Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, forum, naszym

Co z naszym forum?
Autor Wiadomość
?pi?cyRycerz 

czyli 3173 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-07-24, 22:37   

Dok?adnie tak - nikt nie b?dzie dba? o forum tak, jak ten kto je stworzy?.

Wida?, ?e nowy admin ju? dzia?a, bo usun?? informacj? o sprzeda?y forum.
Niestety raczej w?tpi? w to, by by? jaki? plan dzia?ania i rozbudowy forum.

A z tymi kontami sztucznymi to taka prawda - na ka?dym forum s? w pewnym momencie przestoje i nawet agencje reklamowe oferuj? us?ug? pisania postów na forach, w celu ich rozkr?cenia. Ten, kto nigdy forum nie prowadzi?, nie wie jak to dzia?a.

My?l?, ?e zamiast czeka? na ruchy admina nale?y samodzielnie zastanowi? si? co my by?my na tym forum chcieli, co by?my zmienili i wtedy napisa? do admina z gotowymi pomys?ami. Mo?e warto pootwiera? nowe ciekawe tematy?
Postaw piwo autorowi tego posta

kolessdz 

czyli 4167 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2015-08-27, 13:32   

Wida? nowy w?a?ciciel ju? dzia?a bo mojego posta edytowa? moje pytanie dlaczego nie chcesz si? ujawni??;)

Wasio 

czyli 2650 dni temu

Tematy: 14
Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-09-02, 20:39   

Czy jaki? moderator zajmie si? do chole... tymi wynalazkami: Smutaska, ?l?zaczka itp..Odechciewa si? na to forum zagl?da?. Jeden wielki ?mietnik - nic wi?cej. Zmie?my nazw? na tego forum na kryptoreklamaforum.pl.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Asia
Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Tematy: 12
Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-09-03, 07:44   

?pi?cyRycerz napisał/a:

My?l?, ?e zamiast czeka? na ruchy admina nale?y samodzielnie zastanowi? si? co my by?my na tym forum chcieli, co by?my zmienili i wtedy napisa? do admina z gotowymi pomys?ami. Mo?e warto pootwiera? nowe ciekawe tematy?

Ale gdzie tego admina znale???

[ Dodano: 2015-09-07, 17:08 ]
Czy forum zmienia si? w forum randkowe???
W dziale "Wa?ne Sprawy" pojawi? si? taki temat...
Nie wspomn? ju? o b??dach w pisowni :(

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
akm990 

czyli 4081 dni temu

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2015-09-12, 20:55   

pewnie wakacje si? komu? sko?czy?y

?pi?cyRycerz 

czyli 3173 dni temu

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-09-16, 01:13   

Chcieli?cie nowego administratora to macie :D
Reklama na reklamie :D

kolessdz 

czyli 4167 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2015-09-25, 13:34   

Niestety reklama na reklamie wiec mo?na powiedzie? ?e to koniec forum jak tak dalej b?dzie.

forever 

czyli 3656 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2015-09-25, 21:28   

Nie ukrywam, ?e poczytuj? sobie to forum czasami. Niestety wi?kszo?? pasjonatów aktywnych i przede wszystkim z du?ym do?wiadczeniem znikn??a. Pojawiaj? si? ludzie, którzy mo?e i s? namiastk? rozkr?cenia tego co by?o kiedy?. Jednak nie uzyskuj? wi?kszego zainteresowania. Co mnie przera?a- jak wy?ej wspomniano kilkukrotnie. Klonuj? si? osobniki, które w 90% postów wklejaj? durne linki reklamuj?ce od ubezpiecze? po gacie dla pieska (ostatnie, to ironia ;) ) Zauwa?y?em, ?e jedna forumowiczka na 10 postów w o?miu wspomina o tej samej knajpie w pewniej miejscowo?ci;) Nawet kto? si? rejestruje, zak?ada od razu temat, pisze jeden post z reklam?/linkiem i koniec! Qrwa ma?!!!

Dlaczego nikt z tym nie walczy-admin?

Mimo wszystko- namawiam do powrotu tych wszystkich, co kr?cili t? korbk? przed afer?. Od tego czasu mam synka (prawie 3 lata- za rok chc? z nim jecha? pierwszy raz w góry, a to du?e wyzwanie i potrzeba du?o informacji i wiedzy), zmieni?em miejsce zamieszkania, prac? itp. ?ona ta sama ;) Tak tylko informuj?, bo chyba lepsze to od wklejenia linka. Cho? teraz mam du?o mniej czasu ni? wtedy gdy po wypadku le?a?em prawie pó? roku w domu.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Wasio 

czyli 2650 dni temu

Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-09-25, 23:52   

Dziwny post napisa?e?. Tyle zda? i ani jednej kryptoreklamy. Nale?y Ci? zablokowa?!!!!

Iwon44 

czyli 3456 dni temu

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2015-09-26, 18:51   

Wasiu, widz? ?e udzielaj? Ci si? reklamy jak i irytuj?cy "akwizytorzy" na forum. Podziwiam Cie za codzienne wizyty na forum. By?e? w tym roku w Tatrach?

Forever, doskonale rozumiem Twoj? ironi? i wkurwienie na to co si? dzieje na forum. Mam to samo. W czasie gdy pierwszy raz przygotowywa?em sie na wyjazd w Tatry, to w?asnie z tego forum czerpa?em informacj? o szlakach, knajpach, punktach wypadowych, generalnie informacje zawarte w w?tkach, napisane przez star? ekip? tego forum, zape?ni?y mnie wiedz? bardzo potrzebn?, do pierwszego wyjazdu w Tatry z ?on?. Dopiero po roku si? zarejestrowa?em i zacz??em si? udziela? na forum, ale by?o to ju? chyba po aferze. Pozosta? mi sentyment do tego forum, i te? cz?sto tu zagl?dam, poszukuj?c czy kto? zacz?? jaki? ciekawy temat.
S?dz?, ?e admin podszed? do tematu bardziej od strony finansowej, ni? maj?c jaki? konkretny pomys? na rozruszanie czy tam regeneracj? forum. Reklamy jak z Krupówek...
Ciekawi mnie co si? dzieje ze starymi forumowiczami. Wiem ?e Luna jest aktywna na innym forum odno?nie Tatr, a co z reszt?? Mo?e olali forum, a mo?e te? czasem tu zagl?daj? jako go??...
Pozdrawiam

Wasio 

czyli 2650 dni temu

Otrzymał 13 piw(a)
Wysłany: 2015-09-26, 18:55   

Iwon44 napisał/a:
Wasiu, widz? ?e udzielaj? Ci si? reklamy jak i irytuj?cy "akwizytorzy" na forum. Podziwiam Cie za codzienne wizyty na forum. By?e? w tym roku w Tatrach?

Niestety w tym roku po raz pierwszy od kilku lat nie by?em, poniewa? sta?em si? w maju szcz??liwym tatusiem i troszk? brak mo?liwo?ci finansowych, a przede wszystkim czasowym. Ale za rok na pewno nadrobimy. Na forum zagl?dam codziennie z nadziej?, ?e co? si? ruszy i ?e b?dzie mo?na pogada? znów na merytoryczne tematy.

forever 

czyli 3656 dni temu

Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2015-09-27, 11:23   

Wasio napisał/a:
Dziwny post napisa?e?. Tyle zda? i ani jednej kryptoreklamy. Nale?y Ci? zablokowa?!!!!

Jak to brak kryptoreklamy? A, ?e synek ma 3 lata i ?ona ta sama ;)?

Iwon44 napisał/a:

Forever, doskonale rozumiem Twoj? ironi? i wkurwienie na to co si? dzieje na forum. Mam to samo. W czasie gdy pierwszy raz przygotowywa?em sie na wyjazd w Tatry, to w?asnie z tego forum czerpa?em informacj? o szlakach, knajpach, punktach wypadowych, generalnie informacje zawarte w w?tkach, napisane przez star? ekip? tego forum, zape?ni?y mnie wiedz? bardzo potrzebn?, do pierwszego wyjazdu w Tatry z ?on?. Dopiero po roku si? zarejestrowa?em i zacz??em si? udziela? na forum, ale by?o to ju? chyba po aferze. Pozosta? mi sentyment do tego forum, i te? cz?sto tu zagl?dam, poszukuj?c czy kto? zacz?? jaki? ciekawy temat.
Pozdrawiam

Mo?e niepotrzebne nerwy u mnie. Nie powinienem poucza? i wciska? si? mi?dzy wódk? a zak?sk? skoro sam pojawiam si? tu bardzo rzadko. Ale ju? tak mam ;) Tak jak piszesz- równie? wiedz? czerpa?em w?a?nie z tego forum. By?o kogo zapyta?, poradzi? si? itp. Sam uwa?am si? nadal za kogo? ma?o do?wiadczonego! Teraz w górach nie by?em ju? 5 lat. Najpierw wypadek, po tym gdy ju? mieli?my jecha?, to ci??a ?ony i 3 lata wychowywania synka! Ale za rok na jesie? ju? na pewno pojedziemy. Wi?c ??dam by wrócili Ci m?drzejsi pasjonaci :-)

Dobrze, ?e wi?kszo?? tematów zosta?a i po prostu czasem czytam te sprzed 4-5 lat ;) Boli tylko, ?e nic nowego nie pojawia si?! Ludzie rejestruj? si? by pisa? o wszystkim tylko nie o górach. Np kto? si? rejestruje, ma za?o?one 4 tematy, 8 postów i ?adnego dotycz?cego gór!! Chyba nie o to chodzi! Ja si? pó?niej nie dziwi?, ?e nikt nie odpisuje, bo i po co?

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Krzy? 

czyli 3415 dni temu

Tematy: 12
Otrzymał 23 piw(a)
Wysłany: 2015-09-27, 18:57   

forever, Ci co byli tu kilka lat temu, raczej nie wróc? :-(
Przenie?li si? na inne fora i na FB.
A szkoda, bo te? mi ich brakuje...
Pozostaje nam cierpliwie rozkr?ca? forum i bojkotowa? tych co za?miecaj? forum.

Gdyby tylko Admin zechcia? si? ujawni? i powiedzie? jak widzi to forum.
A jak jest z moderatorami? kolessdz, jabol nadal macie swoje uprawnienia? Wiecie kto jest Waszym "szefem" ???

jabol 

czyli 4158 dni temu

Tematy: 15
Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2015-09-27, 21:14   

Krzy? napisał/a:

A jak jest z moderatorami? kolessdz, jabol nadal macie swoje uprawnienia? Wiecie kto jest Waszym "szefem" ???

jetem :mrgreen: , cho? w "nowych" dzia?ach nie przyznano mi prawa moderacji
tak?e ch?tnie pozna? bym nowego admina :roll:

akm990 

czyli 4081 dni temu

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2015-09-28, 19:30   

a tak przy okazji ciekawe , czy nowy admin jest tak lewy ,?e nawet nie umie wstawi? nowego linka do strony na facebooku , do okno po starym dalej puste wyskakuje

Odpowiedz do tematu