Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, dla, hotelprzechowalnia, jest, psow, zakopanem

Czy w Zakopanem jest hotel/przechowalnia dla psów?
Autor Wiadomość
liczek 

czyli 3359 dni temu

Tematy: 5
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2015-08-09, 16:44   Czy w Zakopanem jest hotel/przechowalnia dla psów?

Pytanie jak w temacie.
Czyta?am kiedy? gdzie?, ?e ju? jest taki hotelik dla psów, gdzie mo?na psa zostawi? na kilka godzin lub na ca?y dzie?, gdy si? idzie na wycieczk?.
A teraz nie mog? go znale??.
Mo?e ju? nie istnieje? Doszpera?am si? w newsach z 2011 roku, ?e prowadzi go niejaka Magdalena Pi?at. Czy kto? co? wie?

[ Dodano: 2015-08-14, 17:14 ]
Hej, naprawd? nikt nic nie wie?
Postaw piwo autorowi tego posta

janek80 

czyli 2416 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2015-08-19, 09:30   

Jest HeavenDogs na ul. Króle 43 w Zakopanem. Oprócz hotelu maj? te? tam strzy?enie psów :)

liczek 

czyli 3359 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2015-10-04, 13:53   

Wielki dzi?ki za info.
Jednocze?nie zauwa?am, ?e moje pytanie i odpowied? wygl?daj? nieco na kryptoreklam?, ale zarzekam si?, ?e nie by?o to moj? intencj?. :-)
No nawet czuj? potrzeb? wyt?umaczenia si?: by?am na wyje?dzie w okolicach Babiej Góry, razem z psem i by? pomys?, aby wyskoczy? do Zakopanego do Teatru Witkacego, ale co wtedy z psem zrobi??.... z braku tego info we w?a?ciwym czasie - pomys? z teatrem nie zosta? zrealizowany.... A taki pies na wakacjach to na ogó? jest problem... zw?aszcza, jak si? chce chodzi? po górach, albo po pla?y, albo po miastach..... itd.

forever 

czyli 3655 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2015-10-04, 15:18   

Teraz z kolei ja czuj? si? wywo?any do tablicy, bo ostatnimi czasy podj??em krucjat? przeciwko czemu? co mi si? nie podoba w ?adnym forum. Jednak liczek nie popadajmy w paranoj? :-) Twoje pytanie pasuje jak najbardziej do tego forum- chodzi o co? co dotyczy Zakopanego i pobytu w tych rejonach. Poza tym Twój sta? i ilo?? postów te? mówi samo za siebie.

Irytuj? mnie osoby które bezczelnie uprawiaj? kryptoreklam?. Zak?ada tematy, pisze posty a ?aden z nich nie dotyczy gór lub chocia? czegokolwiek zwi?zanego z pobytem w górach/Zakopanem/w okolicach .

Podam przyk?ad- kto? np zapyta podczas kolejnego postu czy w Zakopanem jest bankomat lub placówka XXX banku. To chyba normalne, bo mo?esz tego potrzebowa? podczas pobytu.

Ale nie jest normalne, ?e kto? pisze pierwszego a jak pó?niej okazuje si? jedynego posta z informacj? zachwalaj?c? rachunek konkretnego banku!! Co ma rachunek bankowy wspólnego z górami lub pobytem tam? A je?li nie jedynego, to nast?pny post za jaki? czas te? oka?e si? kryptoreklam? niezwi?zan? w jakikolwiek sposób z tym forum.
Patrz?c po Twoim sta?u, to sama pami?tasz jak by?o kiedy? i o co mi teraz chodzi :-) Kiedy? by?o co poczyta?, z kim popisa? itp. I w 99% dotyczy?o to gór, Zakopanego/okolic i wszystkiego co si? z tym wi?za?o. Bo przecie? ka?dy pisa? np o odpowiednich butach, stroju, itp w górach. Podaj?c konkretne nazwy firm. Nie traktowali?my tego jako kryptoreklam?.

liczek 

czyli 3359 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2015-10-11, 21:34   

Nie, no spoko.... nie chcia?am Cie wywo?ywa? do tablicy i mo?e w lekk? paranoj? popad?am... :lol:
Tak, pami?tam jak by?o kiedy? na tym forum - zacz??am korzysta? przed moim pierwszym wyjazdem w Tatry w doros?ym ?yciu.
Opisywana AFERA na forum jako? mnie omin??a. Zagl?dam tu do?? rzadko, bo i mniej informacji potrzebuj?, chocia? z ch?ci? czytam, jak co? nowego si? pojawi.
My?l? (mam nadziej?), ?e zachowane tu tre?ci stanowi? jednak cenn? pomoc, zw?aszcza dla pocz?tkuj?cych.
W ka?dym razie trzymam kciuki za dalsze ?ycie tego forum. Pozdrowienia.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
pyciak 

czyli 2015 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2016-04-17, 12:52   

Ja widz? jedno wyj?cie: nie zabieramy zwierzaka w góry, zostawiamy go w domu pod opiek?.

Odpowiedz do tematu