Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karczmy, klimatem., poszukuje

Poszukuje karczmy z klimatem.
Autor Wiadomość
AGU? 

czyli 3624 dni temu

Tematy: 15
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-02-22, 15:47   Poszukuje karczmy z klimatem.

Bior? w maju ?lub w Zakopanem i chcieli?my zabra? naszych ?wiadków na obiad do fajnej karczmy. Osobi?cie znamy tylko Stek Cha?upe, Star? Izbe,Zapiecek. Chcieliby?my wupróbowa? co? nowego. Je?li macie jakie? propozycje, piszcie :-) .
Postaw piwo autorowi tego posta

Szyba1982
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2012-02-22, 15:58   

AGU?, przede wszystkim gratulacje :-) je?li na Krupówkach to Karczma Po Zbóju :) a je?li chcia?aby? gdzie? dalej od centrum to ja bym zaproponowa? wizyt? w Obrochtówce - z tym ?e w Obrochtówce zróbcie w razie czego wcze?niej rezerwacj?

jag
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2012-02-22, 19:30   

AGU?...na tak pi?kn? okoliczno?? musi by? porz?dna karczma ;-) ...ja ostatnio "odkry?em" wspania??, moim zdaniem, w sam raz na takie przyj?cie karczma "Góralski Dworek". Jest to na ul. Spyrkówka, przy wyje?dzie z Zakopanego w stron? Poronina po lewej stronie...nie sposób przeoczy?.
Du?y parking, ?wietny wystrój, mi?a obs?uga i co wa?ne, nie drogo. Nie wiem czy co dziennie, ale od godz 18-tej mo?na pos?ucha? kapeli góralskiej na ?ywo. Karczm? mo?na znale?? na f/b a dodatkowo podaj? Ci link do ich strony:

http://www.goralski-dworek.pl/restauracja.html

cezary2x 

czyli 3339 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-02-23, 09:25   

Agu? to zale?y jakiego tego klimatu poszukujesz ;-)
Ostatnio by?em np. na kameralnym przyj?ciu weselnym na górnej sali w Karczmie Szymaszkowej z pi?knym widokiem na Giewont :-)
Raczej nowocze?nie ale klimat nadal utrzymany, bardzo czysto i dobre jedzenie :roll:

AGU? 

czyli 3624 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-02-24, 12:50   

Dzi?kuj? wszystkim za gratulacje :-) ,ale wracaj?c do tematu bardzo by?my chcieli ?eby to by?a typowo góralska karczma z regionalnym jedzeniem. Nasz ?wiadek pod tym wzgl?dem jest bardzo wymagaj?cy :-D .Poza tym zale?y nam na góralskiej muzyce na ?ywo. Wszystkie propozycje spisa?am i musz? skonsultowa? z przysz?ym m??em :-D . Osobi?cie bardzo zainteresowa?a mnie Karczma Szymoszkowa ze wzgl?du na widok na Giewont :mrgreen: .

AGU? 

czyli 3624 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-02-27, 11:45   

Miko?aj, rzeczywi?cie fajne miejsce :-D . Ceny do przyj?cia i ten pi?kny widok... :mrgreen: . No ale mój przysz?y ma??onek te? ma g?os :mrgreen: .

[ Dodano: 2012-03-06, 11:46 ]
Decyzja podj?ta wybrali?my Karczm? Szymoszkow? :-D . Wielkie dzi?ki cezary2x :-D . Ten pi?kny widok przewa?y?.

cezary2x 

czyli 3339 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-03-07, 13:35   

AGU? napisał/a:
Miko?aj, rzeczywi?cie fajne miejsce :-D . Ceny do przyj?cia i ten pi?kny widok... :mrgreen: . No ale mój przysz?y ma??onek te? ma g?os :mrgreen: .

[ Dodano: 2012-03-06, 11:46 ]
Decyzja podj?ta wybrali?my Karczm? Szymoszkow? :-D . Wielkie dzi?ki cezary2x :-D . Ten pi?kny widok przewa?y?.

Bardzo prosz?, mam nadziej? ?e nie b?d? mia? Was na sumieniu :mrgreen:
Z tego co pami?tam pyszny by? tam m.in ser/"oscypek" z malinami...a tort jaki jaki jad?em tam na weselu w tamtym roku powali? mnie po prostu z nóg...pomimo ?e tortów nie lubi? :-P

AGU? 

czyli 3624 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-03-08, 14:54   

Nie martw si? cezary2x nie b?dziemy zg?asza? do Ciebie reklamacji :mrgreen: . Jeszcze raz dzi?kujemy :lol: .

Odpowiedz do tematu