Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: ciekawego, co, dla, dziecka, rocznego, trasa, warto, zobaczyc

trasa dla dziecka 1,5 rocznego- co ciekawego warto zobaczyc?
Autor Wiadomo
Paralia 


Doczya: 08 Kwi 2013
czyli 4009 dni temu

Posty: 4
Tematy: 3
Skd: Rzeszów
Wysany: 2014-05-21, 07:26   trasa dla dziecka 1,5 rocznego- co ciekawego warto zobaczyc?

Witam

Chcemy z mezem i 1,5 rocznym synkiem wybrac sie do zakopanego na weekend. gdzie warto pojsc? dolina koscieliska, chocholowska? da rade tam jechac wozkiem? co jeszcze moze byc nie trudnego i ciekawego dla takiego dziecka? jakas trasa gdzie mozna zobaczyc owieczki? bylam kiedys w takim miejscu szlo sie okolo 40min przez las do takeigo kosciolka a pozniej kawalek sie przeszlo i byla piekna polana czy ktos moze wie jak sie to miejsce nazywa bo nie moge sobie przypomniec? wiem ze po wschodniej stronie zakopca. co jeszcze mozecie nam polecic do zobaczenia? a i czy warto na takie krotkie trasy wypozyczac plecak dla dziecka? czy spokojnie da rade na nogach/rekach?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5046 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2014-05-21, 11:16   Re: trasa dla dziecka 1,5 rocznego- co ciekawego warto zobac

Paralia napisa/a:
Witam
jakas trasa gdzie mozna zobaczyc owieczki? bylam kiedys w takim miejscu szlo sie okolo 40min przez las do takeigo kosciolka a pozniej kawalek sie przeszlo i byla piekna polana czy ktos moze wie jak sie to miejsce nazywa bo nie moge sobie przypomniec? wiem ze po wschodniej stronie zakopca.

Wiktorówki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2014-05-31, 20:35   Re: trasa dla dziecka 1,5 rocznego- co ciekawego warto zobac

jabol napisa/a:
Paralia napisa/a:
Witam
jakas trasa gdzie mozna zobaczyc owieczki? bylam kiedys w takim miejscu szlo sie okolo 40min przez las do takeigo kosciolka a pozniej kawalek sie przeszlo i byla piekna polana czy ktos moze wie jak sie to miejsce nazywa bo nie moge sobie przypomniec? wiem ze po wschodniej stronie zakopca.

Wiktorówki
Obrazek

Dokładnie Wiktorówki i Rusinowa . Piekne miejsce i dziecku się spodoba. W razie czego wypozyczcie plecak-nosidelko na Krupówkach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elevarin 


Doczy: 17 Cze 2014
czyli 3573 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Nysa
Wysany: 2014-06-17, 11:57   

Polecam bardziej Wiktorówki byłem z małym i było bardzo ciekawie, nie było problemów z niczym ;)
___________________
kwatery w górach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum