Doczy: 24 Sty 2012 czyli 5249 dni temu Posty: 196 Tematy: 11 Otrzyma 15 piw(a) Skd: Zabrze
Wysany: 2012-03-30, 20:37
Napewno jeszcze duuużo śniegu.
Z wcześniejszych moich doświadczeń kwietniowo-majowych, pogoda raczej dopisuje na wyjścia w góry.
A jak będzie to nie wie nikt
Na maj trudno teraz prognozować, ale w dolinach teoretycznie nie powinno już być śniegu , ale dwa lata temu byłem pod koniec maja na tydzień w Zakopanem...kiedy przyjechaliśmy była ładna, wiosenna pogoda przez parę dni a 30-go maja, kiedy się rano obudziliśmy było biało ...różne cuda się mogą wydarzyć...np. w zeszłym roku w lipcu spadł śnieg w Tatrach...
Doczy: 01 Cze 2011 czyli 5486 dni temu Posty: 230 Tematy: 0 Otrzyma 2 piw(a) Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-16, 12:42
Pogoda w górach ma to do siebie,że jest bardzo nieprzewidywalna,wiec ciężko powiedzieć czy będzie nadawać się do tego aby wyjść w góry. Z pewnością musicie zabrać sporo ciepłych rzeczy,to podstawa w górach.
Wiek: 35 Doczya: 08 Wrz 2011 czyli 5387 dni temu Posty: 20 Tematy: 0 Skd: Chojnice
Wysany: 2012-04-17, 11:45
ja w zeszłym roku skusiłam się właśnie na maj ;] jednego dnia było tak gorąco, że spokojna można było biegać bez kurtek. Drugiego dnia przez cały czas padało a kolejne dni śnieg, śnieg i śnieg ;DDD tego można spodziewać się po pogodzie w górach i w tym cała magia. Nigdy nie wiemy czego możemy się spodziewać , dlatego najlepiej zabrać tonę ciuchów na każdą pogodę ;)
Wiek: 36 Doczya: 06 Wrz 2011 czyli 5389 dni temu Posty: 76 Tematy: 3 Otrzyma 3 piw(a) Skd: Rybnik
Wysany: 2012-04-17, 15:35
w tamtym roku majówka była pochmurna i deszczowa... w tym roku ma być podobnie z tego co czytałam :( no i na pewno poza tym trochę śniegu na dole, a dość sporo w wyższych partiach gór
Doczy: 01 Cze 2011 czyli 5486 dni temu Posty: 230 Tematy: 0 Otrzyma 2 piw(a) Skd: Zakopane
Wysany: 2012-06-06, 15:01
Co prawda jest juz dawno po temacie,ale zapytam: jak udało się majówka w górach? teraz przed nami weekend czerwcowy,który ma być bardzo pogodny
[ Dodano: 2012-08-06, 14:37 ]
Tak na prawdę trudno jest przewidzieć pogodę. Ale majówka w górach to coś pięknego. Czy jest pogoda czy jej nie ma i tak można podziwiać te piękne krajobrazy.
Nie moesz pisa nowych tematw Nie moesz odpowiada w tematach Nie moesz zmienia swoich postw Nie moesz usuwa swoich postw Nie moesz gosowa w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Moesz ciga zaczniki na tym forum