Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: koscielisku, vellvet, willa

Willa Vellvet w Kościelisku
Autor Wiadomo
iwa191223 


Doczya: 30 Maj 2010
czyli 5072 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Skd: pomorze
Wysany: 2011-08-27, 22:50   Willa Vellvet w Kościelisku

Omijajcie z daleka!!! :evil: Brud,brud i jeszcze raz brud.Śmierdząca woda,śmierdzący śmietnik w środku pod schodami.Zardzewiałe krany.Zamiast parkingu-dziurawy kawałek gruntu z połamanym płotem.Hałas i gwar,że nie da się otworzyć okna.Tylko widoki z okien bezcenne-Giewont zagląda do środka :-D !!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pablo0700 


Doczy: 28 Cze 2010
czyli 5044 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: Lublin
Wysany: 2011-09-01, 11:43   

Nie zgodzę się z Twoją opinią. Nocowałem tam w zeszłym roku we wrześniu (jeszcze przed remontem) i na warunki nie narzekałem. Płaciliśmy chyba 45zł/os i uważam, że za takie warunki (mieliśmy na 2 os pokój 4os) ,z takim widokiem na góry jest OK. Dla zainteresowanych podaję adres strony: http://apartamenty-velvet.pl/
Co do śmierdzącej wody, to z tego co wiem woda z ujęcia w Kościelisku ma specyficzny zapach, przez dużą zawartość siarki :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
iwa191223 


Doczya: 30 Maj 2010
czyli 5072 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Skd: pomorze
Wysany: 2011-09-01, 23:44   

Ja również byłam w tamtym roku, na przełomie lipca/sierpnia.Woda w Kościelisku nie wszędzie jest taka śmierdząca bo ludzie mają filtry założone.Na wejście zdjęłam pokrowce z foteli i poprosiłam o wymianę na nowe bo były poplamione z dużą ilością różnych okruchów i ogromem psiej sierści.Lubię zwierzęta, ale chyba powinno się sprzątać pokój po każdych wyjeżdżających.Bardzo niemilo wspominam pobyt tam.To że było niedrogo to nie znaczy że może być syf.No ale każdy ma swoje zdanie. ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum