Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karczma po zboju, karczma regionalna, krupowki

Karczma po Zbóju - Krupówki
Autor Wiadomość
skierka187
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2010-02-15, 22:01   Karczma po Zbóju - Krupówki

Z pewno?ci? Karczma po Zbóju jest warta polecenia dla ka?dego, kto ceni sobie doskona?? obs?ug?, przepi?kny wygl?d karczmy, doskona?y smak potraw czy muzyk? góralsk? na ?ywo. Karczma znajduje si? w Centrum, na Krupówkach. Czynna jest od godziny 10.00.
Na pocz?tek na ?niadanie warta polecenia jest jajecznica na szynce i bia?a kawa.
Z da? obiadowych warto przede wszystkim spróbowa? kwa?nicy, pierogów z kapust? i grzybami, harnasiowej sakwy (kurczak w nale?niku), kapuchy po góralsku czy placka po zbójnicku. Dodatkiem mo?e by? Malu?kie Piwo (litrowy Okocim). Menu jest bardzo bogate i warte poznania od pierwszej do ostatniej strony. Du?o miejsca, pi?kny wystrój, muzyka na ?ywo od 18.00 - rewelacja :)

Zapraszam do dzielenia si? opiniami na temat tej Karczmy :)

sarapo 

czyli 4353 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2010-02-19, 15:32   

Ja od lat pozostaj? wierna Kolibecce na Rondzie Ku?nickim. Przytulnie, spokojnie, ani troch? komercyjnie a porcje tak wielkie, ?e czasami nie da si? wszystkiego zje??. I co najwa?niejsze - wszystko pyszne! Tu jad?am najlepszy w ?wiecie placek po zbójnicku (który jest tak wielki, ?e po?ow? odda?am m??owi :lol: )
Postaw piwo autorowi tego posta

sarapo 

czyli 4353 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2010-02-19, 15:55   

Verseau85 a có? to dziwnego, ?e kobieta jada golonki? Ja uwielbiam golonk? w ka?dej postaci ale oczywi?cie dobrze przyrz?dzon? - no bo ka?dy chyba wie, ?e musi ona wr?cz rozpada? si? w ustach :-) Wi?c nie dziw si? wi?cej gdy zobaczysz taki uroczy obrazek jak drobna kobieta przy ogromnej golonce :-P

martiana 

czyli 4348 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-25, 12:54   

Jak mo?na lubi? sa?atk? z ?ososiem (bleh) :P

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 16:27   

te? mnie ta sa?atka troch? dziwi, ale wola?am si? nie odzywa?, bo kole?anka skwitowa?aby moje kie?baski baranie z sosem czosnkowym :lol:

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 20:20   

no có?.. bywa :) ale mi kie?baski baranie smakuj?, warunek ?e s? ciep?e a nie zimne, bo na zimno to raczej paskudztwo

Troszk? odchodz?c od zakopia?skiej kuchni, to jak napisa?a?, o warunku, ?e kie?baski musz? by? ciep?e to od razu mi si? przypomnia? szkocki chleb z piekarni, póki by? ciep?y by? dobry, ale jak mia? pokojow? temperatur? to mo?na by?o nim o ?cian? rzuca? :-)

roger14227 

czyli 4331 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2010-03-12, 10:34   

Wszystko jest pi?kne , wszystko jest dobre !

CO BY?MY ZROBILI BEZ TYCH PYSZNYCH PRZYPRAW

Wie kto? dlaczego zacz?li ludzie u?ywa? przypraw

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-12, 21:40   

roger, co masz na my?li mówi?c o przyprawach?

katarina 

czyli 4333 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2010-03-17, 15:26   

Karczma po Zbóju jest super! ;-) zabawne s? te nazwy w menu a dania smakowite. Narobili?cie mi apetytu t? szarlotk? :-P

Edward Teach 

czyli 4315 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2010-04-01, 19:06   

"oj ta szarlotka kusi polecam szasz?yki, zw?aszcza te w sezonie pó?metrowe "- ?esz w mord?, pó?metrowe szasz?yki?
Gdzie to, gada? jak na spowiedzi.

poszept 

czyli 4330 dni temu

Tematy: 6
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-04-09, 14:13   

katarina napisał/a:
Karczma po Zbóju jest super! ;-) zabawne s? te nazwy w menu a dania smakowite. Narobili?cie mi apetytu t? szarlotk? :-P

jezeli menu to: MENU KARCZMA PO ZBÓJU

a tu opinie nt jedzonka: http://www.gastronauci.pl...-zboju-zakopane

Kamila 

czyli 4346 dni temu

Tematy: 9
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2010-04-09, 18:11   

Musi co? w tej Karczmie by? bo a? w trzech w?tkach o niej mowa :-)
co do szarlotki - kusi oj kusi :)
ju? si? nie mog? doczeka? kiedy pójdziemy do tej Karczmy :-D

poszept 

czyli 4330 dni temu

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-04-11, 20:20   

wpad?em dzis na krótko do tej Karcmy... siedzia?em cos oko?o 10 min zanim kelnerka podesz?a i przynios?a menu.
Ceny " po zbóju" - wysokie. wola?em nie wydawac kasy. ni?ej kilka zdj??...

poszept 

czyli 4330 dni temu

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-04-12, 07:56   

Verseau85 napisał/a:
Poszept ?amiesz mi serce tym komentarzem :-) ... wiem, ?e jest wiele miejsc, gdzie mo?na zje?? o wiele taniej, ale ja osobi?cie uwa?am, ?e tam jedzenie jest naprawd? dobre ( adekwatne do ceny) i zawsze " prawie wszystko" mi smakowa?o.
Dlaczego prawie? Bo kie?baski baranie w ogóle mi nie podesz?y :-)

Swoj? drog? patrz?c na zdj?cia, to a? tak dziwnie patrze? na t? karczm? bez stolików na zewn?trz :-) ( do takiego widoku si? przyzwyczai?am)
i przez to nim powi?kszy?am miniaturk? zdj?cia pomy?la?am sobie " Czy?by Poszept si? pomyli? i wrzuci? zdj?cia nie tej karczmy" a tu jednak nie :-)

A tak z drugiej strony, ?eby nie by?o, ?e nie dopuszczam krytyki mojej ulubionej Karczmy :-) to ka?demu przypasuje co? innego- tyczy si? to obs?ugi, wystroju, cen jak i samego jedzenia :-)

P.S- zazdroszcz? Ci, ?e tak mo?esz sobie wpa?? do której? z Karczm w Zakopanem :-)

Cytat:
amiesz mi serce tym komentarzem :-) ... wiem, ?e jest wiele miejsc, gdzie mo?na zje?? o wiele taniej, ale ja osobi?cie uwa?am, ?e tam jedzenie jest naprawd? dobre

wybacz - przegl?dn??em menu / a w?a?ciwie moja ma??onka/ i to Ona zadecydowa?a, zeby lepiej tu nic nie zamawiac. Bo je?eli jakas zupa kosztuje tyle ile nasza ca?odniowa wycieczka autokarem z Nowego S?cza na Chochco?owska..? czyli oko?o 30 z?...
za 30 z? to w domq mamy obiad na 4 osoby... :)

Cytat:
Swoj? drog? patrz?c na zdj?cia, to a? tak dziwnie patrze? na t? karczm? bez stolików na zewn?trz :-) ( do takiego widoku si? przyzwyczai?am)
i przez to nim powi?kszy?am miniaturk? zdj?cia pomy?la?am sobie " Czy?by Poszept si? pomyli? i wrzuci? zdj?cia nie tej karczmy" a tu jednak nie :-)

1. niedziela Milosierdzia.... ruch ?aden
2. -6 stopni C na dworze-posypuj?cy ?nieg...

Cytat:
P.S- zazdroszcz? Ci, ?e tak mo?esz sobie wpa?? do której? z Karczm w Zakopanem

trafia sie wycieczka do Doliny Chocho?owskiej na pierwsze i ostatnie krokusy...dlaczego nie korzystac...?

poszept 

czyli 4330 dni temu

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-04-12, 12:47   

kochamzakopane napisał/a:
poszept, ci??ko oczekiwa? by w karczmie ceny by?y adekwatne do kosztów domowego obiadu

dlatego b?d?c jednodniowo w Zakopanem staram sie miec jedzenie ze sob? - a jak juz tak przyci?nie to szukam taniego pozywienia.
Nie przesiaduj? d?u?ej w Zakopanem bo maj?c go pod nosem moge tam byc i codziennie.

Odpowiedz do tematu