Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, forum, naszym

Co z naszym forum?
Autor Wiadomość
Wasio 

czyli 2650 dni temu

Tematy: 14
Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-04-29, 18:48   Co z naszym forum?

Chcia?em zwróci? Wam uwag? na pewien temat zwi?zany z tym forum.
Kilka lat temu za?o?y?em tutaj konto uznaj?c, ?e jest to idealne miejsce do wymiany pogl?dów, podpytania, czy generalnie dowiedzenia si? czego? o naszym ukochanym miejscu na ziemi. Na forum aktywnych by?o wtedy wielu bardzo do?wiadczonych u?ytkowników, którzy ch?tnie dzielili si? swoja wiedz? o Tatrach i Zakopanym. Jednak potem wybuch?a ca?a ta afera ze sztucznymi loginami, wi?kszo?? osób, które wnosi?y co? do tego forum odesz?a, wi?c i z czasem ja zrobi?em to samo.
Po pewnym czasie czuj?c wielki g?ód wymiany pogl?dów na tematy górskie, postanowi?em za?o?y? tutaj ponownie konto (?adne inne forum nie trzyma dobrego poziomu). I o ile jeszcze w okolicach wakacji ubieg?ego roku, pisa?y tutaj osoby z du?ym do?wiadczeniem górskim (Majka M, jabol, Asia), tak teraz obecnie moim zdaniem poziom tego forum zszed? bardzo, ale to bardzo nisko. Czemu tak s?dz?? Otó? wi?kszo?? osób, które si? obecnie tu rejestruje ma na celu wy??cznie ukryt? reklam? czego?(ostatni przyk?ad u?ytkownik sl?zaczka: 6 postów i 6 z kryptoreklam?) - administrator nie robi nic z taki osobami - Joasiu czy ty w ogóle jeszcze ?yjesz - ostatnia aktywno?? luty 2014 - troszk? dziwne jak na administratora?. Tematy, które obecnie s? najcz??ciej tutaj poruszane to Co kupi? mamie na urodziny, czy salon masa?u - ja rozumiem, ?e s? one w dziale na ka?dy temat, ale dla mnie to troch? ?a?osne, ?e zagl?daj?c ostatnimi czasy tutaj, nie mog? przeczyta? nic o tym, czego dotyczy to forum.
Mo?e uznacie, ?e si? wym?drzam itd. ale uwa?am, ?e jako osoba z ilo?ci? prawie 100 (moim zdaniem merytorycznych) postów mam prawo oczekiwa? czego? wi?cej od tego forum. Chcia?bym, ?eby to by?o miejsce, gdzie naprawd? ka?dy znajdzie odpowied? na pytanie zwi?zane z Zakopanym i Tatrami. Niestety na obecn? chwil? moim zdanie forum ca?kowicie schodzi na koty (zbyt mocno kocham psy, ?eby napisa? w tym miejscu psiaki). Podejrzewam, ?e u?ytkownicy z wi?kszym sta?em ni? mój maj? podobne odczucia. Natomiast je?eli jest osamotniony w tej kwestii, to serdecznie przepraszam i bije si? w piersi.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
liczek, jabol, Asia
forever 

czyli 3656 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2015-04-29, 21:35   

Nie uwa?am, ?e si? wym?drzasz! Wr?cz przeciwnie- Twój post spowodowa?, ?e napisa?em cokolwiek od chyba ponad roku (pami?? mo?e mnie myli? a nie potrafi? sprawdzi? kiedy ostatnio pisa?em na forum) W 100% mam podobne my?li do Twoich, podobnie mam odczucia. Cho? nie by?em d?ugoletnim u?ytkownikiem ale do wspomnianej afery, to forum by?o fajn? odskoczni? od problemów codziennych.

A? ?al (_!_) ?ciska jak wspomn? ilu fajnych ludzi tu pisa?o. Przede wszystkim m?drzejszych i bardziej do?wiadczonych ode mnie w klimatach górskich. By?o kogo zapyta?, poradzi? si?, ot po prostu pogada?!
Teraz jak wspominasz, to forum sta?o si? reklam?. A jak ju? kto? o co? zapyta, to zero odpowiedzi.
PO PROSTU NIE MA KTO PISA?!!! Wszyscy do?wiadczeni lub jak ja amatorzy-pasjonaci olali forum.

Ale domy?lam si?, ?e podobnie jak ja, Ci pozostali czytaj? forum nie udzielaj?c si?. Wi?c mo?e ten Twój post b?dzie iskr? która rozpali ognisko i ta ekipa wróci ;) Ja zrobi?em pierwszy krok- inne nicki pami?tam :) Pozdrawiam.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
liczek, Wasio, Asia
Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Tematy: 12
Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-04-30, 17:21   

Forum jest wystawione na sprzeda? (og?oszenie na górze strony) - Admin nie ma czasu...

Kiedy? faktycznie by?o tu fajnie, t?tni?o ?yciem...

eeeech.... to se ne vrati :(

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
jabol 

czyli 4158 dni temu

Tematy: 15
Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2015-05-04, 14:47   

Krzy? napisał/a:
Forum jest wystawione na sprzeda? (og?oszenie na górze strony) - Admin nie ma czasu..(

mam nadziej? ?e nowy w?a?ciciel przyczyni si? do zmartwychwstania forum

Wojtek1ish 

czyli 2358 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2015-05-10, 19:22   

Równie? mam nadzieje, ze nowy w?a?ciciel wniesie co? nowego w to forum i stanie si? ono oderwaniem od rzeczywisto?ci bo co jak co ale góry to nieprzerwany temat do rozmów :)

Iwon44 

czyli 3456 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2015-05-11, 17:21   

Te? jestem tego zdania co Wy. Zagl?dam tu codziennie szukaj?c nowych postów. Mam nadzieje ?e nowy w?a?ciciel si? znajdzie, i forum nie zostanie zamkni?te.

[ Dodano: 2015-05-23, 13:17 ]
Jest nowy w?a?ciciel? Aukcja sko?czy?a si? wczoraj po 19.
Pasuje ?eby pojawi?a si? jaka? informacja.

Administrator 

czyli 3453 dni temu

Wysłany: 2015-05-27, 13:29   

Forum zosta?o sprzedane.
W ci?gu najbli?szego tygodnia, max 10 dni, forum zostanie przekazane nowemu w?a?cicielowi.

Agika 

czyli 2341 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2015-05-28, 13:49   

Witajcie.
By?am tu zarejestrowana od pocz?tku powstania forum a? do pami?tnej afery.....wtedy usun??am konto. Wchodz? tu od czasu do czasu bo jednak nadal czuj? jaki? sentyment do tego forum,sp?dzi?am tu dwa lub trzy lata, pozna?am wiele fajnych osób, z którymi do dnia dzisiejszego utrzymuj? kontakty :)
Faktycznie, wi?kszo?? osób usun??a swoje konta, ze "starej gwardii" zosta?a dos?ownie garstka ...
Szkoda wielka, bo kiedy? by?a tu wspania?a atmosfera, wspaniali ludzie, by? mo?e nowy admin o?ywi forum, doprowadzi je do normalno?ci.
Pozdrawiam Agusia ;)

akm990 

czyli 4081 dni temu

Tematy: 14
Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2015-06-07, 13:02   

o jak mnie tu dawno nie by?o , a tu takie zmiany

Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-06-17, 18:58   

Ciekawe kiedy nowy Administrator si? ujawni....

Iwon44 

czyli 3456 dni temu

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2015-06-17, 21:07   

Mine?o dwa tygodnie od sprzedania forum. Mo?e nowy admin uczy si? pozycjonowania, administracji, itd? bo mnie te? to zastanawia czy w ko?cu co? si? zacznie dzia?...

adaada 

czyli 2319 dni temu

Wysłany: 2015-06-18, 22:04   

Forum jak forum :-)
To jak ?ycie :-)
Zreszt? u?ytkownicy który s? tutaj aktywni wiedz? o czym pisz?.
Cz?owiek si? cieszy, chce si? podzieli? , my?l?,opini?,wydarzeniem itd.
Jestem i by?am ju? na ró?nych forach.
Czasem tak bywa ?e nic si? nie dzieje.
Tak to ju? jest, to jak w ?yciu :-)
Wcze?niej by?am tutaj bardzo aktywna, teraz jestem w innym miejscu :D
Niestety kiedy to forum wcze?niej istnia?o, tamtego nie by?o - no i odwrotnie.
Czasem jest tak ?e zmiana admina czy hostingu stwarza problemy, to normalne.
Kiedy wszystko si? znormalizuje, forum wskoczy na swój tor i b?dzie wszystko OK.
Cierpliwo?ci.
Nie ocówajcie si? kiedy s? problemy.
Pami?tajcie ?e to forum jest tak samo wasze jak i admina.
Bez was to forum nie istnieje.
Chwilowe problemy min?, a ?ycie zacznie dudni? !

[ Dodano: 2015-06-21, 21:21 ]
Hejka :-)
Admin jest na forum , sprawdzi?em :-) )))
Troch? podst?pnie, ale mi si? uda?o.
(za co przepraszam admina :-)
Kwestia tylko, aby si? pojawi? na dobre i b?dzie ok.

Czekamyyy :-)

?pi?cyRycerz 

czyli 3173 dni temu

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-06-30, 02:13   

Macie pretensje, ?e nic si? na forum nie dzieje. Jest to troch? zabawne, bo forum tworz? ludzie, a nie tylko sam admin. Admin sam ze sob? nie b?dzie przecie? rozmawia?. Na co liczycie? ?e nowy admin przyjdzie i b?dzie rozkr?ca? dyskusje? To spo?eczno?? forum powinna dyskutowa?, a nie liczy? na to ?e admin pobudzi dyskusje.
Czekacie na aktywno?? admina, a rol? admina jest raczej kwestia porz?dków, usuwania spamu, ewentualne zmiany graficzne/techniczne. Dyskusje s? zadaniem forumowiczów.

Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-07-01, 19:55   

OK, Admin nie b?dzie rozmawia? sam ze sob?, nikt te? nie wymaga aby rozkr?ca? dyskusje....
Ale wypada?oby chyba aby si? przywita? :-D

kolessdz 

czyli 4167 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2015-07-20, 09:35   

Pewnie ?e nie b?dzie rozkr?ca? ale powinien si? przedstawi? itd. Je?eli kto? si? zdecydowa? kupi? to forum to powinien mie? przynajmniej jaki? plan dzia?ania rozwoju itd chyba ?e kupi? bo w aukcji by?o napisane ile to nie mo?na zarobi? na tym forum:)).

Je?eli tak dalej b?dzie to nie zarobi nawet na domen? i serwer bo ludzie odejd?, forum dzia?a?o ?wietnie jak by?a XYZ rozkr?ca?a forum by?y konkursy itd. wybuch?a afera z kontami sztucznymi i pad?o wszystko tylko ludzie nie zdaj? sobie sprawy ?e na wi?kszo?ci for aby si? rozkr?ci?y pisz? tematy i posty te same osoby:).

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
?pi?cyRycerz
Odpowiedz do tematu