Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: aqua, park, zakopane

Aqua Park - Zakopane
Autor Wiadomo
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5168 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-04-07, 14:02   

Nie wiem czy już ktoś wklejał, oto strona tego aqua parku : http://www.aquapark.zakopane.pl/
rzeczywiście reklamują się, że z ich basenu jest widok na Giewont
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magda-lena 



Doczya: 06 Lip 2010
czyli 5036 dni temu

Posty: 52
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-07-23, 17:07   

to nie dla mnie, plywac nie umiem i duzo w wodzie siedziec teznie moge wiec zostawie to dla innych ale chetnie sie podowiaduje co i jak;P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
madaleina 


Doczya: 08 Sie 2011
czyli 4638 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Częstochowa
Wysany: 2011-08-08, 18:00   

Właśnie planuję urlop. Zakopane to miejsce które zawsze marzyłam odwiedzić. Zastanawiam się czy nie złożyć wizyty w aqua parku. Jednak mam problem bo nigdy nie byłam w takim miejscu i nie umiem pływać, poza tym mam wadę wzroku i słabo widzę bez okularów i tu moje pytania: czy są oznakowane miejsca dla nieumiejących pływać? Czy wpuszczą mnie tam w okularach? I czy w ogóle się tam nie pogubię:-) Napiszcie proszę jak tam jest
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4706 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-08-09, 14:09   

W okularach raczej nie wejdziesz,ponieważ tam jest tak jak na basenie,jeżeli już to soczewki kontaktowe. Jest też płytka woda w której można się popluskać,wiec niekoniecznie od razu trzeba umieć pływać ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 5008 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-09, 17:24   

ja zrobię zdecydowaną antyreklamę tego akurat aquaparku (choć ogólnie aquaparki lubię).
Byłam tam zimą tego roku i mam następujące spostrzeżenia - kompleks jako taki jest mały. Basen pływacki jako taki bardzo wąski, atrakcji mało, basen na zewnątrz z zimną wodą. Jedyne co było fajne, to rwąca rzeka...ale to trochę mało. Plus - uwaga na płytki/kafelki - w basenie pływackim jakiś koleś płynący tyłem wepchnął mnie na bok basenu i rozcięłam sobie mały palec od stopy - ale do tego stopnia, że odesłali mnie do ambulatorium, gdzie nadal nie można było opanować krwawienia...no i sanitariusz z rozbrajającą szczerością stwierdził: o płytki się pewnie pani rozcięła...jakby to był chleb powszedni basenu....
o niebo bardziej wolę termy w Bukowinie Tatrzańskiej - więcej atrakcji, cieplejsza woda, bezpieczniej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4706 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-12-01, 09:36   

W sezonie ludzi jest mnóstwo,ale teraz można spokojnie iść i się wykąpać ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-07-25, 10:09   

Byłam i powiem tak - kompleks dość mały, w razie kiepskiej pogody może być spory tłum na basenie i będzie ciasno. Co mi się podobało: rwąca rzeka czy jak ją tam zwał, jaccuzi ( trochę za wysoka temperatura ale może tak ma być), masaż w basenie bąbelkami ( bardzo mi to odpowiadało), basen zewnętrzny z widokiem na Giewont też z masażami , zjeżdżalnie ( na które przy dużej ilości ludzi sporo się czeka). Minus : zbyt zimna woda na zewnątrz, przy mokrych włosach i niskiej temperaturze zewnętrznej odczuwa się dyskomfort leżąc i masując się . Generalnie też wolę chodzić po górach ale wieczorkiem dla bolących nóg taki masaż wodny to fajna sprawa. Jak dla mnie pobyt 2 -godzinny jest zupełnine wystarczający. Tym bardziej że trzeba wyjść ok 15 min wcześniej by wyrobić się czasowo, czasami trzeba jeszcze poczekać na wolną przebieralnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
indianex 


Doczya: 15 Maj 2014
czyli 3627 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: częstochowa
Wysany: 2014-05-15, 14:03   

a mnie się podoba
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3558 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2014-07-24, 11:17   

A ja lubię Aqua Park popołudniu gdy wróce już ze szlaku i mogę się odprężyć leżąc w jackuzzi. Uwzględniają karty MultiSport, którą mam z pracy, więc godzinka dziennie jest za darmo. Ogólnie czasem dość ciasno jak to na tego typu obiektach, ale moim zdaniem w deszczowy dzień, albo jak pisałem na relaks po szlaku fajna sprawa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
malinka72 


Wiek: 52
Doczya: 05 Mar 2011
czyli 4794 dni temu

Posty: 175
Tematy: 2
Skd: pomorskie
Wysany: 2014-07-24, 20:57   

Niezbyt mi się podoba w aquarku. Jedynie basen na zewnątrz i ten widok na göry ,to jest to.:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
fortr 


Doczy: 07 Lis 2014
czyli 3451 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Gdańsk
Wysany: 2014-11-07, 17:17   

Powiedziałbym, że przeciętny aquapark. Dość mały, nie ma nic innowacyjnego ani przyciągającego uwagi. Nadaje się na odpoczynek po szlaku, ale tylko w dniach kiedy nie ma tłumów ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
oliwka 


Doczya: 16 Lis 2014
czyli 3442 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Konstancin
Wysany: 2014-11-18, 16:02   

Byłam tam z mężem, córeczką i bratem męża z rodziną, dzieciaki wybawiły się co nie miara a i my także miło spędziliśmy czas ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Czarek 



Doczy: 16 Lut 2013
czyli 4080 dni temu

Posty: 21
Tematy: 1
Skd: Raszyn
Wysany: 2014-11-19, 09:55   

Co jak co ale przyjemnie się leży (pływa) w zewnętrznym basenie kiedy warunki nie pozwalają wyjść w góry. Ewentualnie jako chwilka relaksu po znojnym dniu na szlaku.
Świetny widok na Giewont i nie tylko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kalik 


Doczy: 05 Kwi 2016
czyli 2936 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2016-04-15, 16:07   

Niestety nie miałem okazji tam być i żałuję, bo zdjęcia wyglądają bardzo zachęcająco :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mini 


Doczya: 08 Kwi 2016
czyli 2933 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: daleko
Wysany: 2016-04-16, 08:32   

A czy ktoś się orientuje ile kosztuje wstęp? Są może jakieś zniżki dla studentów, dzieci?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum