Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: butorowy, wierch

Butorowy Wierch
Autor Wiadomo
Saru 



Wiek: 29
Doczya: 17 Sie 2011
czyli 4607 dni temu

Posty: 66
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2011-08-20, 13:38   

Myślę, ze warto, bo panorama ze szczytu jest naprawdę fantasyczna, ale ciszy i spokoju niestety nie można się tam spodziewać ;-) Możliwosci jest kilka:z centrum Zakopanego spod Domu Turysty PTTK można dojsć czarnym lub żółtym szlakiem na Gubałówkę i potem w lewo grzbietem dojsć az do Butorowego Wierchu, można tez dojść bezposrednim zielonym szlakiem z Kir. Mozna tez wjechac wyciagiem, ale pewnie nie o to chodziło Ci w pytaniu ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4696 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-07-14, 20:10   

ja się tam wybieram bo jeszcze mnie tam nie było, spodziewam się ciekawej panoramy, jak na rozgrzewkę to chyba dobry pomysł. Ja tam lubię ten gwar.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Caudilio 



Wiek: 47
Doczy: 04 Lip 2012
czyli 4286 dni temu

Posty: 43
Tematy: 1
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Łodź
Wysany: 2012-07-16, 10:12   

Butorowy - naprawdę warto !

Najlepiej kupić sobie bilet łączony na kolejkę: wjazd Gubałówką - zjazd z Butorowego.

Super spacerek zaraz po przyjeździe do Zakopanego. I bilet tańszy w takiej konfiguracji.

Widoki ze zjazdu z Butorowego chyba dużo ładniejsze niż z Gubałówki - cisza i tylko szum kolejki - uwielbiam ten dźwięk. :-D

Tylko nie mylcie zjazdu z prywatną kolejką "Szymoszkowa".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4696 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-07-23, 22:33   

Saru napisa/a:
Myślę, ze warto, bo panorama ze szczytu jest naprawdę fantasyczna, ale ciszy i spokoju niestety nie można się tam spodziewać ;-) Możliwosci jest kilka:z centrum Zakopanego spod Domu Turysty PTTK można dojsć czarnym lub żółtym szlakiem na Gubałówkę i potem w lewo grzbietem dojsć az do Butorowego Wierchu, można tez dojść bezposrednim zielonym szlakiem z Kir. Mozna tez wjechac wyciagiem, ale pewnie nie o to chodziło Ci w pytaniu ;-)


Właśnie tak szłam, na lewo z Gubałówki aż do Butorowego wierchu a potem wstąpiłam do " domku Lucynki" naul. Salamandra 2 ( "Szpilki na Giewoncie" ) na herbatkę i wróciłam Kościeliską - bardzo przyjemny spacerek z widokiem na góry.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
aga 



Wiek: 50
Doczya: 03 Kwi 2011
czyli 4743 dni temu

Posty: 166
Tematy: 5
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: lubelszczyzna
Wysany: 2012-07-28, 15:46   

Też lubię spacer Butorowym, ja zawsze wjeżdżam na Butorowym, a zjeżdżam na Gubałówce. Widoki super i spokojnie, polecam :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czarna269 



Wiek: 43
Doczya: 26 Lip 2012
czyli 4264 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-07-29, 19:42   

polecam na rozgrzewkę na pierwszy dzień wejście na Gubałówkę, potem spacer na Butorowy i zjazd wyciągiem z Butorowego. bilet w cenie przyzwoitej i ta cudna cisza i spokój... ja tak zaczynałam tegoroczny pobyt w górach. Gubałowka jest świetna na rozgrzanie ( chociaż po drodzę zdązyłam zmoknąć, złapać burzę, no i wyschnąć :-) a zjazd butorowym był świetną chwilą relaksu. pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum