Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: co, forum, naszym

Co z naszym forum?
Autor Wiadomo
ŚpiącyRycerz 



Wiek: 38
Doczy: 15 Lut 2013
czyli 4087 dni temu

Posty: 39
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: z Tatr
Wysany: 2015-10-03, 00:11   

Moja wizja jest taka - reklamy, reklamy, reklamy - dopóki będą ludzie, którzy będą chcieli za reklamy płacić. A jak już nie będzie reklamodawców to co się stanie z forum? Zniknie, bo przestanie się opłacać przedłużać hosting i domenę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4569 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-10-03, 12:42   

Ależ ja wiem ŚpiącyRycerzu na czym to wszystko polega- nie jestem przeciwnikiem reklam! Z czegoś ten interes musi się utrzymać. Niech będą typowe reklamy do góry, czy nawet jest podforum MIEJSCE NA REKLAMY I OGŁOSZENIA PRYWATNE. Ale po prostu wqrwia mnie to jak ktoś perfidnie zaśmieca każdy temat tym o czym powyżej wspominasz!

Na każdym normalnym forum taki ktoś poleciałby po 2 postach! Od tego są admini i mody. Chyba, że wychodzą z założenia, żeby pisali by cokolwiek się działo. Ja mam inne podejście. Takie bezsensowne bzdury można pisać na onetach i innych WP ;) Kiedyś tu był temat- Przedstaw się Był to bardzo fajny zwyczaj-większość forumowiczów od tego zaczynało.

A dziś? Ci niby miłośnicy gór przed napisaniem pierwszego posta pewnie nawet nie przeczytają jednego tematu.

Taka np michalina założyła konto w nocy by po dwóch minutach napisać jakże życiowo górski post o jakimś koncie-jestem zaszokowany jaka pasjonatka gór zawitała na górskie forum ;) Ktoś np zakłada temat "Szukam noclegu" i więcej już przez miesiące się nie odzywa. Choć ma jak na dłoni setki informacji o noclegach w odpowiednich tematach!! Ale po co się męczyć i poczytać?

Takich jednorazowych tematów/postów w ostatnim czasie jest sporo. Do czasu aż tego typu osobniki będą tworzyć to forum, to jestem pewien, że typowi pasjonaci lub chociaż amatorzy górskiego życia za cholerę nie będą się tu produkować, Ci dawni nie wrócą.
Od razu uprzedzę, gdy ktoś zapyta mnie, to dlaczego Ty się więcej nie produkujesz a tylko się czepiasz innych? Swoje już pisałem, pisałem gdy było tu wielu bardziej doświadczonych ludzi, uważam że nie jestem doświadczony aż tak by doradzać innym itp. Produkuję się jak umiem ;) Walczę o to stare forum- ale żeby nie było- bez tamtych afer ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3563 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-10-04, 10:31   

Jestem w szoku!!! Ktoś jednak moderatoruje posty. Napisałem dla żartu post w temacie o ulubionych słodyczach - że najbardziej lubię słodycze w restauracji Mekong w Nowym Sączu ( ;-) ) i wyobraźcie sobie mój post został usunięty przed moderatora. Powód? W Mekong nie ma słodyczy :lol: :lol: :lol: Moderatorze - od dziś masz u mnie wielki szacunek ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 2 piw(a):
jabol, czarna269
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5071 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-10-05, 08:21   

Wasio napisa/a:
Mekong w Nowym Sączu ( ;-) ) i wyobraźcie sobie mój post został usunięty przed moderatora. Powód? W Mekong nie ma słodyczy :lol: :lol: :lol: Moderatorze - od dziś masz u mnie wielki szacunek ;-)

za Mekonk w NS będzie na przyszłość ban jak nic :-D

ps. fajnie że jeszcze komuś zależy na tym forum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3563 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-10-05, 18:45   

To usunięcie to Twoja robota? :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4329 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-10-06, 07:27   

mój jeden post też został usunięty.
Ktoś jednak działa :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5071 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-10-06, 14:52   

w miarę możliwości staram się sprzątać
już poleciało do kosza sporo spamerskich tematów
jeśli w takim temacie także był Krzysi post to niestety został usunięty

niestety w nowych działach forum:
-Centrum Handlowe na krupówkach czy to pomyłka?
-Jak zmieniło sie Zakopane w czasie 100 lat?
-Prawdziwa romantyczna kolacja gdzie w Zakopanem?.
-DOBRE DYSKOTEKI W ZAKOPANYM?

nie mam możliwości moderacji i jeśli tam pojawi się spam
to niestety nie mogę nic zrobić
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4329 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-10-06, 14:54   

Spoko, nie mam absolutnie pretensji :mrgreen:

wręcz cieszy mnie, ze ktoś tu zagląda i stara się zaprowadzić jako taki ład i skład :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3563 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-10-24, 22:58   

