Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: czerwone, doliny, laki, malej, wierchy

Czerwone Wierchy z Doliny Małej Łąki
Autor Wiadomo
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4731 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2011-06-21, 12:54   

Pewnie zdecyduję się którędy zejśc wracając z Czerwonych Wierchów :-) .Dojdę do Przełęczy Kondrackiej i wtedy zdecyduję w którą stronę pójdę :-D .Nie ma co planowac,bo z planów zazwyczaj nic nie wychodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4837 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-21, 19:23   

AGUŚ napisa/a:
Pewnie zdecyduję się którędy zejśc wracając z Czerwonych Wierchów :-) .Dojdę do Przełęczy Kondrackiej i wtedy zdecyduję w którą stronę pójdę :-D .Nie ma co planowac,bo z planów zazwyczaj nic nie wychodzi.

tylko nie idż na skróty typu no to hooop :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4731 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2011-06-22, 16:15   

borsuk, postaram się nie iśc na skróty :lol: .Wiesz borsuk,że my kobiety nie lubimy robic nic na skróty :mrgreen: .Marysia, co do uzupełniania wody to mam niemiłe doświadczenia z wodą z potoków więc sobie odpuszcze uzupałnianie :-D .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4837 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-23, 21:31   

AGUŚ napisa/a:
Marysia, co do uzupełniania wody to mam niemiłe doświadczenia z wodą z potoków


ja też ma niemiłe i się nauczyłem że nabieramy wodę jedynie powyżej schronisk :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
anika261 


Wiek: 35
Doczya: 21 Wrz 2011
czyli 4600 dni temu

Posty: 50
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Bochnia
Wysany: 2011-11-09, 14:18   

Wasio napisa/a:
Zejście z Ciemniaka w stronę Kir jest strasznie długie i myślałem, że już nie dojdę do Kościeliska. Idzie się i idzie, widoków jakiś powalających też nie ma, praktycznie cały czas w dół.


Ten czerwony szlak z Ciemniaka do Doliny Kościeliskiej pozostanie moim najgorszym wspomnieniem. Z uwagi bolące palce stóp przy zejściu praktycznie co kilka kroków musiałam przystawać, żeby odpocząć. Miałam wrażenie, że nigdy nie dojdę do końca tej trasy. Najmilszym wspomnieniem z tej trasy będzie widok potoku Kościeliskiego, zdjęcie butów i zanużenie stóp w lodowatej wodzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5090 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2011-11-09, 14:20   

Potwierdzam... też tak schodziliśmy...cały czas w dół...jakby ten szlak miał się nie skończyć :-/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5072 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2011-11-11, 09:45   

anika261 napisa/a:
Z uwagi bolące palce stóp przy zejściu praktycznie co kilka kroków musiałam przystawać, żeby odpocząć.


to nie wina szlaku
prawdopodobnie masz źle dobrane buty
albo ich porządnie nie zasznurowałaś przed rozpoczęciem schodzenia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anika261 


Wiek: 35
Doczya: 21 Wrz 2011
czyli 4600 dni temu

Posty: 50
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Bochnia
Wysany: 2011-11-14, 19:43   

jabol napisa/a:
to nie wina szlaku
prawdopodobnie masz źle dobrane buty
albo ich porządnie nie zasznurowałaś przed rozpoczęciem schodzenia


myślę, że to rzeczywiście mogła być wina złego sznurowania albo zbyt cienkich skarpet. Buty były nowe jeszcze niezbyt rozchodzone i może dlatego dały taki efekt.
W każdym razie nie obwiniam szlaku za bolące palce :mrgreen: ale z uwagi na ten właśnie fakt szlak niemiło wspominam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4563 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2011-12-07, 18:48   

Pamiętam swoje podejście tamtędy, właśnie od Małej Łąki. Niestety szłam z grupką znajomych dość szybkochodzących (mnie się w górach raczej nie spieszy). Podejście dość ostre, był koniec kwietnia - strasznie duszno i ciepło, a my brnęliśmy pod górę w ciężkim, topiącym się śniegu.
Nagle zaczęłam prawie tracić oddech... Było mi głupio przed znajomymi, bo litościwie wciąż na mnie czekali, więc nic nie powiedziałam, jak bardzo źle się czuję. Być może padłabym tam wtedy trupem na zawał ( :mrgreen: ) gdyby z pomocą nie przyszły mi... kozice :mrgreen:
Otóż w pobliżu pojawiło się stadko sześciu uroczych koziczek, więc ja krzyknęłam tylko znajomym, że dogonię ich na przełęczy, bo muszę zrobić kozicom fotosesję i tym sposobem zostałam, na ciut dłuższy odpoczynek, pozbierałam się, wróciłam do żywych i po chwili byłam w stanie iść normalnie dalej :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4731 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2011-12-12, 11:57   

Lucy,jednym słowem kozice uratowały Ci zycie :mrgreen: .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
amroz 


Doczy: 09 Sie 2011
czyli 4643 dni temu

Posty: 69
Tematy: 4
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wałbrzych
Wysany: 2011-12-25, 21:07   

Ja schodziłem tym szlakiem kilka razy i też wydawało mi się że to szlak bez końca i już nigdy nie zejdę na dół :-) Mam kondycję ale to zejście mnie wyjątkowo męczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamil 



Doczy: 24 Maj 2012
czyli 4354 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-20, 16:54   

Witam . W lipcu wybieram się w Tatry i mam zamiar przejść Czerwone Wierchy szlakiem z Kasprowego Wierchu . Mam pytanie czy można na taką wyprawę zabrać 7 latka (2 lata doświadczenia w chodzeniu po górach ;) )i jakim szlakiem najlepiej zejść ? A może macie inne propozycje jeśli chodzi o miejsce rozpoczęcia wycieczki . Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Parys 


Wiek: 67
Doczy: 28 Kwi 2012
czyli 4381 dni temu

Posty: 99
Tematy: 1
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Zakopane-Chicago
Wysany: 2012-06-20, 17:45   

Hmmm :-/ czy mam rozumiec ze w ciagu tych dwoch lat spedzil przynajmniej 50 dni w gorach??bo wtedy mozemy mowic o doswiadczeniu.Zdecydowanie odradzam,trasa zbyt dluga i za ciezka jak na 7-latka,mozesz go zdecydowanie zniechecic do chodzenia po gorach,nawet dla doroslych jest to trasa wymagajaca.Przejdz z nim,ale na dwa razy :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamil 



Doczy: 24 Maj 2012
czyli 4354 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-20, 17:51   

Z tym doświadczeniem to był taki żarcik ;-) ,sporo chodziliśmy po dolinach ,zejścia z Kasprowego ,Gubałówki itp . Dzięki za poradę Parys .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gosia 


Doczya: 13 Lut 2012
czyli 4455 dni temu

Posty: 83
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Pilawa
Wysany: 2012-06-27, 00:17   

anika261 napisa/a:
Ten czerwony szlak z Ciemniaka do Doliny Kościeliskiej pozostanie moim najgorszym wspomnieniem. Z uwagi bolące palce stóp przy zejściu praktycznie co kilka kroków musiałam przystawać, żeby odpocząć. Miałam wrażenie, że nigdy nie dojdę do końca tej trasy.

Szłam tym szlakiem w obie strony. I raz też okropnie bolały mnie duże palce u stóp. Myślałam, że zaraz zdejmę buty, bo inaczej nie dojdę do Kir. Nie wiem jaka była tego przyczyna. Buty mam już od kliku lat, są rozchodzone i bardzo wygodne. Może rzeczywiście sznurówki się poluzowały. Ale naprawdę ledwo wtedy doszłam, cały czas przy tym zarzekając :-P A w dodatku widziałam wtedy żmiję :!: Zeszła ze szlaku i pełzła między liśćmi pod drzewem. Nie wiem jak była długa bo nie widziałam ani jej końca, ani początku, ale była dość gruba. I to napewno była żmija :!: bo miała charakterystyczny zygzak.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum