Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: centrum, cisza, kuchnia, lazienki, makuszynskiego, pokoje, ruczaj, spokoj, watra, willa

Willa Ruczaj
Autor Wiadomo
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2010-09-03, 09:11   Willa Ruczaj

Witam,

polecam Wam gorąco Willę Ruczaj, do której jeżdżę od paru lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Znajduje się na Makuszyńskiego 1.

Jest z jednej strony blisko centrum, a z drugiej lekko na uboczu - więc nie ma problemu z tłokiem czy hałasem, a jest blisko do sklepów i restauracji, na busy, w trasy.

Obiekt jest nowy i czysty.
Goście spokojni - co też ważne jeśli chce się wyspać przed trasą.

Na dole znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia (ale jak ktoś nie chce korzystać to w pokojach są talerze, sztućce i czajniki, a na piętrze osobno lodówka).

Ceny też są sensowne - 40-60zł - w zależności od daty i czasu pobytu - my płacimy 40zł :)

Dla zmotoryzowanych - na posesji znajduje się parking.

Pozdrowienia!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-09-05, 20:45   

Ewyo napisa/a:
znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia (ale jak ktoś nie chce korzystać to w pokojach są talerze, sztućce i czajniki, a na piętrze osobno lodówka).


Rzeczywiście, jeżeli jest tam możliwe wykąpanie się no i dobry telewizor to nie drogo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2010-09-06, 08:00   

Nowe łazienki i telewizory (5 podstawowych kanałów) w każdym pokoju.

No i co ważne - nawet w sierpniu można włączyć kaloryfery - co pewnego dnia, kiedy przemokliśmy doszczętnie, mimo teoretycznie nieprzemakalnego stroju - okazało się zbawienne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-09-07, 12:38   

Adres Willi Ruczaj już wylądował w moim notesie. Dzięki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iwa191223 


Doczya: 30 Maj 2010
czyli 5052 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Skd: pomorze
Wysany: 2010-10-05, 21:21   

Mnie również interesują widoki z okien.Przeglądałam zdjęcia willi i wygląda ok.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-10-07, 21:34   

iwa191223 napisa/a:
widoki z okien.

Ja się napatrzyłem na Giewont i jego towarzystwo przez okno z Chaty pod Jemiołą na Paryskich. Było to w ubiegłe lato.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
credo 


Wiek: 44
Doczya: 20 Lis 2010
czyli 4878 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-11-20, 20:13   

figmar napisa/a:
Chaty pod Jemiołą na Paryskich

Też tam byłam w większym gronie i chętnie kiedyś się tam zatrzymamy ponownie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2010-11-24, 09:08   

oj dawno nie zaglądałam na ten wątek :oops:
jeśli chodzi o widok z okien - dwójki są od strony podwórka - i głównie widać wysokie drzewa i przepływający tuż za oknem potok - ale przez korony przebija Giewont. Panoramy gór nie ma - ale nie ma też widoku na inne domy. Z drugiej strony budynku - po której są "apartamenty" i czwórki też są drzewa za oknami - ale dalej nie widać już zapewne Giewontu...tylko cukiernię Gabi znajdującą się po 2 stronie ul. Makuszyńskiego...co nie powiem też jest przyjemnym widokiem :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-11-28, 22:26   

Ewyo napisa/a:
za oknem potok - ale przez korony przebija Giewont. Panoramy gór nie ma


Jestem tego pewien ,że Twój widok był z innego domu a przynajmniej z innego pokoju, niż ten w którym ja kwaterowałem. Jeżeli pozwolisz to zapewniam ,że nie zazdroszczę doznań widokowych z Twoich okien - dwójki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2010-11-29, 09:05   

figmar napisa/a:
Ewyo napisa/a:
za oknem potok - ale przez korony przebija Giewont. Panoramy gór nie ma


Jestem tego pewien ,że Twój widok był z innego domu a przynajmniej z innego pokoju, niż ten w którym ja kwaterowałem. Jeżeli pozwolisz to zapewniam ,że nie zazdroszczę doznań widokowych z Twoich okien - dwójki.


hmm - cóż ja cały czas piszę o Willi Ruczaj, znajdującej się przy Makuszyńskiego 1...a widok z okien...hmm - mnie się podobał (bez szału...ale uważam, że jest ok).

Najpiękniejszy widok miałam mieszkając w Murzasichlu...ale tam z kolei towarzystwo było b. nieciekawe (rozwrzeszczana młodzież, kt. właścicielka w końcu wyrzuciła - i dobrze - z pensjonatu) :-(

A co do wyboru pokoju - kiedyś byłam w Ruczaju na ostatnim piętrze - i widok już typowo na Giewont...ale wchodzenie na 2 piętro po całodziennym łażeniu po górach mnie zabijało :-? , więc wróciłam do dwójki...zwłaszcza, że od rana wychodzimy m. 6.00 a 7.00 i nie delektujemy się poranną kawą i widokami...a jak wracamy...to zawsze rozpiera mnie radość, że pokój tak blisko :lol:

ale jak wiadomo takie rzeczy to tylko kwestia indywidualnych upodobań - są tacy, coby za nic nie chcieli mieszkać w Zakopcu - tylko wolą ościenne miejscowości, a są tacy jak jak, którzy wolą bliskie sąsiedztwo sklepów i busów ;-)

ale mam nadzieję, że dobrze Ci się mieszkało w Ruczaju? I Twój widok z okien był dla Ciebie ok? :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-11-30, 17:22   

Ewyo napisa/a:
mam nadzieję, że dobrze Ci się mieszkało w Ruczaju? I Twój widok z okien był dla Ciebie ok? :-D


Widoki przez okno to ja podziwiałem z Chaty pod Jemiołą na Paryskich, a z okien Ruczaju jeszcze nie miałem okazji, ale jak będzie to kto wie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Marcin 


Wiek: 57
Doczy: 21 Sie 2011
czyli 4604 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: mazowieckie
Wysany: 2011-08-21, 17:57   

:-( :-( Niestety ja byłem w Ruczaju teraz w sierpniu 2011r. Poprzednio byłem 4 lata temu i rzeczywiście było o.k. Niestety po 4 latach brania kasy od gości nie zainwestowano w utrzymanie stanardów. Nie odswierza się ścian, nie remontuje i konserwuje się łazienek. W 2-osobowym pokoju na 2 kondygnacji grzyb w łazience w brodziku. śmierdzi strasznie, wnetylator usyfiony chyba nie odkurzany od nowości, podłoga się zarywa i skrzypi, ściany porysowane i brudne, a najgorsze pokrywa-klapa wc od wewnątrz nie umyta ( resztki wiecie czego....) i na koniec dziura w materacu zrobiona po to aby uciąć sprężynę by nie doskwierała podczas spania lub leżenia. Reasumując z dobrego standatdu oprócz lokalizacji nic nie pozostało. Ja i moi znajomi którzy zawsze tam nocowali juz tam nie pojedziemy. Odradzam. Włascicielce polecam zlustrować poloje a nie tylko wpadać po kasę od gości. Naprawdę nie jestem wymagający ale to co zobaczyłem po paru latach to naprawdę dyskwalifikuje ten obiekt. W/w fakty udokumentowałem zdjęciami wykonanymi na miejscu ( mogę przesłać dla zainteresowanych).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-21, 18:43   

wiesz co - ja jestem żywotnie zainteresowana, bo planowałam tam jechać w przyszłym roku na 2-tygodniowe wakacje...bo jak wcześniej pisałam - do tej pory miałam same pozytywne wrażenia dotyczące tej kwatery (wracałam tam kilkakrotnie)...ale tak, to muszę to poważnie przemyśleć :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5045 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2011-08-22, 14:42   

czy willa Ruczaj oferuje także wyżywienie ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-22, 20:50   

nie. na dole jest fajna kuchnia (ogólnodostępna) i jadalnia w stylu regionalnym, ale żeby się najeść trzeba albo zrobić samemu, albo wyjść i coś zjeść na mieście
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum