Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: nie, noclegi, polecam

Noclegi nie polecam
Autor Wiadomo
Teresa Sołdan 


Wiek: 61
Doczya: 07 Sie 2012
czyli 4273 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Nakło nad Notecią
Wysany: 2012-08-07, 13:54   Noclegi nie polecam

Witam Państwa.
W internecie szukałam kwatery na urlop w Zakopanym. Zachęciła mnie oferta Państwa Nalepów - Bartuś Zakopane - Sobczakówka 8d,11.. Zadzwoniłam do nich , zamawiając pokój oraz wpłaciłam zaliczkę na konto. Spytałam również czy nie ma potrzeby kontaktowania się z państwem przed wyjazdem. Gdy zajechaliśmy (po przebyciu 600 km.) na miejsce okazało sie, że pokoju dla mnie NIE MA. Pani zwracając zaliczkę wskazała palcem kwatery u sąsiadów, u których zresztą nie było wolnych miejsc. Takie potraktowanie zasługuje na bardzo złą opinię . Nie polecam tego adresu.
Na szczęście udało się znaleźć nocleg - Pokoje gościnne Janikówka - bardzo mili właściciele.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5075 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2012-08-09, 07:54   

Niestety często tak bywa że nie ma dla nas pokoju mimo wpłaconej zaliczki.
Ja na szczęście nie spotkałem się z takimi praktykami może dla tego że ciągle wybieram to samo miejsce do spania w Zakopanem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dominika 


Doczy: 12 Wrz 2012
czyli 4236 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Chorzów
Wysany: 2012-09-12, 23:07   

Wróciłam dziś z Zakopanego i niestety trafiłam na właśnie tą kwatere. Właścicielka bardzo niemiła. Pokoje brudne a łazienka zagrzybiała, ponadto zimna woda do mycia. Ogólnie tragedia. NIE POLECAM!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wicher 


Wiek: 46
Doczy: 15 Sty 2013
czyli 4111 dni temu

Posty: 38
Tematy: 7
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Aleksandrów Łódzki
Wysany: 2013-01-20, 15:22   

Proponuje kochani wyszczególnienie takich adresów kolorem czerwonym. Przydałby się tutaj na tej stronie coś ala rankig miejscówek do spania zarówno tych dobrych jak i tych złych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzesiek42 


Wiek: 54
Doczy: 06 Sty 2013
czyli 4121 dni temu

Posty: 49
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Sandomierz
Wysany: 2013-01-20, 18:07   

Kiedyś też miałem okazję tak pomieszkać :-? Wyjazd calkiem spontaniczny,telefon na kwaterę sprawdzoną-niestety wszystko zajęte.No nic,jedziemy w ciemno,na miejscu coś znajdziemy-okres ferii zimowych więc spragnionych nart cała masa.Szukamy kwatery w Białce żeby miec blisko na Kotelnicę.Kwatera brudna,woda zimna,lazienka też w opłakanym stanie a do tego gospodarze i goście jarali w całej kwaterze.Powiedziałem sobie nigdy więcej takich eskapad w ciemno .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ola30 



Doczya: 21 Cze 2012
czyli 4320 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Belgia
Wysany: 2013-02-02, 15:11   

Ja nie polecam Hotelu Villa Marilor.
Hotel reklamuje sie jako 5cio gwiazdkowy, ale nawet 3 gwiazdki to za duzo.
Pokoje sa duze ale zaniedbane, bruda wykladzina, nieswieze sciany. Do tego duza czesc hotelu miesci sie niedalego basenu wiec zapach chloru w pokoju jest bardzo dokuczliwy.
A sniadanie to juz calkiem porazka, 3 male zime parowki i pare plasterkow sera. Kawa dodatkowo platna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4299 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2013-02-04, 19:48   

A ma ktos wrażenia z Grand Hotel Stamary? Z zewnątrz wygląda to super, na stronie internetowej też. Chciałabym wykupić tam pobyt dla rodziców z okazji rocznicy ślubu i nie wiem, czy będzie to godny prezent.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcin841 


Doczy: 07 Lip 2013
czyli 3939 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Białystok
Wysany: 2013-07-07, 12:13   palace - nie polecam

Ja odradzam wszystkim noclegi w "palace" przy Chałubińskiego 7. Zdjęcia na ich stronie są mocno nieaktualne. W pokojach w rzeczywistości jest syf, woda pod prysznicem nie miała żadnego ciśnienia. Odpadały kafelki w łazience. Pokrowce na pościel dostaliśmy brudne i porwane. Mimo że był telewizor w pokoju, to nie dało się go włączyć. Ale najlepsze zostawiam na koniec... W związku z przyjazdem właściciela i jego znajomych, zostaliśmy "poproszeni" o przeniesienie się z pokojów (co już jest dla mnie skandalem) do domku stojącego na tej samej posesji, gdzie ponoć warunki miały być lepsze. Dostaliśmy do niego klucze, więc poszliśmy zobaczyć jak ten domek wygląda w środku. Już na wejściu dostaliśmy "falę uderzeniową w twarz - w powietrzu czuć było silną woń grzybicy :/ Okazało się, że łazienka jest mocno zagrzybiona, co zresztą nas nie zdziwiło, skoro nie ma tam ani okna, ani żadnej wentylacji. Domek był z piętrem... na piętrze podłoga była cienka i załamywała się pod nami. Oczywiście wróciliśmy, powiedzieliśmy że warunki te są nie do przyjęcia. Pan się zaczął z nami kłócić, że musimy się przenieść, że jak nam nie pasuje ten domek to możemy się przenieść do ich drugiego ośrodka lub poszukać miejsca u kogoś innego (kolejny skandal i brak szacunku do klienta). Oczywiscie nie było mowy o żadnym z tych rozwiązań, powiedzieliśmy że jedynie możemy się zmieścić w jeden pokój, co też zrobiliśmy. Jak widać, w tym ośrodku to szef jest najważniejszy, a klient może sobie pomieszkać w zagrzybiałym domku albo po prostu się stamtąd wynieść. Tak się traktuje tam ludzi. NIE POLECAMY, A WRECZ PRZESTRZEGAMY PRZED TYM OŚRODKIEM. NIECH WAS NIE SKUSI NISKA CENA. Z pewnością nigdy więcej się tam nie pojawimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darekb89 


Doczy: 21 Lis 2013
czyli 3801 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Rzeszów
Ostrzee:
 2/3/4
Wysany: 2013-11-21, 18:50   

dlatego jestem wrogiem płącenia zaliczek i jazdy z napalonym wizyerunkiem zdjęc na stronie. Ja zawsze jade i oglądam pasuje mi to biore nie to nie. Jezdzę do zakopanego juz kilka dobrych lat conajmniej 2 razy do roku i nigdy nie miałem problemu z znalezieniem noclegu jadac w ciemno. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
patrycjusz 


Doczy: 22 Lis 2013
czyli 3800 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Kielce
Ostrzee:
 2/3/4
Wysany: 2013-11-22, 18:10   

Czasami miejscówki są takie że trzeba wynająć z wyprzedzeniem i wpłacić zaliczkę, ja np. od paru lat bywam tutaj domekzakopane . info na miejscu nie spotkało mnie nic przykrego a wręcz przeciwnie dlatego mogę ten nocleg polecić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jachociachohL7 


Doczy: 08 Sty 2014
czyli 3753 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Kraków
Wysany: 2014-01-08, 15:59   

trochę boję sie jeżdzić ciemno z dzieckiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Michal_S124 



Wiek: 42
Doczy: 25 Gru 2013
czyli 3768 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Ostrówek/Wołomin
Wysany: 2014-01-09, 19:30   

marcin841 napisa/a:
Ja odradzam wszystkim noclegi w "palace" przy Chałubińskiego 7
za to obok na Chałubińskiego 3a ,mogę szczerze polecić. Bywam tam od kilku lat i jest naprawdę super ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kasiab225 


Wiek: 40
Doczya: 18 Lut 2014
czyli 3712 dni temu

Posty: 16
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Roztocze
Wysany: 2014-02-18, 15:36   

Ja również nie polecam "Bartusia". Brudno i brak zasłon! Stara wersalka taka brudna była, że musiałam ją przykryć kocem, inaczej nie szło tam wysiedzieć. Duży minus to także brak miejsca do grillowania ..zero trawnika..a wiele osób lubi sobie pogrillować na urlopie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jacke20 



Wiek: 34
Doczy: 19 Lut 2014
czyli 3712 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2014-02-21, 12:42   

Tak już jest zanim gdzieś pojedziesz najlepiej poczytać jakieś opinie czy zapytać znajomych którzy tam byli np. tanie hotele w poznaniu w których mieszkałem przez jakiś tydzień były spoko ale na koniec okazało się że rachunek był astronomiczny zapłaciłem 2 razy więcej bo nie dopytałem się dokładnie o ceny. Lubie naciągają jak mogą trzeba mieć oczy dookoła głowy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kasiab225 


Wiek: 40
Doczya: 18 Lut 2014
czyli 3712 dni temu

Posty: 16
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Roztocze
Wysany: 2014-03-06, 13:55   Nie polecam

Ja nie polecam noclegu przy ul. Droga do Olczy 15d. Co prawda gospodyni całkiem miła, jej mąż także ale nie o to chodzi...bowiem gospodarz pożyczył od nas 2 dni przed wyjazdem 5 zł...potem go już nie spotkaliśmy ..a wczesiej to taki rozmowny i wszędzie go pełno było :) Niby tylko 5 zł ale takie coś nie zachęca do kolejnej wizyty tam. Następna rzecz, to kupilismy wódkę na Słowacji, spróbowaliśmy tylko po kieliszku, stała sobie na półce w pokoju a kiedy po powrocie z wakacji częstowaliśmy teściów okazało się, że sama woda :shock: Pokój był w porządku, z balkonu widok na Giewont... można było ognisko rozpalić na dworze, cóż ...gdyby nie te dwa incydenty pewnie byśmy wrócili.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum