Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: ..., watra

Watra ...
Autor Wiadomo
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4696 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-08-09, 11:35   

gdzie to jest?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-09, 20:34   

w Watrze jest pysznie :!: choć jak dla mnie niestety drogo, więc idziemy tam tylko raz/dwa razy na pobyt.
Ale naprawdę warto :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4696 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-08-09, 21:32   

widzę że wiele straciłam, pójdę za rok :-x
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wars 



Doczy: 24 Wrz 2011
czyli 4570 dni temu

Posty: 19
Tematy: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-10-01, 12:49   

Watra to było pierwsze miejsce w Zakopanem, podczas naszego tygodniowego odpoczynku, gdzie udaliśmy się na posiłek (z czystego przypadku). I było dosyć sympatycznie i smacznie i nie za drogo. Kwaśnica na żeberku całkiem smaczna (chociaż jak później się okazało jednak do ideału jej brakowało ;) ). Pierogi ruskie super bardzo smaczne. Placek zbójnicki też nie najgorszy i nie do zjedzenia przez moją żonę ze względu na wielkość. Ogólnie sympatycznie i nawet mieliśmy ochotę tam wrócić ale już nie było nam po drodze :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dzierlatka
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-01, 13:10   

tak jak wcześniej pisałam...w Watrze wspaniała jest kwaśnica na gęsinie..../ 3 zł droższa od tradycyjnej/
wspaniała jest kiełbasa jagnięca....taki ślimak :-D ...bajerancko jest podana....
szaszłyki - palce lizać !!!
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-03-29, 11:45   

moja pierwsza i prawdopodobnie ostatnia wizyta w Watrze ma dwa różne oblicza - jedno pełne smaku i aromatu, a drugie pełne wątpliwości co do kultury obsługi (bo humoru to im na pewno nie brakuje) :-P

jedzonko - zamówione przeze mnie szaszłyk, ziemniaczki opiekane i kapusta po góralsku - pycha :-) porcja bardzo duża, poległam, nie dało się zjeść do końca - cena za taki zestaw - 35 zł

wystrój - ładnie, ale jakoś do góralskiej karczmy nie pasują mi kanapy rodem z dyskoteki

obsługa - kurcze, zapowiadało się dobrze, wiele można wybaczyć, ale ciężko zaakceptować gdy kelnerka stojąca 2 metry od Twojego stolika mówi do innych kelnerów "idę się wysrać", jeść się odechciewa szczerze mówiąc

druga kwestia odnośnie kelnerek - gdy Joasi brat zamówił pucharek lodów i go dostał, zapytał sam siebie "co ja zrobiłem?", a na to kelnerka "dobrze pan sobie zrobił", to jeszcze nic, wracając z toalety zostałam wręcz potraktowana z bara przez tą kelnerkę, która rzuciła do mnie tekstem "jak tam lodzik :?: " - śmiechy chichy ale są jednak jakieś granice, zwłaszcza jak człowiek jest pierwszy raz w danym miejscu
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4920 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2012-03-29, 20:16   

nie żebysmy jakoś się obrazili na knajpę, choć poza wspomnianymi deserami w postaci lodów nic mi specjalnie nie smakowało :-/ żurek średni mocno, rosół raczej też, kiełbaski baranie średnie, tylko udziec jagnięcy bardzo pyszny :lol: :lol:

drinki ? średnie w smaku :mrgreen:
ogólnie- żadna rewelacja

a obsługa- bez komentarza :shock: :shock: :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-03-30, 00:10   

Mi się tam też zdarzyło być z koleżanką z tego forum ;-) I co do jedzenia, to muszę przyznać rewelacja, porcje duże i bardzo dobre, zjeść się nie da ;-)

Ale co do tej obsługi to rzeczywiście coś tam nie tak jest, tzn. mnie zdziwiło najbardziej to, że w ciągu ponad godziny tam spędzonej obsługiwało nas co najmniej 3 różnych kelnerów (-ek) przez co powstał mały chaos i zamieszenie, bo nie wiadomo było kto nas właściwie obsługuje. Tak poza tym mimo wszystko polecam ;-)
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4575 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-10, 15:01   

w Watrze jedzenie jest dobre, zwlaszcza grule pieczone na boczku palce lizac. Niby figuruja w menu jako przystawka, ale po ich zjedzeniu mialam wrazenie, jakbym zjadla dwudaniowy obiad :D
wystroj tez jest fajny zwlaszcza te futerka na oparciach - mieciusio w plecki :D
Co do obslugi, to pan kelner byl bardzo mily. Dopytywal sie czy smakuje, itd. Jedyne co mi sie nie spodobalo, to to że kelnerzy stawali 4 m od stolików i stali wpatrując sie w jedzących.... Rozumiem, ze muszą dbac o to, zeby klienci dlugo nie czekali, ale to jest lekka przesada....

Ewyo napisa/a:
choć jak dla mnie niestety drogo


niestety.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4279 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2012-08-22, 22:28   

http://zakopane.naszemias...5599ad0a,1,3,60
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wladis31 


Wiek: 48
Doczy: 13 Sie 2013
czyli 3881 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: gdynia
Wysany: 2013-08-13, 19:42   

Ewyo napisa/a:
w Watrze jest pysznie :!: choć jak dla mnie niestety drogo, więc idziemy tam tylko raz/dwa razy na pobyt.
Ale naprawdę warto :!:


to jakiś zart sory ale tam padlinę dodają a zwłaszcza z grilla stanowczo odradzam!! wszystko stare chyba z tydzień odgrzeawane ! kwaśnica beznadziejna to ze oni istnieja to żart.masakra
odradzam odradzam. Grill zwłaszcza to trucizna niech sanepid tam zajrzy. pare lat temu było ok ale teraz to zwykła turystyczna chamówa. Pozdrawiam. Tak w ogóle to ciężko znaleźć cos dobrego przecież wiadomo ze zakopane to nic tylko bezczelne dojenie turystów na niespotykaną skale jak najniższym kosztem obsługi. Ale góry są tu piękne i nie ma wyjścia. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ola30 



Doczya: 21 Cze 2012
czyli 4299 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Belgia
Wysany: 2013-08-24, 14:56   

Jak dla mnie to Watra jest najlepsza restauracja w calym Zakopanem.
Placki ziemniaczane po zbojnicku po prostu pycha, az mi slinka na ich mysl leci.
Golonka tez super i pierogi ruskie warte polecenia. No i oczywiscie moskole, nigdzie nie jadlam lepszych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2013-08-27, 20:27   

Ja mogę tylko powiedzieć że bardzo długo czekaliśmy na kelnerkę i niestety ostatecznie zrezygnowaliśmy z tak długiego czekania
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ann 


Wiek: 39
Doczya: 15 Lut 2014
czyli 3695 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Zamość
Wysany: 2014-02-15, 21:50   

Watrę polecam szczególnie przed przeszczepem wątroby, bo takowy będzie konieczny po odwiedzeniu tej restauracji. Byłam tam tylko raz i o jeden raz za dużo, mięso chyba sprzed dwóch tygodni, dziwię się że sanepid na to nie reaguje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3537 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2014-08-18, 23:47   

I poszła z dymem... Słyszałem jak górale plotkowali, że to specjalna robota, bo się ubezpieczenie kończyło...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum