Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ciagu, noclegu, szukam, taniego, tygodnia., wyjazd

szukam taniego noclegu,. wyjazd w ci?gu tygodnia.
Autor Wiadomość
all-in 

czyli 3531 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 02:14   szukam taniego noclegu,. wyjazd w ci?gu tygodnia.

Hej! Na wst?pie napisz?, ?e przegl?da?am wiele w?tków na forum i opinii o wybranych noclegach, ale ze wzgl?du na to, ?e do wyjazdu coraz mniej czasu, a w wi?kszo?ci miejsc trzeba przes?a? zaliczk? wi?c prosz? o Wasz? pomoc:) Niestety tam gdzie je?dzili?my do tej pory w?a?cicielka robi remont (dowiedzieli?my si? o tym dwa dni temu) i poszukujemy jaki? niedrogich i sprawdzonych noclegów. dodam, ?e potrzebujemy dwu osobowego pokoju i jedziemy poci?giem wiec fajnie jak by kwatery by?y w?a?nie w Zakopanem, albo niedaleko. Oczywi?cie nie oczekujemy luksusów bo w ko?cu jedziemy nie po to by siedzie? w pokoju. Nasi znajomi nie przepadaj? z górami i aktywnym wypoczynkiem wiec niestety nie ma nam kto poleci? jaki? miejsc:/ Z góry dzi?kuje z pomoc i pozdrawiam:)
Postaw piwo autorowi tego posta

kolaszek 

czyli 4115 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 10:52   

Pokoje Go?cinne
Maria G?sienica Gro?
Podhala?ska 18 ( chyba ) kiedy? O? Parda?ówka 26A
telefon (0 18) 20 115 92
Pani ma pokój 2 osobowy z ?azienk? przy cenie 30z? tak mi si? wydaje. My z regu?y mieszkali?my w 4 osobowym pokoju cena 20 - 25z?, ?azienki nie mieli?my ale te na korytarzu ( 3 prysznice + 2 toalety) w zupe?no?ci wystarcz? i o czym? takim jak kolejka to nie by?o mowy. Pani wymaga zaliczki w zasadzie wszystko jest 'na g?b?' ale nigdy si? nie zawiedli?my.
Powodzenia!

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
all-in
Saru 

czyli 3720 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 12:58   

http://www.marekkacperek.pl/
Rok temu by?am tam z kole?ank? na 5 dni, w?asnie w pokoju 2-osobowym z ?azienk? na korytarzu. P?aci?y?my 35 z? co , wydaje mi si?, jest bardzo dobr? cen? jak na tak bliskie po?o?enie od centrum. Do dworca by?o dos?ownie 5 minut, wiec rano z doj?ciem na busa nie by?o problemu, do Krupówek jakie? 15. Bardzo mi?o wspominam pobyt tam, wiec jak najbardziej polecam. :-)

ostry2563 

czyli 3665 dni temu

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 13:39   

a mo?e tutaj :?:
www.udziedzica.wczasowisko.net.pl
nocowa?em z 16 na 17 .06. - mnie si? podoba?o :-)
pokoje z ?azienkami , czysto i sympatycznie ;-) do Krupówek z 10 minut :-D
ja , ?ona + dziecko (8 lat) p?acili?my 100 z?.

[ Dodano: 2012-06-26, 13:47 ]
zapomnia?em doda? , ?e nocowali?my w tym zielonym pokoju :mrgreen: z widokiem na Giewont jakby co :-P

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
all-in
malinka72 

czyli 3885 dni temu

Wysłany: 2012-06-26, 17:33   

Polecam Szarotk? na ul.Zamoyskiego.By?am tam kilka razy i zawsze wraca?am zadowolona.Cena od osoby ok,45 z?.Wsz?dzie blisko.

Iwon44 

czyli 3456 dni temu

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 20:22   

Malinka, próbowa?em zarezerwowa? dwa pokoje w szarotce na pocz?tku kwietnia na pocz?tek lipca, a pani mówi ?e ju? wszystko zaj?te :(, nawet w pozosta?ych o?rodkach. Mówi?a ?e pierwsze rezerwacje by? ju? w lutym na sezon letni. Mamy pokój "Przy Jasieniach" na Paryskich. Jad? z ?ona, dwuletnim synkiem i znajomymi.

ola's 

czyli 4175 dni temu

Tematy: 4
Otrzymał 25 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 21:20   

Mo?e Willa ska?a : http://www.willaskala.pl/
Polecam ;-)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
all-in
all-in 

czyli 3531 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-06-27, 00:17   

Dzi?kuj? za tak szybkie odpowiedzi, nie spodziewa?am si?, ?e w tak krótkim czasie dostan? ich tyle:) Jutro b?d? dzwoni? czy s? w ogóle wolne miejsca, a póki co jeszcze raz dzi?kuj? bo wszystkie miejsca, które polecacie wydaj? si? by? ok i w fajnych lokalizacjach. Mam tylko nadziej?, ?e b?d? wolne pokoje bo nie lubi? ryzykowa? z niesprawdzonymi kwaterami, a tym bardziej tymi, które wciskaj? kiedy cz?owiek nie zd??y jeszcze dobrze z poci?gu wysi???:P no ale widzia?am, ?e ten temat by? ju? gdzie indziej poruszany:)

Dominiqa 

czyli 3474 dni temu

Tematy: 0
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-06-27, 11:18   

Ja w tamtym roku by?am pod Lip? na Paryskich i mog? poleci? z pe?n? odpowiedzialno?ci?- p?aci?am 40z?/os

W tym roku postawi?am na tak? ma?? chatk? na Anta?ówce- poleci?a mi go jedna Pani.
Na zdj?ciach wygl?da bardzo obiecujaco i te? 40z?/os:)

Za 3tyg dam zna? co i jak z nowym miejscem:)

malinka72 

czyli 3885 dni temu

Wysłany: 2012-06-27, 15:48   

Iwon44 napisał/a:
Malinka, próbowa?em zarezerwowa? dwa pokoje w szarotce na pocz?tku kwietnia na pocz?tek lipca, a pani mówi ?e ju? wszystko zaj?te :(, nawet w pozosta?ych o?rodkach. Mówi?a ?e pierwsze rezerwacje by? ju? w lutym na sezon letni. Mamy pokój "Przy Jasieniach" na Paryskich. Jad? z ?ona, dwuletnim synkiem i znajomymi.
To by si? zgadza?o ja zawsze ok.4miesi?cy wcze?niej rezerwowa?am.

Lucy 

czyli 3648 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 28 piw(a)
Wysłany: 2012-06-27, 17:55   

ola's napisał/a:
Mo?e Willa ska?a : http://www.willaskala.pl/
Polecam ;-)

ja te? :mrgreen:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ola's
stes 

czyli 3560 dni temu

Tematy: 11
Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2012-06-27, 21:10   

Masz tu jeszcze jeden sprawdzony pensjonat w centrum miasta

all-in 

czyli 3531 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-06-27, 23:34   

Jeszce raz dzi?ki za pomoc, dzi? obdzwoni?am te miejsca i niestety terminy by?y zarezerwowane ju? albo nie sposób si? dodzwoni?. Znajomi postanowili pojecha? z nami i wst?pnie ju? co? innego zarezerwowali?my, ale ostatni link pozosta? do sprawdzenia i bardo podoba mi si? to miejsce wiec mam nadzieje, ze uda si? tam zarezerwowa? co?, tym bardziej, ?e jedzeimy juz w sobot? rano:)

dk22 

czyli 3391 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2012-07-11, 13:13   

Te? w?a?nie jestem na etapie poszukiwania taniego noclegu. Tym razem wybieramy si? w Tatry pó?niej ni? dotychczas. Bo w pa?dzierniku. Propozycja " U Moniki Lidii" bardzo przypad?a nam go gustu. I cena bardzo zach?caj?ca na okres naszego wyjazdu tylko 25 z?. Jednak zastanawiam si? kiedy najlepiej zarezerwowa? nocleg z jakim wyprzedzeniem. Gdy je?dzili?my w lipcu/sierpniu pokój rezerwowali?my ju? jako? w maju zawsze. Jednak pa?dziernik chyba nie jest obleganym miesi?cem by by?y problemy z rezerwacj?, ale mimo to nie wiem na ile wcze?niej nale?y si? tym zainteresowa? i zarezerwowa?.

all-in 

czyli 3531 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-07-12, 01:18   

Nam te? bardzo przypad?a do gustu w?a?nie ta propozycje, ale sprawdzili?my j? i wszystkie inne i niestety na okres letni(pocz?tek lipca) nie by?o ju? miejsc. Finalnie jechali?my w 2 pary i potrzebowali?my dwóch pokoi dwuosobowych, ewentualnie apartamentu, by? mo?e jeden pokój uda?o by si? zarezerwowa?. Wed?ug mnie w pa?dzierniku nie powinno by? wi?kszych problemów z miejscami. W razie czego chyba lepiej wcze?niej zarezerwowa? albo chocia? zapyta? si? o wolne miejsca. W razie czego tez mog? polecie? jedno miejsce oko?o 10minut od dworca. Miejsce fajne bo ciche i spokojnie, a jednocze?nie do busów rzut beretem, a poza tym pod nosem jest jeszcze du?y sklep "Centrum handlowe szymonek" czy jako? tak. My p?acili?my 35z? za osob? i mieli?my dwa pokoje dwuosobowe z jedn? ?azienk? na korytarzu tylko dla nas. Mog? poleci?, pokoje czyste, w?a?ciciele sympatyczni i pomocni. W razie czego mog? poda? namiary.

Odpowiedz do tematu