Szanowni normalni forumowicze. Skoro nowy właściciel ma daleko w du...to forum i pozwala istnieć takim wynalazkom jak ślązaczka i smutaska, czas chyba się zwijać z tego bagna. Może jak wszyscy pójdziemy stąd w cholerę, a ślązaczka będzie odpowiadać na posty smutaski, to ktoś przejrzy na oczy, bo na pustym forum wiele się nie zarobi. Jestem antypisowy, ale to forum na obecną chwilę cytując klasyka: to chu...,du... i kamieni kupa. Dochodzę do wniosku, że pytanie, które postawiłem jakiś czas temu w tytule tematu, jest 100% prawdą - to forum nie tylko sięgnęło dna, ale i puka w dno od spodu...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5071 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-10-25, 14:52   

problemem tego forum jest brak aktywności w tematach górskich i zakopiańskich
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4569 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-10-25, 18:18   

jabol zgodzę się z Tobą w 100% W tym cały problem, że olali forum pasjonaci, ludzie którzy mają coś do powiedzenia, będący często w górach itp.

Takich tu brakuje. Przecież pamiętasz jak było kiedyś. Każdy kto wracał z pobytu w górach opisywał swe przygody, wrzucał zajebiste zdjęcia z opisami szlaków. Jakoś to wszystko się kręciło. Nawet jak były kilkudniowe przerwy w postach, to jakoś się cierpliwie czekało aż ktoś ruszy korbką ;)

Teraz niestety 90% postów jest w "Dyskusje ogólne" Dlatego wczoraj wieczorem dostałem kur..cy! Do tego choćby odnosi się powyżej Wasio. Najpierw ucieszyłem się nieziemsko, że ktoś napisał w końcu w temacie górskim "Szlaki łatwe i dla początkujących- gdzie mozna sie wybrac z z dzieckiem" Choć przyznam szczerze, że zaraz czerwona lampka mi się zapaliła widząc autora ;)

No i co? Klikam temat i pani ślązaczka odpowiada na posta sprzed 9 miesięcy bredząc coś o zdrowiu i oczywiście wklejając link z reklamą medyczną!!!
To już ponad moje nerwy. Jeśli Ty wykasowałeś tamte posty (w tym mój) to dzięki ;)

Nie pozostaje nic innego niż czekać i namawiać innych do pisania w tematach górskich. Ja zbyt dawno temu byłem w górach i po prostu nie mam co pisać! Za rok będę miał pole do popisu ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 2 piw(a):
jabol, czarna269
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5071 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-10-26, 22:38   

forever napisa/a:

No i co? Klikam temat i pani ślązaczka odpowiada na posta sprzed 9 miesięcy bredząc coś o zdrowiu i oczywiście wklejając link z reklamą medyczną!!!
To już ponad moje nerwy. Jeśli Ty wykasowałeś tamte posty (w tym mój) to dzięki ;)

kasuję jak tylko jestem na forum, czasami nie mam dostępu do netu przez kkilka dni
więc proszę o cierpliwość, odpowiednie osoby dostały ostrzeżenia

Moderuję także forum narciarskie kochamnarty.pl, tam takie posty żyją tylko do następnej wizyty jednego z modów lub adminów ale też nie rzucają się w oczy stanowiąc max. 5%postów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4995 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2016-01-16, 20:39   

no można powiedzieć kolejny rok się zaczął na forum bez zmian
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4569 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2016-03-26, 16:59   

Chciałem podziękować modowi za zrobienie porządków w "Na każdy temat" Jak nazwa wskazuje, to niby taki hyde park. No ludzie, ale bez przesady. Tam dwóch/trzech użytkowników zrobiło sobie burdel jak tirówki przy trasie międzynarodowej. Ostatnio nawet pytali i odpowiadali sobie na temat firanek!!!! No qrwa jeszcze zapytajcie jakiego koloru nosić stringi męskie ;)

Jak pokazują profile, oboje panowie są z Zakopanego. Przecież to nie Warszawa czy Poznań-znajdziecie się. Nie lepiej panowie umówić się na browarka, posiedzieć w knajpie, pogadać o życiu i firankach? Jak macie coś napisać, to jak przystało na górali z jajami, to napiszcie coś z o górach, życiu w Zakopanem, plusach i minusach mieszkania tam. COKOLWIEK dotyczącego gór, Zakopanego i okolic!! A nie bzdury o firankach i innych patologiach ;)

Przy okazji Wesołych Świąt wszystkim życzę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 2 piw(a):
Administrator, Wasio
Administrator 



Wiek: 36
Doczya: 10 Maj 2012
czyli 4367 dni temu

Posty: 10
Tematy: 2
Skd: Polska
Wysany: 2016-03-29, 19:02   

Dzięki forever za dobrą robotę.
Zachęcam do zgłaszania postów nie tematycznych i spamowych.
Każdy taki post zostanie zmoderowany/usunięty,
a użytkownik dostanie ostrzeżenie/bana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum