Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, forum, naszym

Co z naszym forum?
Autor Wiadomość
?pi?cyRycerz 

czyli 3173 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-10-03, 00:11   

Moja wizja jest taka - reklamy, reklamy, reklamy - dopóki b?d? ludzie, którzy b?d? chcieli za reklamy p?aci?. A jak ju? nie b?dzie reklamodawców to co si? stanie z forum? Zniknie, bo przestanie si? op?aca? przed?u?a? hosting i domen?.
Postaw piwo autorowi tego posta

forever 

czyli 3656 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2015-10-03, 12:42   

Ale? ja wiem ?pi?cyRycerzu na czym to wszystko polega- nie jestem przeciwnikiem reklam! Z czego? ten interes musi si? utrzyma?. Niech b?d? typowe reklamy do góry, czy nawet jest podforum MIEJSCE NA REKLAMY I OG?OSZENIA PRYWATNE. Ale po prostu wqrwia mnie to jak kto? perfidnie za?mieca ka?dy temat tym o czym powy?ej wspominasz!

Na ka?dym normalnym forum taki kto? polecia?by po 2 postach! Od tego s? admini i mody. Chyba, ?e wychodz? z za?o?enia, ?eby pisali by cokolwiek si? dzia?o. Ja mam inne podej?cie. Takie bezsensowne bzdury mo?na pisa? na onetach i innych WP ;) Kiedy? tu by? temat- Przedstaw si? By? to bardzo fajny zwyczaj-wi?kszo?? forumowiczów od tego zaczyna?o.

A dzi?? Ci niby mi?o?nicy gór przed napisaniem pierwszego posta pewnie nawet nie przeczytaj? jednego tematu.

Taka np michalina za?o?y?a konto w nocy by po dwóch minutach napisa? jak?e ?yciowo górski post o jakim? koncie-jestem zaszokowany jaka pasjonatka gór zawita?a na górskie forum ;) Kto? np zak?ada temat "Szukam noclegu" i wi?cej ju? przez miesi?ce si? nie odzywa. Cho? ma jak na d?oni setki informacji o noclegach w odpowiednich tematach!! Ale po co si? m?czy? i poczyta??

Takich jednorazowych tematów/postów w ostatnim czasie jest sporo. Do czasu a? tego typu osobniki b?d? tworzy? to forum, to jestem pewien, ?e typowi pasjonaci lub chocia? amatorzy górskiego ?ycia za choler? nie b?d? si? tu produkowa?, Ci dawni nie wróc?.
Od razu uprzedz?, gdy kto? zapyta mnie, to dlaczego Ty si? wi?cej nie produkujesz a tylko si? czepiasz innych? Swoje ju? pisa?em, pisa?em gdy by?o tu wielu bardziej do?wiadczonych ludzi, uwa?am ?e nie jestem do?wiadczony a? tak by doradza? innym itp. Produkuj? si? jak umiem ;) Walcz? o to stare forum- ale ?eby nie by?o- bez tamtych afer ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wasio 

czyli 2650 dni temu

Tematy: 14
Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-10-04, 10:31   

Jestem w szoku!!! Kto? jednak moderatoruje posty. Napisa?em dla ?artu post w temacie o ulubionych s?odyczach - ?e najbardziej lubi? s?odycze w restauracji Mekong w Nowym S?czu ( ;-) ) i wyobra?cie sobie mój post zosta? usuni?ty przed moderatora. Powód? W Mekong nie ma s?odyczy :lol: :lol: :lol: Moderatorze - od dzi? masz u mnie wielki szacunek ;-)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
jabol, czarna269
jabol 

czyli 4158 dni temu

Tematy: 15
Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2015-10-05, 08:21   

Wasio napisał/a:
Mekong w Nowym S?czu ( ;-) ) i wyobra?cie sobie mój post zosta? usuni?ty przed moderatora. Powód? W Mekong nie ma s?odyczy :lol: :lol: :lol: Moderatorze - od dzi? masz u mnie wielki szacunek ;-)

za Mekonk w NS b?dzie na przysz?o?? ban jak nic :-D

ps. fajnie ?e jeszcze komu? zale?y na tym forum

Wasio 

czyli 2650 dni temu

Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-10-05, 18:45   

To usuni?cie to Twoja robota? :-)

Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Tematy: 12
Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-10-06, 07:27   

mój jeden post te? zosta? usuni?ty.
Kto? jednak dzia?a :P

jabol 

czyli 4158 dni temu

Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2015-10-06, 14:52   

w miar? mo?liwo?ci staram si? sprz?ta?
ju? polecia?o do kosza sporo spamerskich tematów
je?li w takim temacie tak?e by? Krzysi post to niestety zosta? usuni?ty

niestety w nowych dzia?ach forum:
-Centrum Handlowe na krupówkach czy to pomy?ka?
-Jak zmieni?o sie Zakopane w czasie 100 lat?
-Prawdziwa romantyczna kolacja gdzie w Zakopanem?.
-DOBRE DYSKOTEKI W ZAKOPANYM?

nie mam mo?liwo?ci moderacji i je?li tam pojawi si? spam
to niestety nie mog? nic zrobi?

Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Tematy: 12
Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-10-06, 14:54   

Spoko, nie mam absolutnie pretensji :mrgreen:

wr?cz cieszy mnie, ze kto? tu zagl?da i stara si? zaprowadzi? jako taki ?ad i sk?ad :lol:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wasio 

czyli 2650 dni temu

Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-10-24, 22:58   

Szanowni normalni forumowicze. Skoro nowy w?a?ciciel ma daleko w du...to forum i pozwala istnie? takim wynalazkom jak ?l?zaczka i smutaska, czas chyba si? zwija? z tego bagna. Mo?e jak wszyscy pójdziemy st?d w choler?, a ?l?zaczka b?dzie odpowiada? na posty smutaski, to kto? przejrzy na oczy, bo na pustym forum wiele si? nie zarobi. Jestem antypisowy, ale to forum na obecn? chwil? cytuj?c klasyka: to chu...,du... i kamieni kupa. Dochodz? do wniosku, ?e pytanie, które postawi?em jaki? czas temu w tytule tematu, jest 100% prawd? - to forum nie tylko si?gn??o dna, ale i puka w dno od spodu...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
jabol 

czyli 4158 dni temu

Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2015-10-25, 14:52   

problemem tego forum jest brak aktywno?ci w tematach górskich i zakopia?skich

forever 

czyli 3656 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2015-10-25, 18:18   

jabol zgodz? si? z Tob? w 100% W tym ca?y problem, ?e olali forum pasjonaci, ludzie którzy maj? co? do powiedzenia, b?d?cy cz?sto w górach itp.

Takich tu brakuje. Przecie? pami?tasz jak by?o kiedy?. Ka?dy kto wraca? z pobytu w górach opisywa? swe przygody, wrzuca? zajebiste zdj?cia z opisami szlaków. Jako? to wszystko si? kr?ci?o. Nawet jak by?y kilkudniowe przerwy w postach, to jako? si? cierpliwie czeka?o a? kto? ruszy korbk? ;)

Teraz niestety 90% postów jest w "Dyskusje ogólne" Dlatego wczoraj wieczorem dosta?em kur..cy! Do tego cho?by odnosi si? powy?ej Wasio. Najpierw ucieszy?em si? nieziemsko, ?e kto? napisa? w ko?cu w temacie górskim "Szlaki ?atwe i dla pocz?tkuj?cych- gdzie mozna sie wybrac z z dzieckiem" Cho? przyznam szczerze, ?e zaraz czerwona lampka mi si? zapali?a widz?c autora ;)

No i co? Klikam temat i pani ?l?zaczka odpowiada na posta sprzed 9 miesi?cy bredz?c co? o zdrowiu i oczywi?cie wklejaj?c link z reklam? medyczn?!!!
To ju? ponad moje nerwy. Je?li Ty wykasowa?e? tamte posty (w tym mój) to dzi?ki ;)

Nie pozostaje nic innego ni? czeka? i namawia? innych do pisania w tematach górskich. Ja zbyt dawno temu by?em w górach i po prostu nie mam co pisa?! Za rok b?d? mia? pole do popisu ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
jabol, czarna269
jabol 

czyli 4158 dni temu

Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2015-10-26, 22:38   

forever napisał/a:

No i co? Klikam temat i pani ?l?zaczka odpowiada na posta sprzed 9 miesi?cy bredz?c co? o zdrowiu i oczywi?cie wklejaj?c link z reklam? medyczn?!!!
To ju? ponad moje nerwy. Je?li Ty wykasowa?e? tamte posty (w tym mój) to dzi?ki ;)

kasuj? jak tylko jestem na forum, czasami nie mam dost?pu do netu przez kkilka dni
wi?c prosz? o cierpliwo??, odpowiednie osoby dosta?y ostrze?enia

Moderuj? tak?e forum narciarskie kochamnarty.pl, tam takie posty ?yj? tylko do nast?pnej wizyty jednego z modów lub adminów ale te? nie rzucaj? si? w oczy stanowi?c max. 5%postów

akm990 

czyli 4081 dni temu

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2016-01-16, 20:39   

no mo?na powiedzie? kolejny rok si? zacz?? na forum bez zmian

forever 

czyli 3656 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2016-03-26, 16:59   

Chcia?em podzi?kowa? modowi za zrobienie porz?dków w "Na ka?dy temat" Jak nazwa wskazuje, to niby taki hyde park. No ludzie, ale bez przesady. Tam dwóch/trzech u?ytkowników zrobi?o sobie burdel jak tirówki przy trasie mi?dzynarodowej. Ostatnio nawet pytali i odpowiadali sobie na temat firanek!!!! No qrwa jeszcze zapytajcie jakiego koloru nosi? stringi m?skie ;)

Jak pokazuj? profile, oboje panowie s? z Zakopanego. Przecie? to nie Warszawa czy Pozna?-znajdziecie si?. Nie lepiej panowie umówi? si? na browarka, posiedzie? w knajpie, pogada? o ?yciu i firankach? Jak macie co? napisa?, to jak przysta?o na górali z jajami, to napiszcie co? z o górach, ?yciu w Zakopanem, plusach i minusach mieszkania tam. COKOLWIEK dotycz?cego gór, Zakopanego i okolic!! A nie bzdury o firankach i innych patologiach ;)

Przy okazji Weso?ych ?wi?t wszystkim ?ycz?.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Administrator, Wasio
Administrator 

czyli 3453 dni temu

Wysłany: 2016-03-29, 19:02   

Dzi?ki forever za dobr? robot?.
Zach?cam do zg?aszania postów nie tematycznych i spamowych.
Ka?dy taki post zostanie zmoderowany/usuni?ty,
a u?ytkownik dostanie ostrze?enie/bana.

Odpowiedz do tematu