Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: butorowy, wierch

Butorowy Wierch
Autor Wiadomość
Saru 

czyli 3720 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2011-08-20, 14:38   

My?l?, ze warto, bo panorama ze szczytu jest naprawd? fantasyczna, ale ciszy i spokoju niestety nie mo?na si? tam spodziewa? ;-) Mo?liwosci jest kilka:z centrum Zakopanego spod Domu Turysty PTTK mo?na dojs? czarnym lub ?ó?tym szlakiem na Guba?ówk? i potem w lewo grzbietem dojs? az do Butorowego Wierchu, mo?na tez doj?? bezposrednim zielonym szlakiem z Kir. Mozna tez wjechac wyciagiem, ale pewnie nie o to chodzi?o Ci w pytaniu ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta

Ma?go 

czyli 3809 dni temu

Tematy: 5
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2012-07-14, 21:10   

ja si? tam wybieram bo jeszcze mnie tam nie by?o, spodziewam si? ciekawej panoramy, jak na rozgrzewk? to chyba dobry pomys?. Ja tam lubi? ten gwar.

Caudilio 

czyli 3399 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2012-07-16, 11:12   

Butorowy - naprawd? warto !

Najlepiej kupi? sobie bilet ??czony na kolejk?: wjazd Guba?ówk? - zjazd z Butorowego.

Super spacerek zaraz po przyje?dzie do Zakopanego. I bilet ta?szy w takiej konfiguracji.

Widoki ze zjazdu z Butorowego chyba du?o ?adniejsze ni? z Guba?ówki - cisza i tylko szum kolejki - uwielbiam ten d?wi?k. :-D

Tylko nie mylcie zjazdu z prywatn? kolejk? "Szymoszkowa".

Ma?go 

czyli 3809 dni temu

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2012-07-23, 23:33   

Saru napisał/a:
My?l?, ze warto, bo panorama ze szczytu jest naprawd? fantasyczna, ale ciszy i spokoju niestety nie mo?na si? tam spodziewa? ;-) Mo?liwosci jest kilka:z centrum Zakopanego spod Domu Turysty PTTK mo?na dojs? czarnym lub ?ó?tym szlakiem na Guba?ówk? i potem w lewo grzbietem dojs? az do Butorowego Wierchu, mo?na tez doj?? bezposrednim zielonym szlakiem z Kir. Mozna tez wjechac wyciagiem, ale pewnie nie o to chodzi?o Ci w pytaniu ;-)

W?a?nie tak sz?am, na lewo z Guba?ówki a? do Butorowego wierchu a potem wst?pi?am do " domku Lucynki" naul. Salamandra 2 ( "Szpilki na Giewoncie" ) na herbatk? i wróci?am Ko?cielisk? - bardzo przyjemny spacerek z widokiem na góry.

aga 

czyli 3856 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-07-28, 16:46   

Te? lubi? spacer Butorowym, ja zawsze wje?d?am na Butorowym, a zje?d?am na Guba?ówce. Widoki super i spokojnie, polecam :-)

czarna269 

czyli 3377 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2012-07-29, 20:42   

polecam na rozgrzewk? na pierwszy dzie? wej?cie na Guba?ówk?, potem spacer na Butorowy i zjazd wyci?giem z Butorowego. bilet w cenie przyzwoitej i ta cudna cisza i spokój... ja tak zaczyna?am tegoroczny pobyt w górach. Guba?owka jest ?wietna na rozgrzanie ( chocia? po drodz? zd?zy?am zmokn??, z?apa? burz?, no i wyschn?? :-) a zjazd butorowym by? ?wietn? chwil? relaksu. pozdrawiam

Odpowiedz do tematu