Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: Brak tagw.

Dom Gościnny "Gubałówka"
Autor Wiadomo
Olusia0602 


Doczya: 18 Lip 2010
czyli 5022 dni temu

Posty: 24
Tematy: 3
Skd: Pleszew
Wysany: 2010-07-20, 14:02   Dom Gościnny "Gubałówka"

Pensjonat ten znajduje się na Gubałówce, jak sama nazwa wskazuje. W zeszłym roku mieliśmy tam nocleg i byliśmy zachwyceni komfortem. Pokój-czyściutki, tylko pogratulować, łazienka dla każdego pokoju osobna, cały pensjonat z drewna, w środku też. :) Lodówka- dostępna na korytarzu, dla wszystkich. Jak dla mnie trochę mała była na tyle osób. Dużym minusem było dla mnie to, że w pokoju nie było czajnika, ani żadnego podgrzewacza, aby zrobić herbatę trzeba było zejść na dół, do kuchni. Gospodyni oferuje śniadania, obiady też. Te drugie tylko w sezonie, więc nie jedliśmy, ale śniadania smaczne. Dla mnie najlepsze było to, że nasz pokój był na samej górze, cudowny widok na Tatry, Zakopane wieczorem też super wygląda. :) Wbrew pozorom że na Gubałówce jest gwar, do godz. 10 była cisza, więc hałas może i był, ale wtedy gdy nas nie było. A teraz o gospodarzach- bardzo mili ludzie, z gospodynią-starszą panią fajnie się rozmawia, natomiast właścicielka-młoda kobieta, służy poradami w sprawie górskich wycieczek, jest też b. sympatyczna. Trochę drogo... Ogólnie polecam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
speedy 



Wiek: 37
Doczy: 19 Cze 2010
czyli 5050 dni temu

Posty: 338
Tematy: 4
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Morąg
Wysany: 2010-12-06, 21:15   

Jakieś namiary??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kaharzyna 



Wiek: 35
Doczya: 26 Wrz 2011
czyli 4587 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: ŁÓDŹ
Wysany: 2011-09-26, 09:28   

Tez mieliśmy się tam właśnie zatrzymać zeszłej zimy, ale ostatecznie stanęło na noclegu u bardzo miłej góralki z ul. Zamoyskiego... ale skoro warto, to nastepnym razem już pewnie się skusimy! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum