Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: co, dniowy, gory, kilkunasto, na, wypad, zabieracie

Co zabieracie na kilkunasto dniowy wypad w góry ?
Autor Wiadomo
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-03, 20:47   

Moim zdaniem spodnie to najlepsze zwykłe letnio-jesienne trekingowe za 150-250 zł wystarczą w zupełności, ja najbardziej preferuje z odpinanymi nogawkami na lato :-) Które sprawdzają się w każdej porze dnia. W membranowe bym nawet nie inwestował, bo w sierpniu to sobie możesz coś w nich ugotować :-P
 
 
Norbert 


Wiek: 28
Doczy: 26 Lis 2011
czyli 4532 dni temu

Posty: 16
Tematy: 2
Skd: Siemiatycze
Wysany: 2011-12-03, 21:23   

membranowe już mam i tak kupione :D czy mógłbyś podać konkretnie jakieś dobre Twoim zdaniem ? :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-03, 21:42   

http://www.zakopaneforum....200zl-vt807.htm

Zajrzyj tutaj, parę modeli takich jest tam poleconych, chociaż ten model MILO co jest tam szczególnie polecany jak dla mnie odpada, bo sobie nie wyobrażam latem chodzić w długich spodniach ;-) Ale PIWO je chyba ma to może coś więcej powie na ich temat i czy warto je kupować ;-) :?: Ja sam mam inny model MILO i jak na razie bardzo mi się podoba, szczególnie ze względu na krój i materiał, tyle, że mógłby mieć więcej kieszeni ;-)
 
 
PIWO
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-03, 22:04   

No mam te spodnie i jestem bardzo zadowolony. Pełna swoboda ruchów są elastyczne, profilowane kolana jak dla mnie super jedyny minus jaki znalazłem to ten pasek ;-) ale można go zastąpić innym :-) . Nie mają odpinanych nogawek ale w te najcieplejsze dni nogi mi się nie gotowały fakt jest ciepło ,ale da się wytrzymać
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-03, 22:17   

Uwierz mi, że ten pasek a oglądałem go i mam podobny jak nie taki sam w innym modelu, jak dla mnie jest i tak o niebo lepszy niż w tych alpinusach o których się rozpisałem i tam właśnie chyba zapomniałem tego dodać jako największą wadę tych spodni. Ale pasek to najmniejszy problem. Kupujesz jeden jaki Ci odpowiada i masz praktycznie do wszystkich spodni :mrgreen:
 
 
Norbert 


Wiek: 28
Doczy: 26 Lis 2011
czyli 4532 dni temu

Posty: 16
Tematy: 2
Skd: Siemiatycze
Wysany: 2011-12-05, 22:19   

Macie racje ! Jednak zredukuję liczbę rzeczy którę chce zabrać :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum