Zarejestruj sie! | Hasło ?
     

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: poczatki.

poczatki. . .
Autor Wiadomość
niebieski 


Dołączył: 27 Sie 2011
czyli 4599 dni temu

Posty: 11
Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: nie powiem
Wysłany: 2012-01-03, 21:02   poczatki. . .

czesc i czolem kluchy z rosolem. jakos naszla mnie wena na pisanie(szkoda, ze pisanie pierdol, gdyz praca inzynierska nawet nie zaczeta. ale..........), dlatego chcialbym podzielic sie krotka historia mej wielkiej milosci na odleglosc. hmmm. . . w zasadzie to podwojnej. . . dobra, nie mieszam.
jestem z lubelskiego.
ze wsi
z takiej, w ktorej we wakacje sie zapieprza a nie mysli o wojazach
panne mam ze slaska
i ta panienka sobie wymyslila, ze udamy sie w tym roku na wspolne wakacje
w gory!!!
tak na marginesie to chwala jej za to :-D
i sie wybralismy
na moje pierwsze wakacje od x czasu. takie z prawdziwego zdarzenia
ino ona i ja, szabada, ptakow spiew, szum drzew
wreszcie nadszedl 12 wrzesien. dzien wyjazdu. wiec pobudka o 5 rano, bach do pociagu i nudy przez 5 godzin. nastepnie ekspresowa przesiadka w krakowie, 2 godzinki tluczenia sie autobusem w ciasnocie i zakopane!............ i widoki nie powalily. . . deszcz i mgla. . . kolejna przesiadka. tym razem w busa do cyrhli. po 15 minutach jestesmy na miejscu, przywitanie z gospodarzami( pokoje goscinne STAŚ- SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM), krotka narada i wejscie na nosal. jak na pierwszy raz w gorach, bylo wrecz nieziemsko-yyy stan ducha opisuje, nie widoki(bo te byly zerowe). powrot na piechotke do domu, winko a la romantico i pcia. nadszedl ranek, otwieram oczy- piekna kobieta lezy przy mnie- fajno jest :mrgreen: wygladam przez okno i............ i.......... i malo sie nie posikalem! pogoda wrecz ZAJE***STA. budze ukochana, pokazuje pejzazyk za oknem i juz oboje prawie sikamy po kolanach ze szczescia. dzisaj w planie kopieniec i wielka kopa. jemy szybkie sniadanko. . .
wybaczcie ze niekulturalnie przerywam, ale dokoncze kiedy indziej. . . inne zajecia nagla
see you later crocodaile
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Joasia
borsuk6x9 



Wiek: 54
Dołączył: 27 Sty 2011
czyli 4810 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: ŁódĹş
Wysłany: 2012-01-03, 22:32   

no niebieski dawaj dalej ... :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
niebieski 


Dołączył: 27 Sie 2011
czyli 4599 dni temu

Posty: 11
Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: nie powiem
Wysłany: 2012-01-04, 01:47   

i wylazimy na szlak! co najmniej godzine spoznieni. nic to. po drodze zahaczamy o pana z oscypkami(smaczne ( w zasadzie to prawie wszystkie mi smakowaly podczas pobytu (poza jednym z krupowek))) i dalej w droge. po wyjsciu z lasu ukazal nam sie widoczek polanki ze szalasami. mmmmmmmmm miod malina. . . przeskoczenie kopienca(ladne widoczki) i wedroweczka do kuznic. po drodze spotykamy babine sprzedajaca oscypki. najwiekszy zal mam do siebie, ze nie uwiecznilem jej na fotografii. ludowa gwara i ubior kontra adidasy. poezja dla mych oczu. gdy zobaczyla, ze skusilismy sie na ser, probowala wcisnac dodatkowo skarpety. nie ugialem sie! ha!! odpoczynek w kuznicach i hajda na kope przez boczan. bylo ciezko-zagram twardziela i powiem, ze nie mi-ale dalismy rade. szybkie zejscie i ucieczka busikiem do domu. wieczor to K R U P O W K I. niestety szalu na mnie nie zrobily. szal niby byl, ale zakupowy. szalik. taki malenki. wszak biedny student zech jest :-/ aaaaaa. . . i restauracja pstrag gorski. fajne ceny smaczne ryby. powrot do domu, piwko a la romantico lekka klotnia i pcia
kolejny dzien. 'przywyklem' do widokow totez poranek juz mnie tak nie oczarowal. zbieramy dupe w kupe i uderzamy na sarnia skale przez kalatowki, pozniej na siklawke(?). miala byc jeszcze jakas przelecz, ale nogi odmawiaja posluszenstwa. zagram twardziela po raz wtory i powiem ze nie mi. . .
wytrzymaly 3 dni lazenia
wcale niezle.
powrot do lokum to bladzenie po zakopanym/em w deszczu. I TAK BYLO FAJNIE!!! znowu krupowki znowu piwo a la romantico i pcia. kolejny dzien to wyjazd i zdobywanie babiej gory aaaaaaleee to juz inna bajka
powiem tak,
zakochalem sie w tatrach, acz nie wiem czy z wzajemnoscia. . .
jest styczen, a juz odliczamy dni do maja. morskie oko- przybywamy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum