Zarejestruj sie! | Has硂 ?
     

Poprzedni temat «» Nast阷ny temat

Tagi tematu: goral, idiota, lukiem, omijac, reagowac, szerokim

G贸ral idiota - omija膰 szerokim 艂ukiem i reagowa膰!
Autor Wiadomo舵
caylis 


Wiek: 42
Do潮czy砤: 11 Kwi 2012
czyli 4370 dni temu

Posty: 12
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Sk眃: poznan
Wys砤ny: 2012-04-14, 17:32   

Pytanie do kolegi kochamzakopane co jest lepsze ze ktos zaglodzil jakiegos psa bo nie mial co dac mu jesc czy czlowieka ktory sam nie ma na jedzieniei dlatego powyzszego psa glodzi?Czy wszyscy ludzie musza kochac zwierzeta?A wszyscy tacy za zwierzatkami a co to za wypowiedzi to wy sie wstydzcie swojej postawy.Wszyscy widzieli ale nikt mu nie zwrocil uwagi?!Dopiero tu na forum zagorzala dyskusja,bylo podejsc i powiedziec ze sie to Wam nie podoba,gdzies to zglosic a nie tu wielcy madrzy wszyscy i pisza tylko widzialem....zal
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
forever 



Wiek: 48
Do潮czy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Sk眃: Pozna艅
Wys砤ny: 2012-04-14, 18:03   

I koniec tematu lub nawet temat贸w- bo powiem szczerze caylis, i偶 "szalejesz" troch臋 jak na nowicjuszk臋 :-) Tylko mi si臋 nie obra偶aj :mrgreen: . Jak to Pawlak czy Kargul m贸wili- m膮drego to i mi艂o pos艂ucha膰, Miko艂aj, :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ola's 



Wiek: 28
Do潮czy砤: 19 Maj 2010
czyli 5063 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Sk眃: G艂ubczyce
Wys砤ny: 2012-04-14, 18:29   

Prosz臋 o przestrzeganie regulaminu ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
caylis 


Wiek: 42
Do潮czy砤: 11 Kwi 2012
czyli 4370 dni temu

Posty: 12
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Sk眃: poznan
Wys砤ny: 2012-04-14, 19:26   

A wiec bron boze nie mozna tu pisac co sie mysli bo sie zostaje nazwanym awanturnikiem.Spoko podejscie,pogratulowac!Kolego FOREVER mozesz wyjasnic dlaczego twoim zdaniem ,szaleje"jak na nowicjuszke?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
forever 



Wiek: 48
Do潮czy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Sk眃: Pozna艅
Wys砤ny: 2012-04-14, 19:49   

Ju偶 Ci wyja艣niam. Na ka偶dym szanuj膮cym si臋 forum istnieje regulamin. A je艣li nawet nie chcesz przestrzega膰 regulaminu (ka偶dy si臋 myli, ja r贸wnie偶-cho膰by odpisuj膮c Ci w tym temacie nie na temat :-) ) to istniej膮 pewne niepisane zasady. A Ty kole偶anko wpad艂a艣 na forum 3 dni temu, mieszasz tematy, piszesz w wielu nie na temat, masz roszczeniowy i atakuj膮cy ton do 偶ycia i ludzi ;-) Nawet Tw贸j post, na kt贸ry teraz odpowiadam troszk臋 tr膮ci z艂o艣liwo艣ci膮. A je艣li kilka os贸b zwraca Ci uwag臋, 偶e co艣 jest nie tak, to chyba co艣 jest nie tak.. Ja przynajmniej tak zawsze mia艂em gdy kilka os贸b na co艣 z艂ego z mojej strony zwraca艂o mi uwag臋. Nie atakowa艂em ich, nie ro艣ci艂em prawa do w艂asnej nieomylno艣ci. Tylko dochodzi艂em do wniosku, 偶e mog膮 mie膰 racj臋. Je艣li nie w ca艂o艣ci, to chocia偶 w wi臋kszej cz臋艣ci.

Dlatego nazwa艂em 偶e "szalejesz" To nie ma nic wsp贸lnego z tym, 偶e nie masz prawa napisa膰 tu co my艣lisz. Ale偶 pisz jak najbardziej- po to jest przecie偶 forum, ka偶de forum. Ale trzymaj si臋 pewnych zasad i nie r贸b prosz臋 mi tu Onetu lub innych podobnych rozkoszy dziwnego spo艂ecze艅stwa ;-) Dzi臋kuj臋 i pozdrawiam..

p.s. caylis tylko nie gniewaj si臋 na mnie :-) i przepraszam wszystkich za moralno艣ci :-|
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
caylis 


Wiek: 42
Do潮czy砤: 11 Kwi 2012
czyli 4370 dni temu

Posty: 12
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Sk眃: poznan
Wys砤ny: 2012-04-14, 20:06   

Nie sadze bym lamala jakikolwiek regulamin.Jesli chodzi o Twoja wielce umoralniajaca przemowe to nie sadze bym byla winna zarzucanych mi czynow.Pisze to co mysle ot co.To forumowicze atakuja mnie bo mam odmienne zdanie niz oni wiec to jest chyba przyczyna.Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
skierka187
[Usuni阾y]

Tematy: 221
Wys砤ny: 2012-04-14, 20:09   

Prosz臋 by dalsze rozmowy nie na temat odbywa艂y si臋 za pomoc膮 prywatnych wiadomo艣ci, a nie tutaj.

Dyskusj臋 nie na temat uwa偶am za zako艅czon膮.
 
 
stes 



Do潮czy: 24 Sty 2012
czyli 4448 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Sk眃: Zabrze
Wys砤ny: 2012-04-14, 22:26   

caylis widz臋 jedyn膮 bratni膮 dusz臋, albo raczej trze藕wo my艣l膮c膮 forumowiczk臋.
Dzisiaj nawet w tvn24 by艂a dyskusja na temat owieczki. Etyk贸w, zielonych, biolog贸w i innych....

Ogl膮da艂em tylko fragmentarycznie.
Z tego co widzia艂em kara niewsp贸艂mierna do czynu kt贸rego faktycznie nie by艂o.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Do潮czy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Sk眃: Pozna艅
Wys砤ny: 2012-04-14, 23:12   

;-) stes, szefowa og艂osi艂a koniec dyskusji ;-) Gdybym wierzy艂 TVN24 i tego typu stacjom, to bym daleko nie zaszed艂. Wiem jakie k艂amstwa s膮 "sprzedawane" spo艂ecze艅stwu.

Ju偶 wielokrotnie przekona艂em si臋 jak dzia艂aj膮 "wiarygodne" media.. 呕enada pomieszana z k艂amstwem byleby ciemny lud 艂yka艂 bajki. Byleby "co艣" sprzeda膰. Ale wyb贸r i os膮d pozostawiam Wam :-) Dobranoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Beata S. 


Do潮czy砤: 15 Kwi 2012
czyli 4366 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Sk眃: podkarpacie
Wys砤ny: 2012-04-25, 20:40   

te偶 pamietam tego pana z zesz艂ej maj贸wki...makabra...gdzie nie posz艂am tam i on by艂 a ta owieczka tak bidna za
nim si臋 wlok艂a
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum