Wiek: 47 Doczy: 21 Sie 2010 czyli 5770 dni temu Posty: 514 Tematy: 14 Otrzyma 11 piw(a) Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2010-10-11, 13:47
akurat to sieć cukierni jednego właściciela i jest ich w zakopcu kilka
a najstarsza z nich jest koło warty
Beasteen
Doczy: 08 Wrz 2010 czyli 5752 dni temu Posty: 33 Tematy: 1 Skd: Prawie góry.
Wysany: 2010-10-22, 21:28
Ale zaaaraz. Na rogu Makuszyńskiego i Zamoyskiego (czyli powyżej Watry) jest raczej Gabi, a nie Samantha. Ale jedno jest pewne: kawa i ciacha - paaalce lizać
Wiek: 42 Doczya: 03 Sie 2010 czyli 5788 dni temu Posty: 674 Tematy: 8 Otrzyma 17 piw(a) Skd: Poznań
Wysany: 2010-11-15, 09:13
Agusia napisa/a:
Mam pytanko odnośnie właśnie Gabi: czy orientujecie się, czy kawiarnia ta czynna jest również poza sezonem, ponieważ któregoś roku (chyba 2 lata temu) byłam tam w listopadzie i wisiała kartka, że czynne jest tylko w sezonie ?
Oj to niepowetowana strata serio - jestem uzależniona od ich wyrobów i praktycznie codziennie w trakcie pobytu wpadam tam na ciacho zwłaszcza, że kwaterę mam dokładnie naprzeciwko Gabi ale jeżdżę do Zakopanego między majem a wrześniem, więc nigdy nie zastałam cukierni zamkniętej
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 44 Doczya: 09 Pa 2010 czyli 5721 dni temu Posty: 2129 Tematy: 9 Otrzyma 12 piw(a) Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2011-01-06, 00:13
Ja tym razem skusiłam się na ciastka, bo za waszym poleceniem poszłam tam z mamą i ona nakupiła co tylko tam było jeszcze w Sylwestra- najbardziej mi smakowała pyszna babka jogurtowa, niesamowity sernik, świeżutki makowiec. No masakra po prostu....
Wiek: 52 Doczya: 21 Maj 2011 czyli 5497 dni temu Posty: 183 Tematy: 5 Otrzyma 6 piw(a) Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-08-04, 23:22
dzierlatka napisa/a:
zawsze po wyjściu z Cmentarza przy Nowotarskiej odwiedzam Sam / taki skrót nadałam tej sieci cukierni/ - poza tym mieszkam mieszkam blisko Kasprusi..więc ten punkt mi najbardziej pasi...mało ludzi..ten ich chleb z ziarnem jest rewelacyjny !!!
oh gdyby mi było dane zamieszkać w Zakopanem to chciałabym bardzo w okolicach Kasprusi ( mam już upatrzone lokum Pod Lipkami jakby co) obok Samanty - bo to mój ulubiony zakątek Zakopanego. Właśnie tamta Samanta jest moją ulubioną;chlebek z ziarnami ... - skosztuję w następnym roku bo póki co tylko ciastka i ciastka.
dan38
Doczy: 25 Lip 2011 czyli 5432 dni temu Posty: 99 Tematy: 8 Otrzyma 2 piw(a) Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-07, 16:10
gdy jestem w Zakopanem u teściów, do Samanty na Kasprusie mam pewnie 20-30 metrów. Ta firma ma kilka lokali w Zakopanem, miedzy innymi na Krupówkach. Polecam biała czekoladę na gorąco :)
Wiek: 52 Doczya: 21 Maj 2011 czyli 5497 dni temu Posty: 183 Tematy: 5 Otrzyma 6 piw(a) Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-08-07, 21:19
dan38 napisa/a:
gdy jestem w Zakopanem u teściów, do Samanty na Kasprusie mam pewnie 20-30 metrów. Ta firma ma kilka lokali w Zakopanem, miedzy innymi na Krupówkach. Polecam biała czekoladę na gorąco :)
zazdraszczam teściów
dan38
Doczy: 25 Lip 2011 czyli 5432 dni temu Posty: 99 Tematy: 8 Otrzyma 2 piw(a) Skd: Poznań
Wysany: 2011-10-02, 15:26
...a ja w tym tygodniu piłem tam gorącą białą czekoladę :)) (dwa razy)
Miałem ochotę powiedzieć pani, która mnie...nas obsługiwała, że robię im reklamę.
Pozdrawiam już z Poznania
Nie moesz pisa nowych tematw Nie moesz odpowiada w tematach Nie moesz zmienia swoich postw Nie moesz usuwa swoich postw Nie moesz gosowa w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Moesz ciga zaczniki na tym forum