Zarejestruj sie! | Has硂 ?
     

Poprzedni temat «» Nast阷ny temat

Tagi tematu: dzieckiem, gdzie, mozna, sie, wozek, wybrac

gdzie mozna sie wybrac z z dzieckiem (w贸zek)
Autor Wiadomo舵
Paralia 


Do潮czy砤: 08 Kwi 2013
czyli 4008 dni temu

Posty: 4
Tematy: 3
Sk眃: Rzesz贸w
Wys砤ny: 2013-04-08, 10:02   gdzie mozna sie wybrac z z dzieckiem (w贸zek)

jw. jakie sa trasy takie bardziej spacerkowe gdzie mozna sie wybrac z wozkiem?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stes 



Do潮czy: 24 Sty 2012
czyli 4447 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Sk眃: Zabrze
Wys砤ny: 2013-04-08, 17:50   

Dolina Str膮偶y艅ska, i par臋 krok贸w dalej wodospad Siklawica
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Czarek 



Do潮czy: 16 Lut 2013
czyli 4059 dni temu

Posty: 21
Tematy: 1
Sk眃: Raszyn
Wys砤ny: 2013-04-09, 05:13   

Dolina Chocho艂owska, Ko艣cieliska
Droga pod Reglami
Z 艁ysej Polany do Morskiego Oka
I r贸wnie偶 z 艁ysej Polany przej艣cie Dolin膮 Bia艂ej Wody
Dolinki reglowe np. Dolina Bia艂ego, Str膮偶yska, Za Bramk膮 ale to ju偶 dla 4-5 latka
艣cie偶ka nad Reglami (wiek oko艂o 5-6 lat )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Do潮czy: 17 Cze 2011
czyli 4668 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Sk眃: 艁eba
Wys砤ny: 2013-04-10, 09:39   

Czarek napisa/a:

艣cie偶ka nad Reglami (wiek oko艂o 5-6 lat )


艢cie偶ka nad reglami wg mnie dla dziecka nie jest atrakcyjna bo wi臋kszo艣膰 idzie si臋 tylko lasem wi臋c to dla dziecka ma艂o urozmaicone

Ja z w贸zkiem przerabia艂em takie trasy:
dolina Chocho艂owska, Ko艣cieliska,
Dolina ma艂ej 艂膮ki do Str膮偶yskiej (ale tu dziecko by艂o w noside艂ku na plecach a w贸zek zostawili艣my mi艂ej pani przy kasie z biletami)
Droga do Morskiego oka
no i wtarga艂em ma艂ego z w贸zkiem na Guba艂贸wk臋 - ci臋偶ko ale ubaw mieli艣my niez艂y i wej艣cie zaj臋艂o nam sporo czasu, ale nikt nas nie goni艂 przecie偶
poza tym wjazd na Kasprowy kolejk膮 (za w贸zek nikt nie kasowa艂 dodatkowo)

Widzia艂em jak ludzie wchodz膮 na Rusinow膮 Polan臋 z w贸zkami. Sam nie wchodzi艂em bo m贸j maluszek mia艂 ju偶 wtedy 3 latka i sam szed艂.Nie wiem dok艂adnie kt贸r臋dy wchodz膮, my艣l臋 偶e gdzie艣 od 艁yse Polany. Ja schodzi艂em do Wierchporo艅ca i jakbym mia艂 w贸zek z du偶ymi pompowanymi ko艂ami to bez problemu da艂bym rad臋.

Widzia艂em r贸wnie偶 jak ludzie z w贸zkami s膮 w Murowa艅cu lecz nie mam poj臋cia jak tam weszli. Podobno trasa czarnym szlakiem z Brzezin przez Psi膮 trawk臋 jest dobra i nawet rowerami tam je偶d偶膮. Ja tamt臋dy nie chodzi艂em wi臋c nie wiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Agneska82 



Wiek: 42
Do潮czy砤: 09 Kwi 2013
czyli 4007 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Sk眃: Lublin
Wys砤ny: 2013-04-10, 11:03   

My艣l臋 偶e to zale偶y od dziecka jakie trasy wybra膰, czy ma ch臋膰 i si艂y i ENERGI臉.. Nie chwal膮c si臋 ja mia艂am 4 lata jak zdoby艂am z ojcem Kasprowy Wierch pieszo :) Ale widuj臋 te偶 wiele rodzinek z dzie膰mi, dla kt贸rych doj艣膰 na Wiktor贸wki czy Rusinow膮 to droga przez m臋k臋.

Najlepiej z dzie膰mi zaczyna膰 od Kalat贸wek, Dolina Ko艣cieliska, Guba艂贸wka i takie co艣. :) Tak mi si臋 wydaje, cho膰 sama jeszcze dzieci nie mam :) pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mapi 



Do潮czy砤: 01 Lut 2013
czyli 4073 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Sk眃: Katowice
Wys砤ny: 2013-05-17, 11:18   

Ciekawe propozycje, na pewno z nich skorzystam, r贸wnie偶 planujemy si臋 wybra膰 na kilka dni w g贸ry z w贸zkiem na przelomie lipca-sierpnia, troche si臋 obawiam, ale mam nadzieje ze dziecko bedzie zadowolone i pogoda nam dopisze. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Do潮czy: 17 Cze 2011
czyli 4668 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Sk眃: 艁eba
Wys砤ny: 2013-05-31, 18:15   

Mapi napisa/a:
Ciekawe propozycje, na pewno z nich skorzystam, r贸wnie偶 planujemy si臋 wybra膰 na kilka dni w g贸ry z w贸zkiem na przelomie lipca-sierpnia, troche si臋 obawiam, ale mam nadzieje ze dziecko bedzie zadowolone i pogoda nam dopisze. :)


Zdziwisz si臋 jak dziecko si臋 dobrze zaklimatyzuje. Ja te偶 mia艂em pewne obawy a by艂o mi艂e zaskoczenie. dziecko czu艂o si臋 w g贸rach jak ryba w wodzie. Mam nadzieje 偶e m贸j drugi dzidziu艣 kt贸ry jest w drodze te偶 b臋dzie ch臋tnie tam je藕dzi艂.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Apartamenty 


Do潮czy: 04 Cze 2013
czyli 3950 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Sk眃: Zakopane
Wys砤ny: 2013-06-26, 05:53   

Wszystko zale偶y od wyboru trasy na samym pocz膮tku, my艣l臋 ze zar贸wno Ko艣cieliska jak i Chocho艂owska b臋d膮 najlepsze na pocz膮tek z w贸zkiem. Nie polecam trasy na Morskie Oko od 艁ysej Polany,b臋dzie zbyt monotonna dla dziecka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darekb89 


Do潮czy: 21 Lis 2013
czyli 3780 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Sk眃: Rzesz贸w
Ostrze縠:
 2/3/4
Wys砤ny: 2013-11-21, 22:50   

ja by艂em z w贸zkiem w dolinie chcolowskiej tzn nie do konca bo doszed艂em tylko do schroniska ornak, dalej nie polecam bo juz przed schroniskiem dosc stromo do pchania w贸zka no i kamienisto. Ale poza tym jak bardziej na plus
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Do潮czy: 04 Cze 2013
czyli 3950 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Sk眃: Zakopane
Wys砤ny: 2013-11-22, 14:28   

Zgadza si臋,jeszcze tam do schroniska mo偶na doj艣膰 sobie spokojnie z w贸zkiem,dalsza wyprawa nie wchodzi jednak w gr臋 i te偶 zawsze wybieraj膮c si臋 z ma艂ymi dzie膰mi,pami臋tajmy aby brac pod uwag臋 warunki atmosferyczne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzy艣 


Do潮czy砤: 17 Cze 2012
czyli 4302 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Sk眃: Bia艂ystok
Wys砤ny: 2013-11-25, 10:31   

darekb89 napisa/a:
ja by艂em z w贸zkiem w dolinie chcolowskiej tzn nie do konca bo doszed艂em tylko do schroniska ornak, dalej nie polecam bo juz przed schroniskiem dosc stromo do pchania w贸zka no i kamienisto. Ale poza tym jak bardziej na plus


sory,偶e si臋 czepiam....ale co to za dolina chcolowska???
a je艣li chodzi o Chocho艂owsk膮 - to w kt贸rym jej miejscu jest schronisko ornak?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
27Artur27 


Do潮czy: 30 Cze 2012
czyli 4289 dni temu

Posty: 17
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Sk眃: Wawrszawa
Wys砤ny: 2013-11-25, 21:24   

Hmm chyba przez kogo艣 przemawia ironia. Ale odpowiem a co mi tam.
Kolega dwukrotnie si臋 pomyli艂 raz to zwyk艂a liter贸wka, a dwa bo to do艣膰 blisko siebie (zale偶y dla kogo). Schronisko Ornak le偶y w Dolinie Ko艣cieliskiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Do潮czy: 04 Cze 2013
czyli 3950 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Sk眃: Zakopane
Wys砤ny: 2014-01-26, 12:16   

No doliny nie s膮 od siebie przesadnie oddalone,ale przej艣膰 z Chocho艂owskiej do Ko艣cieliskiej z w贸zkiem nie jest realne,mo偶na wybra膰 inne,du偶o lepsze i mniej mecz膮ce trasy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Do潮czy: 17 Cze 2011
czyli 4668 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Sk眃: 艁eba
Wys砤ny: 2014-02-03, 22:43   

Apartamenty napisa/a:
Wszystko zale偶y od wyboru trasy na samym pocz膮tku, my艣l臋 ze zar贸wno Ko艣cieliska jak i Chocho艂owska b臋d膮 najlepsze na pocz膮tek z w贸zkiem. Nie polecam trasy na Morskie Oko od 艁ysej Polany,b臋dzie zbyt monotonna dla dziecka.


By艂em z w贸zkiem na obu dolinkach i da si臋 doj艣膰 bez wi臋kszego wysi艂ku wi臋c polecam. Chyba 偶e dla kogo艣 popcha膰 5 metr贸w pod g贸rk臋 po kamieniach to problem to niech nawet po Krup贸wkach nie chodzi bo si臋 zm臋czy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Jastrzebiec 


Do潮czy: 22 Wrz 2013
czyli 3840 dni temu

Posty: 46
Tematy: 0
Sk眃: Zakopane
Wys砤ny: 2014-02-21, 09:52   

W Chocho艂owskiej mo偶e by膰 dosy膰 ci臋偶ko pod g贸rk臋 z w贸zkiem,dlatego moim zdaniem lepsz膮 opcj膮 b臋dzie Ko艣cieliska gdzie podej艣cia s膮 mimo wszystko 艂agodniejsze. Morskie Oko faktycznie jest oblegane,droga monotonna aczkolwiek widoki rewelacyjne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum