Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: bar, grota

Bar Grota
Autor Wiadomo
dzierlatka
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-16, 00:09   

obejrzałam sobie "gracje"...w Grocie - zero uśmiechu..nie pękaj :mrgreen:
Zakopiec - nie stołuj się tam więcej....mogą Ciebie podtruć :-)
 
 
Krakuska 


Doczya: 20 Wrz 2011
czyli 4601 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Kraków
Wysany: 2011-09-20, 12:28   

Tak się przyglądam tej Państwa dyskusji od jakiegoś czasu i nadziwić się nie mogę, że się tak potrafi ludziom nudzić, że takie głupoty wypisują. Tak mnie zaciekawiło, to Wasze pisanie, że postanowiłam się zalogować i wziąć udział w dyskusji.
Jak może, Panie Zakopiec ,"w pozytywnym sensie" brzmieć zdanie, że zupy podają wczorajsze. Nie bardzo rozumiem, bo dla mnie jako klientki liczy się świeżość, a Pan pisze, że zupy są wczorajsze co jest automatycznie antyreklamą. Nie ma tutaj nic pozytywnego. Nie dziwię się Panią w Grocie, że się jak Pan mówi "Krzywią". Sama identycznie zareagowałam na Pana słowa,a skądinąd wiem, że akurat w Grocie jest świeże jedzenie. Stołuję się tam od kilku już lat. Przyjeżdżam często z rodziną do Zakopanego i zawsze jemy właśnie tam. A cała reszta "towarzystwa", która tak ochoczo Panu przytakuje, również powinna się zastanowić. Myślę, że warto coś najpierw sprawdzić, a w szczególności zastanowić się nad tym co piszemy , zanim to upublicznimy.Pozdrawiam. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dzierlatka
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-20, 14:34   

Krakuska...czy ja nie mam prawa wyrazić swojego zdania ? czy Zakopiec nie ma prawa ?
Ania nie ma takich praw ?
Twój komentarz jest całkowicie zbędny :-/ :-/ , wyraziłaś swoje zdanie i chwatit !!!
Paniom w Grocie !!!
 
 
Krakuska 


Doczya: 20 Wrz 2011
czyli 4601 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Kraków
Wysany: 2011-09-21, 20:36   

Dzierlatka, bez komentarza...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Elena 


Doczya: 21 Wrz 2011
czyli 4599 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Inowrocław
Wysany: 2011-09-21, 23:17   

Zgadzam się że jedzenie tam jest smaczne. Ale obsługa PANI która zapewne jest za czasów PRL :roll: ma wiele do życzenia. Starajcie się przychodzic na zmiane młodszej pani bardzo miła i uprzejma. Jedzenie nie jest najważniejsza liczy sie też atmosfera
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bilberry 


Wiek: 29
Doczya: 18 Lip 2012
czyli 4299 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: Radom
Wysany: 2013-07-24, 14:54   

W "Grocie" stołuję się za każdym razem gdy jestem w okolicach Zakopanego od najmłodszych lat.
Owszem, wystrój pozostawia wiele do życzenia, ale.. nie mam nic do zarzucenia w kwestii jedzenia. Od ładnych kilkunastu lat jadam w Grocie i zawsze jestem zadowolona i syta, aż się ruszać nie mogę. :lol:
Cenowo jest w miarę ok, choć wiadomo, z roku na rok ceny (neiznacznie, ale jednak) rosną i nie są już aż tak niskie jak w innych barach typu mlecznego. :roll:

Od siebie polecę tradycyjną, rzeczywiście kwaśną (!) kwaśnicę i placki po zbójnicku. Sos jest nieziemski. Zaś na słodko, a zarazem syto - naleśniki z jagodami. Mniam! Pychota.

Gdy nie mam zbyt wiele czasu obok baru jest budka -chyba Kiosk się nazywa. :P Tam czasem wpadam na szybkiego i sycącego placka ziemniaczanego, o ile pamiętam w zeszłym roku 2,5 zł za sztukę.

Piszę, piszę o tych smakołykach, aż się ślinka zbiera. W tym roku też mogę zgodnie powiedzieć: kochana Groto! Przybywam! :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
filip099 


Doczy: 05 Sty 2014
czyli 3762 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2014-01-06, 01:06   

Mają bardzo dobre jedzenie. To fakt :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adamos44 


Doczy: 06 Sty 2014
czyli 3762 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Rzeszów
Wysany: 2014-01-06, 10:30   

Kwaśnica tam to pierwsza klasa, pierwszy raz taką jadłem ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ann 


Wiek: 39
Doczya: 15 Lut 2014
czyli 3722 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Zamość
Wysany: 2014-02-15, 21:46   

Również polecam, jedzonko palce lizać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum