Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: co, forum, naszym

Co z naszym forum?
Autor Wiadomo
ŚpiącyRycerz 



Wiek: 38
Doczy: 15 Lut 2013
czyli 4061 dni temu

Posty: 39
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: z Tatr
Wysany: 2015-07-24, 21:37   

Dokładnie tak - nikt nie będzie dbał o forum tak, jak ten kto je stworzył.

Widać, że nowy admin już działa, bo usunął informację o sprzedaży forum.
Niestety raczej wątpię w to, by był jakiś plan działania i rozbudowy forum.

A z tymi kontami sztucznymi to taka prawda - na każdym forum są w pewnym momencie przestoje i nawet agencje reklamowe oferują usługę pisania postów na forach, w celu ich rozkręcenia. Ten, kto nigdy forum nie prowadził, nie wie jak to działa.

Myślę, że zamiast czekać na ruchy admina należy samodzielnie zastanowić się co my byśmy na tym forum chcieli, co byśmy zmienili i wtedy napisać do admina z gotowymi pomysłami. Może warto pootwierać nowe ciekawe tematy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5055 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2015-08-27, 12:32   

Widać nowy właściciel już działa bo mojego posta edytował moje pytanie dlaczego nie chcesz się ujawnić?;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3538 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-09-02, 19:39   

Czy jakiś moderator zajmie się do chole... tymi wynalazkami: Smutaska, Ślązaczka itp..Odechciewa się na to forum zaglądać. Jeden wielki śmietnik - nic więcej. Zmieńmy nazwę na tego forum na kryptoreklamaforum.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
Asia
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4303 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-09-03, 06:44   

ŚpiącyRycerz napisa/a:


Myślę, że zamiast czekać na ruchy admina należy samodzielnie zastanowić się co my byśmy na tym forum chcieli, co byśmy zmienili i wtedy napisać do admina z gotowymi pomysłami. Może warto pootwierać nowe ciekawe tematy?


Ale gdzie tego admina znaleźć?

[ Dodano: 2015-09-07, 17:08 ]
Czy forum zmienia się w forum randkowe???
W dziale "Ważne Sprawy" pojawił się taki temat...
Nie wspomnę już o błędach w pisowni :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4969 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2015-09-12, 19:55   

pewnie wakacje się komuś skończyły
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ŚpiącyRycerz 



Wiek: 38
Doczy: 15 Lut 2013
czyli 4061 dni temu

Posty: 39
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: z Tatr
Wysany: 2015-09-16, 00:13   

Chcieliście nowego administratora to macie :D
Reklama na reklamie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5055 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2015-09-25, 12:34   

Niestety reklama na reklamie wiec można powiedzieć że to koniec forum jak tak dalej będzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4544 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-09-25, 20:28   

Nie ukrywam, że poczytuję sobie to forum czasami. Niestety większość pasjonatów aktywnych i przede wszystkim z dużym doświadczeniem zniknęła. Pojawiają się ludzie, którzy może i są namiastką rozkręcenia tego co było kiedyś. Jednak nie uzyskują większego zainteresowania. Co mnie przeraża- jak wyżej wspomniano kilkukrotnie. Klonują się osobniki, które w 90% postów wklejają durne linki reklamujące od ubezpieczeń po gacie dla pieska (ostatnie, to ironia ;) ) Zauważyłem, że jedna forumowiczka na 10 postów w ośmiu wspomina o tej samej knajpie w pewniej miejscowości;) Nawet ktoś się rejestruje, zakłada od razu temat, pisze jeden post z reklamą/linkiem i koniec! Qrwa mać!!!

Dlaczego nikt z tym nie walczy-admin?

Mimo wszystko- namawiam do powrotu tych wszystkich, co kręcili tą korbką przed aferą. Od tego czasu mam synka (prawie 3 lata- za rok chcę z nim jechać pierwszy raz w góry, a to duże wyzwanie i potrzeba dużo informacji i wiedzy), zmieniłem miejsce zamieszkania, pracę itp. Żona ta sama ;) Tak tylko informuję, bo chyba lepsze to od wklejenia linka. Choć teraz mam dużo mniej czasu niż wtedy gdy po wypadku leżałem prawie pół roku w domu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3538 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-09-25, 22:52   

Dziwny post napisałeś. Tyle zdań i ani jednej kryptoreklamy. Należy Cię zablokować!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwon44 



Wiek: 39
Doczy: 07 Maj 2012
czyli 4344 dni temu

Posty: 30
Tematy: 1
Otrzyma 5 piw(a)
Skd: Świdnik/ Lubelskie
Wysany: 2015-09-26, 17:51   

Wasiu, widzę że udzielają Ci się reklamy jak i irytujący "akwizytorzy" na forum. Podziwiam Cie za codzienne wizyty na forum. Byłeś w tym roku w Tatrach?

Forever, doskonale rozumiem Twoją ironię i wkurwienie na to co się dzieje na forum. Mam to samo. W czasie gdy pierwszy raz przygotowywałem sie na wyjazd w Tatry, to własnie z tego forum czerpałem informację o szlakach, knajpach, punktach wypadowych, generalnie informacje zawarte w wątkach, napisane przez starą ekipę tego forum, zapełniły mnie wiedzą bardzo potrzebną, do pierwszego wyjazdu w Tatry z żoną. Dopiero po roku się zarejestrowałem i zacząłem się udzielać na forum, ale było to już chyba po aferze. Pozostał mi sentyment do tego forum, i też często tu zaglądam, poszukując czy ktoś zaczął jakiś ciekawy temat.
Sądzę, że admin podszedł do tematu bardziej od strony finansowej, niż mając jakiś konkretny pomysł na rozruszanie czy tam regenerację forum. Reklamy jak z Krupówek...
Ciekawi mnie co się dzieje ze starymi forumowiczami. Wiem że Luna jest aktywna na innym forum odnośnie Tatr, a co z resztą? Może olali forum, a może też czasem tu zaglądają jako gość...
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3538 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-09-26, 17:55   

Iwon44 napisa/a:
Wasiu, widzę że udzielają Ci się reklamy jak i irytujący "akwizytorzy" na forum. Podziwiam Cie za codzienne wizyty na forum. Byłeś w tym roku w Tatrach?

Niestety w tym roku po raz pierwszy od kilku lat nie byłem, ponieważ stałem się w maju szczęśliwym tatusiem i troszkę brak możliwości finansowych, a przede wszystkim czasowym. Ale za rok na pewno nadrobimy. Na forum zaglądam codziennie z nadzieją, że coś się ruszy i że będzie można pogadać znów na merytoryczne tematy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4544 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-09-27, 10:23   

Wasio napisa/a:
Dziwny post napisałeś. Tyle zdań i ani jednej kryptoreklamy. Należy Cię zablokować!!!!

Jak to brak kryptoreklamy? A, że synek ma 3 lata i żona ta sama ;)?

Iwon44 napisa/a:

Forever, doskonale rozumiem Twoją ironię i wkurwienie na to co się dzieje na forum. Mam to samo. W czasie gdy pierwszy raz przygotowywałem sie na wyjazd w Tatry, to własnie z tego forum czerpałem informację o szlakach, knajpach, punktach wypadowych, generalnie informacje zawarte w wątkach, napisane przez starą ekipę tego forum, zapełniły mnie wiedzą bardzo potrzebną, do pierwszego wyjazdu w Tatry z żoną. Dopiero po roku się zarejestrowałem i zacząłem się udzielać na forum, ale było to już chyba po aferze. Pozostał mi sentyment do tego forum, i też często tu zaglądam, poszukując czy ktoś zaczął jakiś ciekawy temat.
Pozdrawiam

Może niepotrzebne nerwy u mnie. Nie powinienem pouczać i wciskać się między wódkę a zakąskę skoro sam pojawiam się tu bardzo rzadko. Ale już tak mam ;) Tak jak piszesz- również wiedzę czerpałem właśnie z tego forum. Było kogo zapytać, poradzić się itp. Sam uważam się nadal za kogoś mało doświadczonego! Teraz w górach nie byłem już 5 lat. Najpierw wypadek, po tym gdy już mieliśmy jechać, to ciąża żony i 3 lata wychowywania synka! Ale za rok na jesień już na pewno pojedziemy. Więc żądam by wrócili Ci mądrzejsi pasjonaci :-)

Dobrze, że większość tematów została i po prostu czasem czytam te sprzed 4-5 lat ;) Boli tylko, że nic nowego nie pojawia się! Ludzie rejestrują się by pisać o wszystkim tylko nie o górach. Np ktoś się rejestruje, ma założone 4 tematy, 8 postów i żadnego dotyczącego gór!! Chyba nie o to chodzi! Ja się później nie dziwię, że nikt nie odpisuje, bo i po co?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4303 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-09-27, 17:57   

forever, Ci co byli tu kilka lat temu, raczej nie wrócą :-(
Przenieśli się na inne fora i na FB.
A szkoda, bo też mi ich brakuje...
Pozostaje nam cierpliwie rozkręcać forum i bojkotować tych co zaśmiecają forum.

Gdyby tylko Admin zechciał się ujawnić i powiedzieć jak widzi to forum.
A jak jest z moderatorami? kolessdz, jabol nadal macie swoje uprawnienia? Wiecie kto jest Waszym "szefem" ???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5046 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-09-27, 20:14   

Krzyś napisa/a:

A jak jest z moderatorami? kolessdz, jabol nadal macie swoje uprawnienia? Wiecie kto jest Waszym "szefem" ???

jetem :mrgreen: , choć w "nowych" działach nie przyznano mi prawa moderacji
także chętnie poznał bym nowego admina :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4969 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2015-09-28, 18:30   

a tak przy okazji ciekawe , czy nowy admin jest tak lewy ,że nawet nie umie wstawić nowego linka do strony na facebooku , do okno po starym dalej puste wyskakuje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum