Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: oscypki

Gdzie można kupić dobre oscypki?
Autor Wiadomo
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4274 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2014-07-27, 19:15   

Tydzień temu byłam z przyjaciółką, której facet telefonicznie wskazał miejsce, gdzie mamy dokonać zakupu oscypków, bundzu i żętycy do domu. Miałyśmy też jeszcze próbki z Rusinowej... Po porównaniu każdy miał inne zdanie, ona - że z Rusinowej zdecydowanie najlepsze, om - że te z jego miejsca lepsze, a ja się zdecydować nie mogłam - bundz lepszy z Rusinowej, a małe wędzone z Witowa.
To miejsce to piękna bacówka przy pięknym domu przy drodze z Zakopanego do Chochołowa. To pierwszy dom po prawej za wlotem do Doliny Chochołowskiej po lewej. Nie ma żadnego szyldu. Ale jest mały parking, gdzie co chwilę ktoś podjeżdża na spore zakupy....
Mniam. Chyba w końcu polubiłam te oscypki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3564 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2014-07-27, 19:45   

kasiaw90 napisa/a:
Również polecam Rusinową Polanę. Nie jadłam w życiu lepszych oscypków. A muszę przyznać, że nie przepuszczam żadnej okazji :))

I ja sie zdecydowanie podpisuje pod Rusinową Polaną. Jak już pisałem w innym temacie w bacówce na Rusinowej Polanie piłem najlepszą jak dotąd żentycę, a moja żona uwielbia stamtąd oscypki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4298 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2014-07-27, 22:57   

W tym roku pojadłam oscypków w różnych miejscach.I tak największe są na Rusinowej, ale najlepsze dla mnie nadal pozostają oscypki w Dolinie Kościeliskiej , II miejsce Chochołowska.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
qwer 


Doczy: 23 Wrz 2014
czyli 3502 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Gdańsk
Wysany: 2014-10-15, 17:41   

Wolę zapłacić więcej, ale mieć naprawdę dobrego oscypka. Wczoraj kupiłem oscypka od pani, która sprzedawała je przed supermarketem. To na pewno nie był smak prawdziwego oscypka. Mam nadzieję, że już nigdy nie popełnię takiego błędu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
estera 


Doczya: 04 Gru 2014
czyli 3430 dni temu

Posty: 13
Tematy: 0
Skd: Nigdziebądź
Ostrzee:
 4/3/4
Wysany: 2014-12-04, 10:46   

A czy nazywał się on 'oscypek' czy 'ser góralski'? Z mojego doświadczenia wynika, że pod supermarketami można znaleźć raczej 'ser góralski'.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ptahoo 


Doczy: 25 Mar 2015
czyli 3319 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: polska
Wysany: 2015-03-31, 18:03   

Najlepsze to są "ocypki" - oczywiście z mleka krowiego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaada 


Doczya: 18 Cze 2015
czyli 3234 dni temu

Posty: 3
Tematy: 1
Skd: katowice
Wysany: 2015-06-22, 03:22   Dobre oscypki

Hejka :-)
Ja kiedyś kupiłam oscypki w bacówce w drodze do Czorsztyna, koło osady turystycznej i przyznam że były dobre .

Pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pitero 


Doczy: 06 Pa 2016
czyli 2758 dni temu

Posty: 10
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2016-11-04, 14:37   

kiedyś dla porównania kupiłam oscypka z hipermarketu, nigdy wiecej nie popełnie tego błedu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
natt90 



Wiek: 33
Doczya: 03 Sty 2017
czyli 2669 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: Zabrze
Wysany: 2017-01-03, 21:40   

liczek napisa/a:
Tydzień temu byłam z przyjaciółką, której facet telefonicznie wskazał miejsce, gdzie mamy dokonać zakupu oscypków, bundzu i żętycy do domu. Miałyśmy też jeszcze próbki z Rusinowej... Po porównaniu każdy miał inne zdanie, ona - że z Rusinowej zdecydowanie najlepsze, om - że te z jego miejsca lepsze, a ja się zdecydować nie mogłam - bundz lepszy z Rusinowej, a małe wędzone z Witowa.
To miejsce to piękna bacówka przy pięknym domu przy drodze z Zakopanego do Chochołowa. To pierwszy dom po prawej za wlotem do Doliny Chochołowskiej po lewej. Nie ma żadnego szyldu. Ale jest mały parking, gdzie co chwilę ktoś podjeżdża na spore zakupy....
Mniam. Chyba w końcu polubiłam te oscypki.

O, będę musiała koniecznie odwiedzić to miejsce. Mam ochotę na takiego prawdziwego, pysznego oscypka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
FankaGór 


Wiek: 39
Doczya: 01 Wrz 2016
czyli 2793 dni temu

Posty: 9
Tematy: 0
Skd: Poznań
Wysany: 2017-01-16, 10:54   

Na szlaku do Kościeliskiej swego czasu stała taka Pani, która sprzedawała genialne oscypki z żurawiną i drugie z bekonem i rydzem albo kurkami, nie pamiętam już. W kazdym razie jakieś grzyby to były :mrgreen: :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kocomuh 


Doczy: 24 Lis 2016
czyli 2709 dni temu

Posty: 19
Tematy: 0
Skd: Bobowa
Wysany: 2017-04-06, 13:20   

W bacówce. To co jest na krupówkach to często nie jest prawdziwy oscypek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum