Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: glosowanie, karczma, najlepsza, zakopanem

GŁOSOWANIE - Najlepsza Karczma w Zakopanem!

Najlepsza karczma w Zakopanem to:
Po Zbóju
26%
 26%  [ 14 ]
Siuchajsko
3%
 3%  [ 2 ]
Czarny Staw
1%
 1%  [ 1 ]
Zapiecek
3%
 3%  [ 2 ]
Gazdowo Kuźnia
9%
 9%  [ 5 ]
Obrochtówka
11%
 11%  [ 6 ]
Bacówka
1%
 1%  [ 1 ]
Owczarnia
3%
 3%  [ 2 ]
Stek Chałupa
1%
 1%  [ 1 ]
Kmicic
1%
 1%  [ 1 ]
Dwór Ślebody
0%
 0%  [ 0 ]
Biały Potok
0%
 0%  [ 0 ]
Bąkowo Zohylina
3%
 3%  [ 2 ]
Czarci Jar
0%
 0%  [ 0 ]
Kolibecka
5%
 5%  [ 3 ]
Staro Izba
0%
 0%  [ 0 ]
U Ratowników
13%
 13%  [ 7 ]
Żabi Dwór
0%
 0%  [ 0 ]
Sabała
3%
 3%  [ 2 ]
Pstrąg Górski
5%
 5%  [ 3 ]
Ślimak
1%
 1%  [ 1 ]
Gosowa: 22
Wszystkich Gosw: 53

Autor Wiadomo
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-07-11, 15:05   

Prezentujemy dyplomy dla Karczm - szukajcie ich podczas wizyt ;-)

 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4995 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2011-07-11, 15:28   

ja tam nie głosowałem , bo miejscowy jestem , ale jestem ciekawy czy wywieszą
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4995 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2011-07-19, 16:07   

a tak przy okazji tematu to tp też ostatnio wystawił konkurs z nagrodami na najlepszą knajpę na Podhalu , to jak by się komuś chciał zagłosować

http://www.tygodnikpodhal...&typ=w&id=12976
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZakoPany 



Wiek: 30
Doczy: 18 Lip 2011
czyli 4664 dni temu

Posty: 33
Tematy: 0
Skd: z TATR
Wysany: 2011-07-31, 14:03   

borsuk6x9 napisa/a:
:arrow: qrde ja tam jeżdżę żeby łazić po górach hyhy karczmę góralską to mam w łodzi i pierońsko dobre żarło tam dają :) jakby kto był to mogę polecić a przy okazji stoi u podnóża najwyższego wzniesienia łodzi-> rudzkiej góry :) fajne widoki , a nawet jest ...skocznia narciarska K11 czy K16 :mrgreen: http://www.rudzka-gora.pl/


Ha, z Łodzi. Co to za koszmarne miasto. To już te Krupówki od Piotrkowskiej lepsze. A ja myślałem że gorszych od zakopiańskich dworców pkp i pks nie ma. Manufaktura mi się nie podobała. Jedynie ta fontanna przed teatrem przyjemnie wygląda i jako taką atrakcją jest :)
No i ten pałac tego przedwojennego żyda jest okej. A tak to syf, kiła i mogiła. Sory, że tak jadę po mieście ale naprawdę mi się tam nie podobało.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4722 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-08-01, 00:22   

ZakoPany napisa/a:
borsuk6x9 napisa/a:
:arrow: qrde ja tam jeżdżę żeby łazić po górach hyhy karczmę góralską to mam w łodzi i pierońsko dobre żarło tam dają :) jakby kto był to mogę polecić a przy okazji stoi u podnóża najwyższego wzniesienia łodzi-> rudzkiej góry :) fajne widoki , a nawet jest ...skocznia narciarska K11 czy K16 :mrgreen: http://www.rudzka-gora.pl/


Ha, z Łodzi. Co to za koszmarne miasto. To już te Krupówki od Piotrkowskiej lepsze. A ja myślałem że gorszych od zakopiańskich dworców pkp i pks nie ma. Manufaktura mi się nie podobała. Jedynie ta fontanna przed teatrem przyjemnie wygląda i jako taką atrakcją jest :)
No i ten pałac tego przedwojennego żyda jest okej. A tak to syf, kiła i mogiła. Sory, że tak jadę po mieście ale naprawdę mi się tam nie podobało.


ZakoPany zrzęda z Ciebie i maruda - MALKONTENT :!: Ta twoja dygresja jest jakby nie na temat.
Osobiście karczmować zaczęłam dopiero w tym roku bo preferuję raczej spacery w górach niż po mieście. Na pewno kiepska pogoda sprzyja karczmowaniu a ja jak do tej pory miałam szczęście. Koniecznie odwiedzę "PO ZBÓJU" bo taką reklamę zrobiliście że w ciemno mówię że ona najlepsza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koompel2 


Wiek: 43
Doczy: 26 Sty 2011
czyli 4837 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Police
Wysany: 2012-01-11, 23:32   

Ja oddaję swój głos na "Karcmę po Zbóju", ale najlepszą kwaśnicę i placki po zbójecku jadłem w "Karcmie Młyniska".Po całym dniu chodzenia byłem głodny jak wilk, okazało się,że samą porcją kwaśnicy można się najeść a placki wpychałem na siłę.Porcje są naprawdę duże i bardzo smaczne.Tyle tylko,że karczma trochę na odludziu, może to i zaleta bo ludzi nie ma tyle co np. na Krupówkach.Wracając do po zbóju to głos oddaję za całokształt, smacznie, miło, i ten klimat...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum