Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: nie, noclegi, polecam

Noclegi nie polecam
Autor Wiadomość
Teresa So?dan 

czyli 3364 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2012-08-07, 13:54   Noclegi nie polecam

Witam Pa?stwa.
W internecie szuka?am kwatery na urlop w Zakopanym. Zach?ci?a mnie oferta Pa?stwa Nalepów - Bartu? Zakopane - Sobczakówka 8d,11.. Zadzwoni?am do nich , zamawiaj?c pokój oraz wp?aci?am zaliczk? na konto. Spyta?am równie? czy nie ma potrzeby kontaktowania si? z pa?stwem przed wyjazdem. Gdy zajechali?my (po przebyciu 600 km.) na miejsce okaza?o sie, ?e pokoju dla mnie NIE MA. Pani zwracaj?c zaliczk? wskaza?a palcem kwatery u s?siadów, u których zreszt? nie by?o wolnych miejsc. Takie potraktowanie zas?uguje na bardzo z?? opini? . Nie polecam tego adresu.
Na szcz??cie uda?o si? znale?? nocleg - Pokoje go?cinne Janikówka - bardzo mili w?a?ciciele.
Postaw piwo autorowi tego posta

kolessdz 

czyli 4166 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-08-09, 07:54   

Niestety cz?sto tak bywa ?e nie ma dla nas pokoju mimo wp?aconej zaliczki.
Ja na szcz??cie nie spotka?em si? z takimi praktykami mo?e dla tego ?e ci?gle wybieram to samo miejsce do spania w Zakopanem.

Dominika 

czyli 3327 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2012-09-12, 23:07   

Wróci?am dzi? z Zakopanego i niestety trafi?am na w?a?nie t? kwatere. W?a?cicielka bardzo niemi?a. Pokoje brudne a ?azienka zagrzybia?a, ponadto zimna woda do mycia. Ogólnie tragedia. NIE POLECAM!!!

wicher 

czyli 3203 dni temu

Tematy: 7
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2013-01-20, 15:22   

Proponuje kochani wyszczególnienie takich adresów kolorem czerwonym. Przyda?by si? tutaj na tej stronie co? ala rankig miejscówek do spania zarówno tych dobrych jak i tych z?ych.

Grzesiek42 

czyli 3212 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-01-20, 18:07   

Kiedy? te? mia?em okazj? tak pomieszka? :-? Wyjazd calkiem spontaniczny,telefon na kwater? sprawdzon?-niestety wszystko zaj?te.No nic,jedziemy w ciemno,na miejscu co? znajdziemy-okres ferii zimowych wi?c spragnionych nart ca?a masa.Szukamy kwatery w Bia?ce ?eby miec blisko na Kotelnic?.Kwatera brudna,woda zimna,lazienka te? w op?akanym stanie a do tego gospodarze i go?cie jarali w ca?ej kwaterze.Powiedzia?em sobie nigdy wi?cej takich eskapad w ciemno .

Ola30 

czyli 3411 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-02-02, 15:11   

Ja nie polecam Hotelu Villa Marilor.
Hotel reklamuje sie jako 5cio gwiazdkowy, ale nawet 3 gwiazdki to za duzo.
Pokoje sa duze ale zaniedbane, bruda wykladzina, nieswieze sciany. Do tego duza czesc hotelu miesci sie niedalego basenu wiec zapach chloru w pokoju jest bardzo dokuczliwy.
A sniadanie to juz calkiem porazka, 3 male zime parowki i pare plasterkow sera. Kawa dodatkowo platna.

wichurra 

czyli 3391 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2013-02-04, 19:48   

A ma ktos wra?enia z Grand Hotel Stamary? Z zewn?trz wygl?da to super, na stronie internetowej te?. Chcia?abym wykupi? tam pobyt dla rodziców z okazji rocznicy ?lubu i nie wiem, czy b?dzie to godny prezent.

marcin841 

czyli 3030 dni temu

Wysłany: 2013-07-07, 12:13   palace - nie polecam

Ja odradzam wszystkim noclegi w "palace" przy Cha?ubi?skiego 7. Zdj?cia na ich stronie s? mocno nieaktualne. W pokojach w rzeczywisto?ci jest syf, woda pod prysznicem nie mia?a ?adnego ci?nienia. Odpada?y kafelki w ?azience. Pokrowce na po?ciel dostali?my brudne i porwane. Mimo ?e by? telewizor w pokoju, to nie da?o si? go w??czy?. Ale najlepsze zostawiam na koniec... W zwi?zku z przyjazdem w?a?ciciela i jego znajomych, zostali?my "poproszeni" o przeniesienie si? z pokojów (co ju? jest dla mnie skandalem) do domku stoj?cego na tej samej posesji, gdzie pono? warunki mia?y by? lepsze. Dostali?my do niego klucze, wi?c poszli?my zobaczy? jak ten domek wygl?da w ?rodku. Ju? na wej?ciu dostali?my "fal? uderzeniow? w twarz - w powietrzu czu? by?o siln? wo? grzybicy :/ Okaza?o si?, ?e ?azienka jest mocno zagrzybiona, co zreszt? nas nie zdziwi?o, skoro nie ma tam ani okna, ani ?adnej wentylacji. Domek by? z pi?trem... na pi?trze pod?oga by?a cienka i za?amywa?a si? pod nami. Oczywi?cie wrócili?my, powiedzieli?my ?e warunki te s? nie do przyj?cia. Pan si? zacz?? z nami k?óci?, ?e musimy si? przenie??, ?e jak nam nie pasuje ten domek to mo?emy si? przenie?? do ich drugiego o?rodka lub poszuka? miejsca u kogo? innego (kolejny skandal i brak szacunku do klienta). Oczywiscie nie by?o mowy o ?adnym z tych rozwi?za?, powiedzieli?my ?e jedynie mo?emy si? zmie?ci? w jeden pokój, co te? zrobili?my. Jak wida?, w tym o?rodku to szef jest najwa?niejszy, a klient mo?e sobie pomieszka? w zagrzybia?ym domku albo po prostu si? stamt?d wynie??. Tak si? traktuje tam ludzi. NIE POLECAMY, A WRECZ PRZESTRZEGAMY PRZED TYM O?RODKIEM. NIECH WAS NIE SKUSI NISKA CENA. Z pewno?ci? nigdy wi?cej si? tam nie pojawimy.

darekb89 

czyli 2893 dni temu

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-11-21, 18:50   

dlatego jestem wrogiem p??cenia zaliczek i jazdy z napalonym wizyerunkiem zdj?c na stronie. Ja zawsze jade i ogl?dam pasuje mi to biore nie to nie. Jezdz? do zakopanego juz kilka dobrych lat conajmniej 2 razy do roku i nigdy nie mia?em problemu z znalezieniem noclegu jadac w ciemno. Pozdrawiam

patrycjusz 

czyli 2892 dni temu

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-11-22, 18:10   

Czasami miejscówki s? takie ?e trzeba wynaj?? z wyprzedzeniem i wp?aci? zaliczk?, ja np. od paru lat bywam tutaj domekzakopane . info na miejscu nie spotka?o mnie nic przykrego a wr?cz przeciwnie dlatego mog? ten nocleg poleci?.

jachociachohL7 

czyli 2845 dni temu

Wysłany: 2014-01-08, 15:59   

troch? boj? sie je?dzi? ciemno z dzieckiem

Michal_S124 

czyli 2859 dni temu

Wysłany: 2014-01-09, 19:30   

marcin841 napisał/a:
Ja odradzam wszystkim noclegi w "palace" przy Cha?ubi?skiego 7
za to obok na Cha?ubi?skiego 3a ,mog? szczerze poleci?. Bywam tam od kilku lat i jest naprawd? super ;-)

Kasiab225 

czyli 2804 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2014-02-18, 15:36   

Ja równie? nie polecam "Bartusia". Brudno i brak zas?on! Stara wersalka taka brudna by?a, ?e musia?am j? przykry? kocem, inaczej nie sz?o tam wysiedzie?. Du?y minus to tak?e brak miejsca do grillowania ..zero trawnika..a wiele osób lubi sobie pogrillowa? na urlopie.

jacke20 

czyli 2803 dni temu

Wysłany: 2014-02-21, 12:42   

Tak ju? jest zanim gdzie? pojedziesz najlepiej poczyta? jakie? opinie czy zapyta? znajomych którzy tam byli np. tanie hotele w poznaniu w których mieszka?em przez jaki? tydzie? by?y spoko ale na koniec okaza?o si? ?e rachunek by? astronomiczny zap?aci?em 2 razy wi?cej bo nie dopyta?em si? dok?adnie o ceny. Lubie naci?gaj? jak mog? trzeba mie? oczy dooko?a g?owy.

Kasiab225 

czyli 2804 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2014-03-06, 13:55   Nie polecam

Ja nie polecam noclegu przy ul. Droga do Olczy 15d. Co prawda gospodyni ca?kiem mi?a, jej m?? tak?e ale nie o to chodzi...bowiem gospodarz po?yczy? od nas 2 dni przed wyjazdem 5 z?...potem go ju? nie spotkali?my ..a wczesiej to taki rozmowny i wsz?dzie go pe?no by?o :) Niby tylko 5 z? ale takie co? nie zach?ca do kolejnej wizyty tam. Nast?pna rzecz, to kupilismy wódk? na S?owacji, spróbowali?my tylko po kieliszku, sta?a sobie na pó?ce w pokoju a kiedy po powrocie z wakacji cz?stowali?my te?ciów okaza?o si?, ?e sama woda :shock: Pokój by? w porz?dku, z balkonu widok na Giewont... mo?na by?o ognisko rozpali? na dworze, có? ...gdyby nie te dwa incydenty pewnie by?my wrócili.

Odpowiedz do tematu