Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: na, pokoju, poszukuje, rodzinka, swieta, zakopanem

Rodzinka poszukuje pokoju na święta w Zakopanem
Autor Wiadomo
Go

Tematy: 221
Wysany: 2010-12-05, 19:55   Rodzinka poszukuje pokoju na święta w Zakopanem

Witam serdecznie. Poszukuję oferty na święta Bożego Narodzenia z wyżywieniem,dla 4-osobej rodziny, (2+2 dzieci 7 i 10lat), piesek york. W terminie od 23.XII do 30.XII. Jako że wiekszość ofert jest do 27.XII.W przypadku wolnego pokoju we wskazanym przez nas terminie bardzo proszę o odpowiedź wraz z ceną. Pozdrawiam i z góry :oops: dziękuje.
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4986 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2010-12-06, 11:45   

Witaj,

proponuję zadzwonić do Geovity w Zakopanem - namiary znajdziesz tu: https://geovita.pl/obiekt/Zakopane.7.html

Ceny nie podam - bo sama mam tam pobyt od 27 właśnie, a Wy chcecie jechać na dłużej. Zresztą przy "nietypowych" pobytach robią indywidualną kalkulację :-> Przyjmują ze zwierzakami - bo to był mój warunek - i tu cenę znam - 10zł/doba.
Raczej będą mieli jeszcze pokoje ;-)

Powodzenia w szukaniu :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Go

Tematy: 221
Wysany: 2010-12-08, 12:12   

Witam, chciałam się wybrać z mężem na Święta gdzieś w góry, naturalnym wydaje się być Zakopane:) W zeszłym roku byliśmy w Rabce Zdroju w Pensjonacie Pod Dobrym Aniołem i było cudownie, pyszne swojskie jedzenie, tradycyjna Wigilia, ubieranie choinki i cenowo na naszą kieszeń. W tym roku chcielibyśmy pojechać w inne miejsce, może Zakopane...wiecie gdzie warto się wybrać na Wigilię?
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum