Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: czy, dla, hotelprzechowalnia, jest, psow, zakopanem

Czy w Zakopanem jest hotel/przechowalnia dla psów?
Autor Wiadomo
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4268 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2015-08-09, 16:44   Czy w Zakopanem jest hotel/przechowalnia dla psów?

Pytanie jak w temacie.
Czytałam kiedyś gdzieś, że już jest taki hotelik dla psów, gdzie można psa zostawić na kilka godzin lub na cały dzień, gdy się idzie na wycieczkę.
A teraz nie mogę go znaleźć.
Może już nie istnieje? Doszperałam się w newsach z 2011 roku, że prowadzi go niejaka Magdalena Piłat. Czy ktoś coś wie?

[ Dodano: 2015-08-14, 17:14 ]
Hej, naprawdę nikt nic nie wie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janek80 



Wiek: 43
Doczy: 13 Mar 2015
czyli 3326 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Nowy Targ
Wysany: 2015-08-19, 09:30   

Jest HeavenDogs na ul. Króle 43 w Zakopanem. Oprócz hotelu mają też tam strzyżenie psów :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4268 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2015-10-04, 13:53   

Wielki dzięki za info.
Jednocześnie zauważam, że moje pytanie i odpowiedź wyglądają nieco na kryptoreklamę, ale zarzekam się, że nie było to moją intencją. :-)
No nawet czuję potrzebę wytłumaczenia się: byłam na wyjeździe w okolicach Babiej Góry, razem z psem i był pomysł, aby wyskoczyć do Zakopanego do Teatru Witkacego, ale co wtedy z psem zrobić?.... z braku tego info we właściwym czasie - pomysł z teatrem nie został zrealizowany.... A taki pies na wakacjach to na ogół jest problem... zwłaszcza, jak się chce chodzić po górach, albo po plaży, albo po miastach..... itd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4565 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-10-04, 15:18   

Teraz z kolei ja czuję się wywołany do tablicy, bo ostatnimi czasy podjąłem krucjatę przeciwko czemuś co mi się nie podoba w żadnym forum. Jednak liczek nie popadajmy w paranoję :-) Twoje pytanie pasuje jak najbardziej do tego forum- chodzi o coś co dotyczy Zakopanego i pobytu w tych rejonach. Poza tym Twój staż i ilość postów też mówi samo za siebie.

Irytują mnie osoby które bezczelnie uprawiają kryptoreklamę. Zakłada tematy, pisze posty a żaden z nich nie dotyczy gór lub chociaż czegokolwiek związanego z pobytem w górach/Zakopanem/w okolicach .

Podam przykład- ktoś np zapyta podczas kolejnego postu czy w Zakopanem jest bankomat lub placówka XXX banku. To chyba normalne, bo możesz tego potrzebować podczas pobytu.

Ale nie jest normalne, że ktoś pisze pierwszego a jak później okazuje się jedynego posta z informacją zachwalającą rachunek konkretnego banku!! Co ma rachunek bankowy wspólnego z górami lub pobytem tam? A jeśli nie jedynego, to następny post za jakiś czas też okaże się kryptoreklamą niezwiązaną w jakikolwiek sposób z tym forum.
Patrząc po Twoim stażu, to sama pamiętasz jak było kiedyś i o co mi teraz chodzi :-) Kiedyś było co poczytać, z kim popisać itp. I w 99% dotyczyło to gór, Zakopanego/okolic i wszystkiego co się z tym wiązało. Bo przecież każdy pisał np o odpowiednich butach, stroju, itp w górach. Podając konkretne nazwy firm. Nie traktowaliśmy tego jako kryptoreklamę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4268 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2015-10-11, 21:34   

Nie, no spoko.... nie chciałam Cie wywoływać do tablicy i może w lekką paranoję popadłam... :lol:
Tak, pamiętam jak było kiedyś na tym forum - zaczęłam korzystać przed moim pierwszym wyjazdem w Tatry w dorosłym życiu.
Opisywana AFERA na forum jakoś mnie ominęła. Zaglądam tu dość rzadko, bo i mniej informacji potrzebuję, chociaż z chęcią czytam, jak coś nowego się pojawi.
Myślę (mam nadzieję), że zachowane tu treści stanowią jednak cenną pomoc, zwłaszcza dla początkujących.
W każdym razie trzymam kciuki za dalsze życie tego forum. Pozdrowienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
pyciak 


Doczy: 17 Kwi 2016
czyli 2925 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Dębica
Wysany: 2016-04-17, 12:52   

Ja widzę jedno wyjście: nie zabieramy zwierzaka w góry, zostawiamy go w domu pod opieką.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum