Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dlaczego, gorach, jest, pogoda, tak, wazna

Dlaczego pogoda w górach jest tak ważna?
Autor Wiadomo
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5171 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-03-04, 19:56   

Cytat:
zakopanym.
- pisze się Zakopanem, ostatnio rozwiewaliśmy w pracy ten problem :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
iwona 



Doczya: 06 Mar 2010
czyli 5159 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: Kielce
Wysany: 2010-03-06, 07:23   

kilkanaście lat temu w czerwcu przeżyłam burzę śnieżną na Zawracie, nigdy więcej :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
'Magda' 



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 33
Doczya: 25 Lut 2010
czyli 5168 dni temu

Posty: 66
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2010-03-06, 15:24   

A ja myślałam, żeby na koniec czerwca się wybrać w tamte rejony :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magda123 


Wiek: 33
Doczya: 25 Lut 2010
czyli 5168 dni temu

Posty: 68
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Wysany: 2010-03-06, 17:48   

Szkoda tylko, że aby wybrać się dorbze przygotowanym w góry (tak jak mówicie- deszczowka, odpowiednie buty itp.) trzeba wygladac tragicznie ;) Niektorzy zle sie po prostu czuja kiedy wygladaja do dupy...

Ja osobiscie po gorach zbytnio nie chodze wiec nie mam takiego problemu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
'Magda' 



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 33
Doczya: 25 Lut 2010
czyli 5168 dni temu

Posty: 66
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2010-03-06, 19:46   

A mi się wydaje, że ci, którzy jadą żeby faktycznie pochodzić w górach, nie mają takich problemów. Nie każdemu się podobają ogólnie sportowe rzeczy, ale chyba bezpieczeństwo, zdrowie i wygoda na pierwsze miejsce przed wyglądem czy własnym widzi mi się?

Jak powiedziała Varseau - można sobie dobrać odzież do siebie. Widziałam np. dziewczyny w różowych trekach albo kurtkach tego koloru(osobiście różowej kurtki czy treków bym nie założyła). Odzież porządnych producentów znanych ludziom gór, a jednocześnie pasująca tym dziewczynom.

To już chyba zależy od konkretnej osoby. Jeśli ktoś się nastawia na rewię mody w górach to ma przechlapane - nie dość, że będzie niewygodnie, niepraktycznie, być może niebezpiecznie, to na dodatek znający się na rzeczy górołazi wyśmieją ;-)

Ja do tego zbytniej uwagi nie przywiązuję - bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim, liczą się GÓRY, a poza tym... czy po np. 5-godzinnym marszu nasze zabieganie o wygląd będzie istotne i widoczne..? :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Becun 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 33
Doczy: 04 Mar 2010
czyli 5161 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Wysany: 2010-03-10, 18:29   

Moja wycieczka w góry była w maju wiec słoneczko już dosyć grzało:) a że byłem młody i nie przewidywalny to ubrałem sandały i wio na szlak :) Gdzieś w połowie szczytu chodziłem po śniegu :D przez co miałem nogi mokre do tego wiatr i łatwo o przeziębienie... Także ostrzegam lepiej ubrać buty okrywające cała stopę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iwona 



Doczya: 06 Mar 2010
czyli 5159 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: Kielce
Wysany: 2010-03-11, 19:43   

podstawa to oczywiście buty, czy upał czy mróz zawsze te same... sprawdzone i bezpieczne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotrek 


Wiek: 37
Doczy: 10 Mar 2010
czyli 5155 dni temu

Posty: 87
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-03-16, 21:00   

Kurczę ja nie mam problemu ze strojem - w końcu idę chodzić po szlaku a nie po wybiegu. I zgadzam się tu z moją przedmówczynią podstawa to dobre buty, nie ma co na tym zakupie oszczędzać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fantasmagoria 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 65
Tematy: 6
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-03-16, 21:58   

Pogoda może nas w górach w każdej chwili zaskoczyć. Ważne jest aby być przygotowany na deszcz a nawet śnieg. Gdy świeci słońce zawsze można ciuchy zdjąć. Ale buty musza byc uniwersalne, na każdą pogodę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-03-17, 22:38   

Chyba w tym temacie zostało już wszystko powiedziane, miejmy nadzieję, że coraz większa będzie świadomość ludzi wybierających się na górskie wycieczki i że będą rozważni!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5138 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-04-08, 15:07   

"Dlaczego pogoda w górach jest tak ważna?"- To jest, w sumie, dosyć nie mądre pytanie.
Jak pogoda w górach jest zła, to jest mało niebezpiecznie, a czasami wręcz bardzo niebezpiecznie; gdzie indziej to najwyżej można zmoknąć, albo co...
"Większość z nas była świadkiem momentalnej zmiany pogody w górach... "- Ja też byłem świadkiem :->
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-04-08, 16:23   

Cytat:

"Dlaczego pogoda w górach jest tak ważna?"- To jest, w sumie, dosyć nie mądre pytanie.
uzasadnij swoją wypowiedź
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5138 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-04-08, 23:53   

""Dlaczego pogoda w górach jest tak ważna?"- To jest, w sumie, dosyć nie mądre pytanie.

uzasadnij swoją wypowiedź"-
"Jak pogoda w górach jest zła, to jest mało niebezpiecznie, a czasami wręcz bardzo niebezpiecznie; gdzie indziej to najwyżej można zmoknąć, albo co..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-04-09, 12:08   

Edward, Ty chyba nie rozumiesz tematu. To nie jest temat w którym ja się pytam dlaczego pogoda w górach jest ważna bo jestem idiotką i nie wiem, tylko temat w którym pytam o zdanie innych osób, punkt widzenia innych użytkowników, by początkujące osoby wiedziały że wiele osób uważa że pogoda w górach jest mega ważną kwestią. I jeśli cokolwiek w tym temacie jest niemądre to chyba tylko Twoja wypowiedź i to z bykiem :lol:

a poza tym...
Cytat:
Jak pogoda w górach jest zła, to jest mało niebezpiecznie
prosze Cie, gdzie tu sens :?: ;-)
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5138 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-04-09, 21:33   

Wcięło moją odwpowiedz...XYZ: Ja chciałem zażartować, nie udało się, wyszło głupio...Przepraszam, całuje rączkę, albo chociaż przepraszająco ściskam dłoń...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum