Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dla, noclegu, osobowej, rodzinki, szukam, wyzywieniem

Szukam noclegu z wyżywieniem dla 4 osobowej rodzinki
Autor Wiadomo
Go

Tematy: 221
Wysany: 2010-08-09, 16:03   Szukam noclegu z wyżywieniem dla 4 osobowej rodzinki

mam zamiar wybrać się w tatry w terminie 21-27.08.2010.
Znacie namiary na noclegi z wyżywieniem za rozsądną cenę?
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5149 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-08-09, 18:27   

Jeśli z wyżywieniem to mogę polecić ten dom (moi sąsiedzi): http://tomnet.com.pl/budzowa48b/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sniper1 


Doczy: 24 Wrz 2010
czyli 4935 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Prudnik
Wysany: 2010-10-04, 17:32   

Szukam typowo góralskiego domu z dobrym jedzeniem dla 5-osobowej rodziny z pięknym widokiem. Ważnym jest też cena, podajcie może sprawdzone miejsca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
iwa191223 


Doczya: 30 Maj 2010
czyli 5052 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Skd: pomorze
Wysany: 2010-10-16, 21:31   

jeżeli interesowałaby Cię inna miejscowość niż Zakopane,to mogę polecić Polakówkę w Poroninie.Warunki dobre i posiłki smaczne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Go

Tematy: 221
Wysany: 2010-10-27, 14:17   

W wakacje odwiedziłam obiekt "U Wacka I Staszka" http://www.zol.pl/noclegi...=obiekt&id=252/ i mogę go śmiało polecić :-D Pokoje czyste i przytulne, dom położony daleko od ruchliwej drogi więc dzieciaki bezpiecznie mogą się bawić na podwórku. Co do jedzenia: mieliśmy wykupione tylko śniadania, gdy zeszliśmy na pierwsze z nich "oczy wyszły nam z orbit" jedzenie było różnorodne i bardzo duża ilość. To czego nie zjedliśmy mogliśmy zapakować w woreczki, które udostępniali gospodarze domu i w ten sposób odeszły nam wydatki na prowiant na górskie wędrówki. Po takim śniadaniu skusiliśmy się również na obiad i tu to samo zaskoczenie co do ilości i jakości :-D mało tego obsługa ciągle proponowała dokładki na które nigdy się nie skusiliśmy bo brakowało miejsca w brzuszku. Cena noclegu ze śniadaniem tu 50zł plus obiad z deserem 15 zł (byliśmy tam w sierpniu). Szczerze polecam tą kwaterę :->
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum