Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: gubalowce, na, saneczkowy, zjazd

Zjazd saneczkowy na Gubałówce
Autor Wiadomo
wielbladzi 


Wiek: 38
Doczya: 02 Sie 2011
czyli 4622 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: polska
Wysany: 2011-08-02, 18:09   Zjazd saneczkowy na Gubałówce

Witajcie. Przepraszam jeśli wielką zbrodnię robię zakładając nowy temat w sumie na bardzo mało istotną sprawę. Ale nie wiedziałam gdzie to pytanie mogłabym dopisać. A zależy mi na odpowiedzi. Wiele lat temu byłam w Karpaczu ( jako dziecko) i bardzo miło wspominam zjazd saneczkowy. Była to dla mnie dla mnie super frajda, a teraz dowiedziałam się, że również na Gubałówce coś takiego zostało stworzone. Super. Tylko czy ja nie jestem na to za stara? mam dwadzieścia kilka lat. Młodo się czuję, ale moje pytanie czy na ten zjazd wpuszczają ludzi starszych czy same dzieciaki mogą z tego korzystać? Nie ukrywam, że napaliłam się na zabawę na tym torze:) będę z bratem mój brat jest młodszy, ale niestety jest to duży chłop więc kwestia też tego czy nie ma tam ograniczeń wagowych? on waży prawie setkę. Nie chcielibysmy tam jakiś zniszczeń niechcący porobić. Wiem, że najpeirw zjeżdża się w dół, a potem taki hak wciąga sanczeki w górę i właśnie czy to uciągnie dorosłego osobnika jakim jest mój brat?? z góry dziekuje za odpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4986 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-02, 18:45   

Nie ma ograniczeń wiekowych :-D wiem, bo jestem starsza od Ciebie, a mój mąż jeszcze starszy - i oboje zjechaliśmy :mrgreen: było suuuuper :!: także polecam :!: zjeżdżali ludzie w bardzo różnym wieku i o bardzo różnych gabarytach - także spokojnie - świetna zabawa Cię nie ominie :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lapa 



Wiek: 48
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5036 dni temu

Posty: 32
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Sadnes/Wrocław
Wysany: 2011-08-02, 19:34   

nie masz co się obawiać - ja mam obecnie 36 wiosen i jak jadę z dzieciakami do wspomnianego przez Ciebie Karpacza (a mieszkam we Wrocławiu) to nie ma wyjazdu abym nie kupił karnetu na 20 zjazdów (po 10 na każde dziecko) Ostatnio jak byłem to widziałem zjeżdżające na rynnie dwie kobitki mające tak na oko około 60 - 70 lat. A więc nie masz czego się obawiać - grunt to dobra zabawa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mareczek87 



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2010
czyli 4995 dni temu

Posty: 70
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2011-08-02, 23:19   

Masz 25 lat i pytasz czy możesz wejść :P??
Ja będę miał 50 i będę na takie rzeczy włazić to będzie siara dopiero :D
A jak mówi lapa wykupuj od razu największy karnet, bardziej się opłaca, bo na jednym zjeździe się nie skończy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5062 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2011-08-03, 11:50   

Pewnie że nie ma się czego obawiać....kilka lat temu bałam się zjechać i jechał ze mną tata..miał już po 40..tylko te saneczki były troszkę za małe bo tata jest wysoki..ale widziałam tam dużo starszych....i w twoim wieku tez..pierwszy raz bała się jechać...ale pózniej tak mi się spodobało że zapomniałam na zakrętach hamować....ale pózniej juz hamowałam ;p
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
lapa 



Wiek: 48
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5036 dni temu

Posty: 32
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Sadnes/Wrocław
Wysany: 2011-08-03, 19:49   

ola's, święta racja bo jak to mówi mój trzylatek "trzeba zjeżdżać jak twardziele - zero hamowania" :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4685 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-09-03, 09:13   

Taki zjazd to bardzo fajna sprawa,nie ma sie oczywiście czego bać,a wręcz przeciwnie. Jest łagodnie i widziałem ludzi z dziećmi którzy świetnie się bawili.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4668 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-08-13, 17:38   

Ja w zeszłym roku zjeżdżałem z 2 - latkiem. Mama krzyczała na nas że poszliśmy a mały krzyczał tata szybciej szybciej. A na koniec tata jedziemy jeszcze raz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mini 


Doczya: 08 Kwi 2016
czyli 2911 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: daleko
Wysany: 2016-04-16, 07:32   

Zawsze jak jestem w Zakopanem to zjeżdżam z tego toru. Świetna zabawa i nie tylko dla najmłodszych :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ancia 


Doczya: 02 Kwi 2016
czyli 2918 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Ząb
Wysany: 2016-04-23, 14:00   

Zgadzam się. Dzieci mają radochę, tylko szkoda, że portfel na tym cierpi, ale raz na jakiś czas można zaszaleć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum