Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: goral, idiota, lukiem, omijac, reagowac, szerokim

Góral idiota - omija? szerokim ?ukiem i reagowa?!
Autor Wiadomość
caylis 

czyli 3696 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 18:32   

Pytanie do kolegi kochamzakopane co jest lepsze ze ktos zaglodzil jakiegos psa bo nie mial co dac mu jesc czy czlowieka ktory sam nie ma na jedzieniei dlatego powyzszego psa glodzi?Czy wszyscy ludzie musza kochac zwierzeta?A wszyscy tacy za zwierzatkami a co to za wypowiedzi to wy sie wstydzcie swojej postawy.Wszyscy widzieli ale nikt mu nie zwrocil uwagi?!Dopiero tu na forum zagorzala dyskusja,bylo podejsc i powiedziec ze sie to Wam nie podoba,gdzies to zglosic a nie tu wielcy madrzy wszyscy i pisza tylko widzialem....zal
Postaw piwo autorowi tego posta

forever 

czyli 3869 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 19:03   

I koniec tematu lub nawet tematów- bo powiem szczerze caylis, i? "szalejesz" troch? jak na nowicjuszk? :-) Tylko mi si? nie obra?aj :mrgreen: . Jak to Pawlak czy Kargul mówili- m?drego to i mi?o pos?ucha?, Miko?aj, :-)

ola's 

czyli 4389 dni temu

Tematy: 4
Otrzymał 25 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 19:29   

Prosz? o przestrzeganie regulaminu ;-)

caylis 

czyli 3696 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 20:26   

A wiec bron boze nie mozna tu pisac co sie mysli bo sie zostaje nazwanym awanturnikiem.Spoko podejscie,pogratulowac!Kolego FOREVER mozesz wyjasnic dlaczego twoim zdaniem ,szaleje"jak na nowicjuszke?

forever 

czyli 3869 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 20:49   

Ju? Ci wyja?niam. Na ka?dym szanuj?cym si? forum istnieje regulamin. A je?li nawet nie chcesz przestrzega? regulaminu (ka?dy si? myli, ja równie?-cho?by odpisuj?c Ci w tym temacie nie na temat :-) ) to istniej? pewne niepisane zasady. A Ty kole?anko wpad?a? na forum 3 dni temu, mieszasz tematy, piszesz w wielu nie na temat, masz roszczeniowy i atakuj?cy ton do ?ycia i ludzi ;-) Nawet Twój post, na który teraz odpowiadam troszk? tr?ci z?o?liwo?ci?. A je?li kilka osób zwraca Ci uwag?, ?e co? jest nie tak, to chyba co? jest nie tak.. Ja przynajmniej tak zawsze mia?em gdy kilka osób na co? z?ego z mojej strony zwraca?o mi uwag?. Nie atakowa?em ich, nie ro?ci?em prawa do w?asnej nieomylno?ci. Tylko dochodzi?em do wniosku, ?e mog? mie? racj?. Je?li nie w ca?o?ci, to chocia? w wi?kszej cz??ci.

Dlatego nazwa?em ?e "szalejesz" To nie ma nic wspólnego z tym, ?e nie masz prawa napisa? tu co my?lisz. Ale? pisz jak najbardziej- po to jest przecie? forum, ka?de forum. Ale trzymaj si? pewnych zasad i nie rób prosz? mi tu Onetu lub innych podobnych rozkoszy dziwnego spo?ecze?stwa ;-) Dzi?kuj? i pozdrawiam..

p.s. caylis tylko nie gniewaj si? na mnie :-) i przepraszam wszystkich za moralno?ci :-|

caylis 

czyli 3696 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 21:06   

Nie sadze bym lamala jakikolwiek regulamin.Jesli chodzi o Twoja wielce umoralniajaca przemowe to nie sadze bym byla winna zarzucanych mi czynow.Pisze to co mysle ot co.To forumowicze atakuja mnie bo mam odmienne zdanie niz oni wiec to jest chyba przyczyna.Pozdrawiam

skierka187
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2012-04-14, 21:09   

Prosz? by dalsze rozmowy nie na temat odbywa?y si? za pomoc? prywatnych wiadomo?ci, a nie tutaj.

Dyskusj? nie na temat uwa?am za zako?czon?.

stes 

czyli 3774 dni temu

Tematy: 11
Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2012-04-14, 23:26   

caylis widz? jedyn? bratni? dusz?, albo raczej trze?wo my?l?c? forumowiczk?.
Dzisiaj nawet w tvn24 by?a dyskusja na temat owieczki. Etyków, zielonych, biologów i innych....

Ogl?da?em tylko fragmentarycznie.
Z tego co widzia?em kara niewspó?mierna do czynu którego faktycznie nie by?o.

forever 

czyli 3869 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2012-04-15, 00:12   

;-) stes, szefowa og?osi?a koniec dyskusji ;-) Gdybym wierzy? TVN24 i tego typu stacjom, to bym daleko nie zaszed?. Wiem jakie k?amstwa s? "sprzedawane" spo?ecze?stwu.

Ju? wielokrotnie przekona?em si? jak dzia?aj? "wiarygodne" media.. ?enada pomieszana z k?amstwem byleby ciemny lud ?yka? bajki. Byleby "co?" sprzeda?. Ale wybór i os?d pozostawiam Wam :-) Dobranoc

Beata S. 

czyli 3692 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2012-04-25, 21:40   

te? pamietam tego pana z zesz?ej majówki...makabra...gdzie nie posz?am tam i on by? a ta owieczka tak bidna za
nim si? wlok?a

Odpowiedz do tematu