Wiek: 47 Doczy: 21 Sie 2010 czyli 5770 dni temu Posty: 514 Tematy: 14 Otrzyma 11 piw(a) Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-09-20, 22:14 Re: Klub z barem
gdagu napisa/a:
Czy ktoś może polecić jakiś klub z barem gdzie można potańczyć i spędzić czas z przyjaciółmi?
ogólnie to morskie , chociaż czasem można zajrzeć do dworca tatrzańskiego , jednak to bardziej kameralny klub
Apartamenty
Doczy: 04 Cze 2013 czyli 4752 dni temu Posty: 96 Tematy: 0 Skd: Zakopane
Wysany: 2013-11-22, 14:15
Nawet poza sezonem też możesz spędzić miło czas na Krupówkach- weźmy np Owczarnie czy restaurację Watra- tam organizowane są bardzo często dancingi na które mozecie iść z przyjaciółmi.
Wiek: 47 Doczy: 21 Sie 2010 czyli 5770 dni temu Posty: 514 Tematy: 14 Otrzyma 11 piw(a) Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-12-19, 15:21
Apartamenty napisa/a:
Nawet poza sezonem też możesz spędzić miło czas na Krupówkach- weźmy np Owczarnie czy restaurację Watra- tam organizowane są bardzo często dancingi na które mozecie iść z przyjaciółmi.
dancingi to brzmi jak miejsca dla emerytów
Apartamenty
Doczy: 04 Cze 2013 czyli 4752 dni temu Posty: 96 Tematy: 0 Skd: Zakopane
Wysany: 2013-12-21, 09:52
W takim razie czas zmienić stereotypy,pójść i zobaczyć bo może to tak brzmi,natomiast wygląda inaczej: ,w zależności oczywiscie od miejsca które wybierzesz:) Wiele rzeczy brzmi inaczej,wa wygląda zupełnie odmiennie od wyobrażenia.
Jastrzebiec
Doczy: 22 Wrz 2013 czyli 4642 dni temu Posty: 46 Tematy: 0 Skd: Zakopane
Wysany: 2014-02-21, 10:16
Zgadzam się,aczkolwiek dla młodzieży lepszym określeniem będzie "dyskoteka",brzmi nowocześnie i przyciąga uwagę:)
slowder
Doczy: 16 Gru 2013 czyli 4557 dni temu Posty: 7 Tematy: 1 Skd: Zakopane
Wysany: 2014-03-08, 12:31
Nie zawsze dancing musie kojarzyć się z potańcówkami dla starszych!!! Byłem kilka razy na dancingu i powiem szczerze, że muzyka była i dla młodych i dla starszych i tak naprawdę lepiej się bawiłem niż dyskotekach
stopper
Doczy: 15 Mar 2014 czyli 4468 dni temu Posty: 3 Tematy: 0 Skd: Zakopane
Wysany: 2014-03-15, 21:36
Dancingi góralskie są słabe... byliśmy z dziewczyną na takich to rewelacji nie było niestety...
Toczek25
Wiek: 35 Doczy: 28 Kwi 2014 czyli 4424 dni temu Posty: 3 Tematy: 0 Skd: Wrocław
Wysany: 2014-05-16, 15:43
Ja już tam kiedyś byłem i tak drogo aż nie było.Czasy się zmieniają,więc ceny też,ale teraz już troszkę przesadzili.Byłem ostatnio rok temu i aż się zszokowałem.Żeberek to jest po prostu miód;)
Dobra jest pod tym względem renomowana firma cateringowa Nelson gdzie jedzenie jest naprawdę pyszne.Sam nie lubie brać jedzenia z cateringu,ale Ci ludzie mnie po prostu zadziwili jakością oraz świeżością potraw.
Nie moesz pisa nowych tematw Nie moesz odpowiada w tematach Nie moesz zmienia swoich postw Nie moesz usuwa swoich postw Nie moesz gosowa w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Moesz ciga zaczniki na tym forum