Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: gdzie, krokusy, na

Gdzie na Krokusy?
Autor Wiadomo
urszula 


Wiek: 61
Doczya: 11 Lip 2011
czyli 4668 dni temu

Posty: 14
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Kędzierzyn-Koźle
Wysany: 2012-04-16, 23:10   

Jeśli teraz były w Chochołowskej setki turystów to w weekend majowy będą tysiące a ja między nimi!!! I tego się najbardziej obawiam... :-(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
inanord 



Wiek: 65
Doczya: 29 Mar 2012
czyli 4406 dni temu

Posty: 224
Tematy: 0
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-18, 23:55   

Jest już 18 kwietnia. Myślę ze powinny być, tym bardziej że na razie w Zakopanem jest chłodno i krokusy się nieco zatrzymały. Pytałam się dziś koleżanki z Zębu o krokusy. Mówiła mi , ze na Gubałówce jeszcze ich nie ma. Może jutro wybiorę się do Chochołowskiej i na Gubałówkę że by sprawdzić. O ile nie będzie lało.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marekkcp 



Wiek: 73
Doczy: 03 Mar 2012
czyli 4432 dni temu

Posty: 25
Tematy: 1
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-20, 02:01   

Wielu ludziom przeszkadza "jarmarczna atmosfera" Zakopanego, tłumy ludzi, nie zawsze poprawnie się zachowujące, ciągła fiesta. Brak miejsc w restauracjach, kolejka do stolika w barze. Jasne, że w takich warunkach trudno mówić o wypoczynku, czy kontemplowaniu otaczającej nas przyrody. Niestety zdecydowana większość to lubi i czuje się w takich warunkach jak ryba w wodzie. Co zrobić, gdy Ci pozostali tez chcieliby odwiedzić Zakopane, a kolorowe targowisko ich nie bawi? Czy muszą zrezygnować z gór? Niekoniecznie. Zobaczcie jak wyglądają Krupówki w kwietniu, tzn. chciałem Wam wkleić zdjęcie z Krupówek, lecz jeszcze chyba nie ma do tego uprawnień. W każdym razie luz, spokój, wolne miejsca w knajpkach. Można posiedzieć, porozmawiać. To chyba jest to. Przepraszam, że wpis trochę nie na temat wątku, lecz do napisania skłoniła mnie Lucy swoją wzmianką o hordach, które już pojawiły się w Chochołowskiej. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
inanord 



Wiek: 65
Doczya: 29 Mar 2012
czyli 4406 dni temu

Posty: 224
Tematy: 0
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-20, 02:21   

To prawda. Wszyscy uparli się aby przyjeżdżać na weekend majowy, a wystarczy przyjechać parę dni przed albo po. A okres Bożego Ciała? Wtedy nie ma takich tłumów, a w Tatrach jest zdecydowanie mniej śniegu. Największe tłumy w Zakopanem są w połowie sierpnia. Ale już po 20 sierpnia jest zdecydowanie mniej ludzi, zjeżdżają się prawdziwi turyści - tatrzańscy a nie krupówkowi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marekkcp 



Wiek: 73
Doczy: 03 Mar 2012
czyli 4432 dni temu

Posty: 25
Tematy: 1
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-20, 02:46   

Oczywiście. Najlepszy okres na górskie wędrówki to jesień. Wrzesień i październik, a często jeśli jest pogoda to i w listopadzie jest fajnie, a wtedy w Zakopanem tak jak w kwietniu, pustawo. Jesienią przyjeżdżają koneserzy, więc nawet jak jest dużo ludzi to nie ma takich procesji na szlakach, bo ruch rozkłada się bardziej równomiernie, a nie tylko, Giewont, Morskie Oko i Kasprowy. Jesienią na popularności zyskuje ostatnio weekend na 11 listopada. Te długie weekendy zrobiły u nas karierę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
inanord 



Wiek: 65
Doczya: 29 Mar 2012
czyli 4406 dni temu

Posty: 224
Tematy: 0
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-20, 10:16   

No i w tym czasie ludzie jacyś tacy normalni, a nie narzekający, ze tu trzeba chodzić albo pod górę albo w dół, że nie ma parkingu na Giewoncie itp. stwierdzenia. (autentyczne teksty gości) :-D

[ Dodano: 2012-04-20, 10:18 ]
Dzisiaj jest bardzo ładnie. Za chwilę wybieram się na rekonesans. :-)

[ Dodano: 2012-04-21, 15:05 ]
Wczoraj byłam na foto-polowaniu na krokusy. Pogoda była ładna, wiało sobie z południa, było ciepło i przyjemnie. Krokusów już trochę było, choć nie tak dużo jak podczas mojego krokusowego polowania rok temu. Tak sobie myślę, ze na majowy weekend to krokusy jeszcze powinny być.


Jak ktoś ma ochotę zobaczyć więcej fotek z mojego wczorajszego foto-polowania to zapraszam tutaj: http://inanord.blogspot.com/2012/04/krokusy.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
inanord 



Wiek: 65
Doczya: 29 Mar 2012
czyli 4406 dni temu

Posty: 224
Tematy: 0
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-22, 03:40   

Dzięki. Starałam się jak mogłam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamiltatry 



Wiek: 34
Doczy: 26 Lut 2012
czyli 4437 dni temu

Posty: 288
Tematy: 9
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2012-04-28, 22:45   

W Dolinie Chochołowskiej nadal sporo krokusów :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
Joasia
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum