązania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lestaf 


Wiek: 40
Doczy: 23 Wrz 2011
czyli 4571 dni temu

Posty: 96
Tematy: 3
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Gdańsk
Wysany: 2011-09-24, 15:46   

MORF napisa/a:

Posiadam SS Supersonic XT który dostałem w prezencie, pomimo kilku wad jest super.


Jakich wad?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MORF 



Wiek: 40
Doczy: 23 Sty 2011
czyli 4814 dni temu

Posty: 118
Tematy: 48
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2011-09-24, 16:05   

- brak odpinanego kaptura
- materiał szybko się mechaci
- w pewnych miejscach nie układa się tak jak, ja bym chciał
- spodziewałem się dłuższej ochrony przed deszczem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lestaf 


Wiek: 40
Doczy: 23 Wrz 2011
czyli 4571 dni temu

Posty: 96
Tematy: 3
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Gdańsk
Wysany: 2011-09-24, 16:22   

Tym bardziej dziwi mnie ich polityka cenowa. Ciekawe jak sprawują się te ubrania powyżej 800 zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lestaf 


Wiek: 40
Doczy: 23 Wrz 2011
czyli 4571 dni temu

Posty: 96
Tematy: 3
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Gdańsk
Wysany: 2011-09-25, 12:59   

Ceny porażają, ale patrząc na intensywność w reklamowaniu produktów tej firmy czy to na afiszach czy to w prasie, nasuwa się wniosek, że na brak klientów w Polsce narzekać nie mogą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-01, 00:52   

Drogie bo niemieckie, więc nie ma za bardzo co się dziwić tym bardziej, że polskie odpowiedniki rzeczy o podobnych parametrach są nie wiele tańsze, choćby taka polska firma jak Fjord Nansen gdzie wiele rzeczy podobnych jest właśnie do Jack Wolfskin, a cena takiego zwykłego ale dosyć solidnego polaru Fjord Nansen jest coś w granicach 250-300 zł, a Jack'a Wolfskin'a między 300-350 więc różnica nie za duża. W ogóle różnica w cenach między polskimi markami typu Alpinus, Campus czy HiMountain też nie wiele różni się od takiego choćby angielskiego Berghausa. Chociaż to też zależy co właśnie kupujemy bo czym droższe rzeczy tym ta różnica pomiędzy polskimi a zachodnimi rzeczami robi się coraz to większa niestety :/. Po za tym firma Jack Wolfskin, co jakiś czas musi kogoś tam sądzić, za wykorzystywanie podobnej łapy do nich, po podobno trochę firm to robi :-D Chociaż jak czytam opinie na temat ich produktów to są na pewno dużo lepsze od tych właśnie firm polskich, więc może były by to dobrze wydane pieniądze. Ale mnie tam już bardziej przekonuje The North Face, bo nie jest niemieckie, a po za tym ja mam słabość do amerykańskich rzeczy :-D pomimo, że to i tak w Europie produkowane, ale nie jest niemieckie :mrgreen:

A na temat tego polara co napisałeś w pierwszym poście, to większość bardziej poleca sobie kupić zwykłego polara, a do tego kurtka z goretexem, bo ten polar przy deszczu w ogóle się nie sprawdza, a tylko chroni przed wiatrem. W mrozie też do końca wystarczający nie jest podobno. A zestaw kurtka + polar to masz na zimę, deszcz, wiatr i chłodniejsze letnie wieczory w zależności od konfiguracji jaką na siebie włożysz ;-)
 
 
amroz 


Doczy: 09 Sie 2011
czyli 4615 dni temu

Posty: 69
Tematy: 4
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wałbrzych
Wysany: 2011-10-02, 08:22   

Mam już kilka lat bluzę polarową i wszystko ok. No ale to tylko polar więc mało skomplikowany ciuch.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum