Wiek: 67 Doczya: 12 Mar 2010 czyli 5932 dni temu Posty: 7 Tematy: 1 Otrzyma 1 piw(a) Skd: zachodniopomorskie
Wysany: 2010-05-03, 08:32 Realny czas na szlaku.
Mam pytanie ile czasu może tak naprawdę trwać przejście tym szlakiem w miarę wolny marszem z odpoczynkami :
Palenica – Wodogrzmoty – Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów-Szpiglasowa Przełęcz- Morskie Oko - Palenica. Wg mapy to ładnie to wygląda a tak naprawdę?.Czy jest realne wyjście ok.godz.5 ,dojazd chyba taryfą bo busy tak rano nie kursują i powrót przed zmierzchem?
Wiek: 38 Doczya: 22 Lut 2010 czyli 5950 dni temu Posty: 299 Tematy: 8 Otrzyma 7 piw(a) Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-05-03, 22:25
Na Polane Palenice jeździ autobus, który jest tam około 7 na miejscu. Taksówka wyniesie majątek, więc lepiej się z jakimś busiarzem ugadać wcześniej, że jedzie tyle i tyle osób i was zawiezie.
Co do trasy - zdecydowanie całodniowa, ale jak się wyjdzie rano to trasa jak najbardziej realna do wrócenia przed zmierzchem.
Dorotea
Zaproszone osoby: 28
Wiek: 38 Doczya: 08 Kwi 2010 czyli 5905 dni temu Posty: 220 Tematy: 0 Otrzyma 1 piw(a) Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-04, 19:13
też uważam,że taksówka to raczej słaby pomysł,no chyba że ma się kupę kasy:D
Zaproszone osoby: 1
Doczy: 25 Lut 2010 czyli 5947 dni temu Posty: 84 Tematy: 9 Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-05-10, 21:08
Z tymi czasami to różnie bywa.
Po Tatrach chodzę z rodzicami, przez co często ten czas się wydłuża.
Jednak pewnego dnia w Bieszczadach, kiedy trudne podejście pod Rawki wg mapy oscylowało w granicy 3h, to w gronie znajomych zrobiliśmy to w dwie godziny :)
Dorotea
Zaproszone osoby: 28
Wiek: 38 Doczya: 08 Kwi 2010 czyli 5905 dni temu Posty: 220 Tematy: 0 Otrzyma 1 piw(a) Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-14, 15:31
no no 2 godzinki to na prawdę dobry wynik:-) gratuluję
matt3991
Wiek: 32 Doczy: 20 Lut 2010 czyli 5952 dni temu Posty: 59 Tematy: 6 Skd: Zakopane
Wysany: 2010-06-04, 19:17
Jeśli jeszcze aktualne, to chętnie pomogę
Palenica – Wodogrzmoty
Cały czas asfalt, można obrać szybsze tempo - około 35 minut
Wodogrzmoty - Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów
Łatwy szlak, nie strome podejścia, trasa w większości leśna. Piękne widoki od Świstówki Roztockiej - umiarkowanym tempem z dwoma odpoczynkami 10-minutowymi - około 2 godzin
Dolina Pięciu Stawów - Morskie Oko
Szlak widokowy, łatwy - umiarkowane tempo + dwa odpoczynki 10 minut - około 1 godziny i 50 minut
Morskie Oko - Palenica
Monotonna asfaltówka, tempo umiarkowane bez odpoczynków - około 1 godziny 40 minut
Można śmiało wyjść koło 6 rano, nie potrzeba wcześniej
Wiek: 67 Doczya: 12 Mar 2010 czyli 5932 dni temu Posty: 7 Tematy: 1 Otrzyma 1 piw(a) Skd: zachodniopomorskie
Wysany: 2010-06-07, 07:31
Dzięki ,nadal temat aktualny.
Dolina Pięciu Stawów - Morskie Oko
Szlak widokowy, łatwy - umiarkowane tempo + dwa odpoczynki 10 minut - około 1 godziny i 50 minut.
Czy przez Szpiglasową przełęcz? którą chcemy iść czy przez Świstówkę?.
Wiek: 38 Doczya: 22 Lut 2010 czyli 5950 dni temu Posty: 299 Tematy: 8 Otrzyma 7 piw(a) Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-06-08, 11:39
Ja mówię o przejściu tej trasy z dzieckiem. Zejście z Małołączniaka nie jest aż tak tragiczne :>, jedynym problem tam jest kawałek łańcucha i osuwające się kamienie spod butów.
matt3991
Wiek: 32 Doczy: 20 Lut 2010 czyli 5952 dni temu Posty: 59 Tematy: 6 Skd: Zakopane
Wysany: 2010-06-08, 21:23
Z dziećmi polecam bardziej Świstówkę Roztocką... widokowo
Wiek: 45 Doczy: 06 Lip 2010 czyli 5816 dni temu Posty: 50 Tematy: 0 Skd: Poznań
Wysany: 2010-07-16, 21:01
tak dokłanie ale od rana do wieczora to chyba dacie rade;) przynajmniej bede trzymał kciuki hehe;) a tak na serio to jak bedzie ładna pogoda ale nie za gorąco i bez deszczu to całkiem szybko przejdziecie to;)
Doczya: 06 Lip 2010 czyli 5816 dni temu Posty: 52 Tematy: 0 Skd: Warszawa
Wysany: 2010-07-16, 21:14
Świstówka Roztocka bardzo ładne krajobazy i trasa nie taka trudna:) a co do tematu to dzien od rana do wieczora jak najbardziej ale po co sie spieszyc przeciez nocą tez mozna wrocic i moze byc romantycznie po drodze;)
Nie moesz pisa nowych tematw Nie moesz odpowiada w tematach Nie moesz zmienia swoich postw Nie moesz usuwa swoich postw Nie moesz gosowa w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Moesz ciga zaczniki na tym forum