Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: 2a, droga, gubalowke, kois, na

Kois - droga na Gubałówkę 2A
Autor Wiadomo
Jaskiniołaz 


Doczy: 10 Pa 2010
czyli 4919 dni temu

Posty: 9
Tematy: 1
Skd: Tychy
Wysany: 2010-11-21, 11:53   Kois - droga na Gubałówkę 2A

Wczoraj pozwoliłem sobie odwiedzić to śliczne miasto. Zawsze mnie bierze na sentymenty nawet na mysl o tym miasteczku. Nie wiem dlaczego :->
Ale do rzeczy. Jako że wyjechalismy rano, przejechaliśmy przez Słowację i do Zakopca dojechaliśmy o 12 godzinie, to wiadomo - trzeba coś zjeść. Jakiś obiadzik czy coś...
No i idąc na targ na Gubałówę wstąpilismy do baru Kois. Jest to ten bar zaraz przy wyjściu z przejścia podziemnego idąc od strony Krupówek na Gubałówkę. Jest po lewej stronie i ma numer 2A.
Po wejściu od razu w oczy rzucają się stoliki, na których jest pełno talerzy, szklanek po piwie, sztućców itd. Czyli wszystko to, co zostawili turyści po obiedzie. Łącznie z okruszkami soli, cukry, sałatka itd. Pani zamiast podejść i pozbierać to wszystko ze stolików, przetrzeć te stoliki szmatką, żeby były czyste, to sobie siedzi i dłubie w nosie...
Żeby wogóle coś zjeść, to najpierw trzeba sobie stolik posprzątać, podejść do baru, zamówić, poczekać i przynieść sobie do stolika. A jak się już zje, to trzeba po sobie posprzątać, czyli odnieść wszystko do baru, powycierać stolik i jeszcze podziękować :-/
Speluna jakich mało. Na dodatek trzeba się prosić o paragon, bo oczywiście pani kasjerka nie ma czasu go dać sama od siebie. A jak się o niego poprosi, to jeszcze wielka obraza, czego to ci turyści nie chcą...
Oprócz tego pani od razu leje zupę i daje drugie danie. Jak się już zje zupę, to te drugie danie jest już zimne.
Panie wogóle są opryskliwe i robią swoim wyglądem wrażenie, jakby były wielce obrażone o to, że turysta wogóle zaprząta im głowę. Chyba byłoby najlepiej, jakby każdy turysta sobie sam jeszcze do tych talerzy ponakładał.
A na dodatek WC jest płatne, nawet dla klientów!! Kosztuje 1 zł. A w środku... Syf, kiła i mogiła jak się to mówi. Na dodatek śmierdzi jak w oborze.
Omijajcie ten bar z daleka i idąc na Gubałówkę nawet nie patrzecie na lewo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5079 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-11-25, 18:07   

Agusia napisa/a:
Ja tam byłam tylko na szczęście


Przede wszystkim dla tych którzy tam jeszcze nie trafili, a przeczytali Waszą opini, to mają szanse, z powodu nieładu w Koisie, się nie stresować. Ja się tam nie zatrzymam, chyba że Kois się zmieni nie do poznania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
speedy 



Wiek: 37
Doczy: 19 Cze 2010
czyli 5032 dni temu

Posty: 338
Tematy: 4
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Morąg
Wysany: 2011-02-06, 10:39   

Skomentuje i ja ..syf, kiła i mogiła. Dajcie żyć, ceny też na kolana nie powalają, nie mówiąc już o samu i i wielkości potraw. Odradzam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum