Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dolina, filipka

Dolina Filipka
Autor Wiadomo
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4271 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2012-08-23, 22:07   

Ja szłam na Rusinową niebieskim szlakiem z Palenicy Białczańskiej, później zielonym na Gęsią Szyję.Jak jechałam busem, to kierowca sam informował,że jest Zazadnia, kilka osób wysiadło.W drodze powrotnej też bus się tam zatrzymał z tego co pamiętam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-08-24, 12:01   

Najważniejsze dla mnie że tam jeżdżą. jeszcze nie wiem jaka opcję trasy obiorę ale chyba skuszę się na wejście zielonym z Wierch Porońca do Rusinowej i niebieskim do Zazadni.

Chociaż widzę, że w Wierch Poroniec jest oficjalny przystanek więc łatwiej będzie mi wrócić, a nie w Zazadni łapać busa na stopa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-08-24, 13:59   

Furi napisa/a:
Chociaż widzę, że w Wierch Poroniec jest oficjalny przystanek więc łatwiej będzie mi wrócić, a nie w Zazadni łapać busa na stopa

Tak, wrócić będzie łatwiej z Wierchporońca, a jakbyś chciał zaczynać od Doliny Filipka to po prostu wsiadając w Zakopanym zapytaj busiarza czy tamtędy jedzie (część busów do Palenicy omija ten fragment) - jak jedzie to Cię bez problemu wysadzi :-)

Ja osobiście wolę zaczynać bardziej męczącą trasą, a 'po całym dniu' wracać sobie już łatwiejszą, na luzie, więc i pod tym względem taka konfiguracja będzie lepsza ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamiltatry 



Wiek: 34
Doczy: 26 Lut 2012
czyli 4415 dni temu

Posty: 288
Tematy: 9
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2012-08-25, 16:57   

Dokładnie, część busów do Palenicy omija Zazadnie (te co jadą przez Poronin i Bukowinę Tatrzańską na Drogę O. Balzera wjeżdżają dopiero w okolicach Wierchporońca, a przez te wszystkie punkty startowe od Jaszczurówki po Palenicę przejeżdżają busy, które jadą trasą przez Rondo (to pod Kuźnicami)...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-08-27, 18:43   

czyli jak piszesz najlepiej byłoby wsiąść na busa koło ronda kuźnickiego?Ewentualnie z dworca i pytać czy jadą przez zazadnię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kamiltatry 



Wiek: 34
Doczy: 26 Lut 2012
czyli 4415 dni temu

Posty: 288
Tematy: 9
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2012-08-27, 21:09   

Wg mnie lepiej z Dworca i wsiąść do odpowiedniego busa (w razie wątpliwości można zapytać kierowcę); rozkład jazdy busów -> http://www.zakopane.rozkladyjazdy.pl/busy/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-09-28, 19:14   

Faktycznie część jedzie przez Zazadnię tylko nie wszyscy chcą się zatrzymywać tam na parkingu bo boja się policji a wg mnie na parkingu tym powinien być przystanek bo jest sporo miejsca (taka zatoczka). Busiarze wyrzucają turystów 1 km przed wejściem na szlak co jest bardziej niebezpieczne przy tak ruchliwej drodze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum