Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: kiedys, ktorym, mieszkalem..., noclegu, poszukuje

Poszukuję noclegu, w którym kiedyś mieszkałem...
Autor Wiadomo
narkol123 


Doczy: 04 Sie 2012
czyli 4282 dni temu

Posty: 7
Tematy: 4
Skd: Trn
Wysany: 2012-08-09, 14:50   Poszukuję noclegu, w którym kiedyś mieszkałem...

Witam Was wszystkich serdecznie

Mam do Was dużą prośbę. Mianowicie, co kilka lat odwiedzam Wasze piękne miasto wraz z rodziną i zawsze zatrzymaliśmy się w pewnej kwaterze prywatnej. Poznaliśmy się z właścicielami, którzy przez to, że mieszkaliśmy u nich kilka razy z rzędu obiecali zawsze wolny pokój i miłą atmosferę. Niestety, numer telefonu gdzieś przepadł, a chciałem pojechać ze znajomymi i dogadać się z właścicielami co i jak.

Proszę Was o każdą możliwą informację, a najlepiej numer telefonu. Może to akurat Wasi sąsiedzi, może ich po prostu znacie, ja niestety nie mam się kogo zapytać...

Konkretnie, obiekt ten znajduje się na ulicy Pardałówka za Hotelem Skalnym. Jest to typowy domek w zakopaińskim stylu, chyba 2-3 piętrowy. Właściciele to rodzinka + małe dzieci nie pamiętam w jakim wieku. Dom znajduje się "w głębi" kawałek od głównej ulicy.

W linku daję mapę z zumi (ta z google jest słabej jakości, natomiast ta z zumi jest bardzo ładna)

zumi.pl/namapie.html?loc=Zakopane,%20Parda%B3%F3wka%203B&qt=Hotel%20Skalny&Submit=Szukaj (link bez www. wystarczy wkleić w przeglądarkę)

po wejściu, przybliżcie sobie, kliknijcie na widok hybryda

postimage.org/image/dzuipzr6r/ (link bez www. wystarczy wkleić w przeglądarkę)

tutaj dokładna lokalizacja z zumi, mniej więcej jaki był tam dojazd a czarnym polem zaznaczyłem ich działkę.

po dokładniejszej analizie ofert i nowych odkryciach, znalazłem nowe wiadomości które mogą pomóc w zlokalizowaniu tego obiektu.

zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=373&opis=tak (link bez www. wystarczy wkleić w przeglądarkę)

z mapy tam zamieszczonej wynika, że właściciele tego domu są ich sąsiadami. Ich posesję w moim dziele akurat zakryłem współrzędnymi...

Jeżeli macie jakiś kontakt, możecie wysłać go na PM, w celu zachowania pewnej dyskrecji...

Z góry dziękuję za każdą odpowiedzi, pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum