Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gazdowo, kuznia

Gazdowo Ku?nia
Autor Wiadomość
VS84
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2011-09-28, 10:35   Gazdowo Ku?nia

Tak przegl?daj?c Wasz? ankiet? na temat najlepszych karczm z Zakopanem zauwa?y?em, ?e nie ma tu tematu o karczmie, która znalaz?a si? tu? za podium w Waszej ankiecie.

Karczma ta dosy? znana i okupywana przez turystów, gdzie wielu z nich nazywa j? po prostu "graciarni?" ;-) . Nale?y te? do sieci karczm jednego w?a?ciciela i wszystkie inne jego karczmy ju? tu s? opisywane, oprócz tej jednej. Dla przypomnienia karczma mie?ci si? na samym pocz?tku Krupówek od strony Guba?ówki na ul. Krupówki 1, kiedy? by? to hotel chyba najstarszy w Zakopanem o ile si? nie myl? (jak tak to poprawi? prosz? ;-) )

Ja osobi?cie by?em w tej karczmie wiele razy i nie mam do niej zastrze?e?, no po za tym, ?e jeden raz na jakie? 10 jakie tam by?em, trafi?em na wstawionego kelnera, ale jedzenie w sumie przyniós? dobre :). A w?a?nie co do jedzenia to mi tam bardzo smakuje i uwa?am, ?e jako?ciowo nie ma za wielkiej ró?nicy we wszystkich tych karczmach tego w?a?ciciela, nawet karty da? s? bardzo podobne wsz?dzie. Cenowo jak to na Krupówkach czyli dla jednych drogo, dla tych co j?dz? tam zawsze to ceny po prostu normalne.

Mi natomiast najbardziej w tej karczmie podoba si? wystrój, budz?cy troch? kontrowersji, bo jednak te wszystkie graty porozwieszane po ?cianach nie ka?demu mog? odpowiada? i kojarzy? si? troch? z nie?adem i nie porz?dkiem, ale dla mnie to jest akurat na plus i tak jako? oryginalnie i staro wygl?da ?e mi si? podoba :-)

S?ysza?em te? ju? troch? nie najlepszych opinii o tej karczmie, ale mi jeszcze nic z?ego si? tam nie przydarzy?o i mam nadziej?, ?e si? nie przydarzy :-) Póki co w to sumie moja ulubiona karczma ;-)

A jakie s? Wasze opinie na temat tej karczmy, którymi mo?ecie si? podzieli? :?:

hybrid87
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-28, 11:44   

Ja tam pi?am pyszne grzane wino, ale to by?o jakie? 5 lat temu....... I kapela fajnie przygrywa?a ;-)

Tomek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 18:32   

W karczmie Gazdowo Ku?nia by?em raz ale jako? nie przypad?a mi do gustu. Jedyne co mog? pochwali? to kwa?nic? i uprzejm? kelnerk?, ale ogólnie klimat jako? mnie nie przekonuje. Zdecydowanie wol? dwie inne karczmy od tego samego w?a?ciciela.

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 19:00   

Klimat rzeczywi?cie nie ka?demu mo?e przypa?? tam do gustu co zreszt? ju? w pierwszym po?cie napisa?em, bo tam jest troch? dziwnie... ale mi ta dziwno?? akurat odpowiada ;-)

Tomek napisał/a:
Zdecydowanie wol? dwie inne karczmy od tego samego w?a?ciciela.

Które :-D :?:

Tomek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 19:45   

KPZ i Stek Cha?upa

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 19:55   

Do tej drugiej si? musz? w ko?cu przej??, ju? par? razy mia?em by? i zawsze miejsca nie by?o ;-) A do pierwszej si? ju? przekona?em... ;-)

A e Gazdowej to ju? w sumie te? dawno nie by?em... :-P Ale tam pewnie wszystko po staremu czyli od 20 lat tak samo :mrgreen:

Lucy 

czyli 3735 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 28 piw(a)
Wysłany: 2012-01-12, 19:58   

Kiedy Wy macie czas po tych knajpkach chodzi?? :mrgreen: :shock:
Ja po zej?ciu z gór padam od razu do ?ó?ka i ani my?l? wychodzi? na Krupówki :-D
Postaw piwo autorowi tego posta

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 20:02   

Lucy napisał/a:
Ja po zej?ciu z gór padam od razu do ?ó?ka i ani my?l? wychodzi? na Krupówki :-D

No bo jak Ty ca?e Tatry w jeden dzie? przechodzisz to tak potem jest, po lekku trzeba :-P Ja tam zawsze po zej?ciu z gór my?l? o jedzeniu np. w Gazdowej Ku?ni, a potem czasem jeszcze termy dla relaksu przed snem :-)

Tomek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 20:07   

Czas na góry jest od 6 do 17-18, a czas na karczmowanie jest od 19-20 do 24-1 w nocy :-P

Lucy 

czyli 3735 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 28 piw(a)
Wysłany: 2012-01-12, 20:12   

Tomek napisał/a:
od 19-20 do 24-1 w nocy

U mnie to ju? czas na spanie :mrgreen:

....?artuj? oczywi?cie.....

Tomek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 20:19   

mo?e by? i "spanie" :-P ale ja po górach wol? zimne piwko, porz?dny kawa?ek mi?ska i ?adne widoki w postaci u?miechni?tych kelnerek ;-)

forever 

czyli 3743 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2012-01-12, 20:56   

Tomek- czyli negatywnych zmian w mózgu nie stwierdzono u Ciebie. Oczywi?cie ?eby Lucy mnie nie zruga?a, mam na my?li-jak na faceta ;-)

Czym wi?cej piszecie i polecacie tym lepiej dla innych. Trudniej wpa?? na min?. Cho? niby z gustami si? nie dyskutuje. Jeden woli je?dziectwo a inny konin? :-)

akm990 

czyli 4168 dni temu

Tematy: 14
Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2012-01-13, 23:53   

a tak przy okazji w?a?ciciela dodam , ?e w Zakopanem pewnie z 20 karcz nale?ny i plus sporo na rynku w Krakowie i samym Krakowie
i jeszcze wspomn? , ?e ta to chyba jedna z pierwszych , albo jego pierwsza w Zakopanem

anig 

czyli 3614 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2012-02-26, 16:58   

bardzo dobre jedzenie, mi?a obs?uga, ciekawy regionalny wystrój (ciekawy jak dla przybysza z nizin) no i góralsko muzyka. Jak dla mnie ulubione miejsce na Krupówkach, zaraz obok Staro Izby.

Odpowiedz do tematu