Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dobry, gubalowka, na, poczatek

Gubałówka - Na dobry początek :)
Autor Wiadomo
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5067 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2013-08-02, 09:25   

fajna wycieczka jest też z Gubałówki do Chochołowa - Tatry Zachodnie widać z bardzo ciekawej perspektywy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4991 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-08-04, 20:22   

kolessdz napisa/a:
Byłem ostatnio w Zakopanem i oczywiście na Gubałówce i to co piszecie to jednak prawda same stragany ale co się dziwić jak ludzi pełno kupuje jak by nie mieli tego samego u siebie w mieście:)
no pewnie większość niema pamiątek regionalnych ani tych widoków , może i miejscowo przysłonionych , ale niektórzy turyści leniwi i lubią restauracje w takich miejscach z widokami
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jastrzebiec 


Doczy: 22 Wrz 2013
czyli 3863 dni temu

Posty: 46
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-10-19, 14:16   

Same stragany są pod samą Gubałówką,natomiast na szczycie masz zupełnie inny obraz,z całą pewnością warto. Znajduje się tam także najwyżej położona miejscowość w Polsce- Ząb,od północnej części Gubałówki,też warto mieć to na uwadze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3559 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2014-07-23, 15:39   

Wejscie na Gubałówkę wbrew pozorom potrafi dać w kość. Co do samej Gubałówki to jakoś mnie nie zachwyciła. Nie ma tam nic czego nie ma na dole, a i nawet ceny większe.

[ Dodano: 2016-08-12, 18:09 ]
Przepraszam za post za postem. Zaznaczam od razu, że moje pytanie kieruję do osób, które mają pojęcie i kochają Tatry, a nie do wynalazków, którzy logują się tu, aby zapytać o prezent na 30-stkę. Kilka dni temu usłyszałem stwierdzenie od znajomego, że gdzieś on czytał, że Gubałówka jest tak skonstruowana, że gdyby była większą górą, to by była jednym z najcięższych szlaków. Chodzi tu o nachylenie, stromość itd. Co o tym myślicie? Ja jak pisałem post wyżej zaskoczyłem się Gubałówką. Niby niewysoka górka, ale nieźle się na niej zmęczyłem, więc w sumie może być trochę prawdy w "potencjale" Gubałówki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum