Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dla, nocleg, pary

Nocleg Dla Pary
Autor Wiadomo
patry2k 


Doczy: 13 Mar 2012
czyli 4399 dni temu

Posty: 7
Tematy: 1
Skd: Lubelskie
Wysany: 2013-07-04, 20:20   Nocleg Dla Pary

Witam. Chce się wybrać w góry (Zakopane) 22-27 lipiec (powrót wieczorem w sobote) i szukam jakiegoś noclegu na te kilka dni. Możecie coś polecić niedrogiego? Zależy mi aby była łazienka w pokoju/domku. Moje główne wymagania to aby było gdzie się umyć, załatwić i przespać ;) Dobrze by było gdyby było to w miarę blisko Zakopanego aby dało się pieszo w miarę bez problemów dotrzeć ;)

[ Dodano: 2013-07-08, 20:12 ]
i może ktoś coś podpowiedzieć? Nigdy nie jeździliście z kimś ? :) Proszę o jakieś namiary. A jak uważacie, warto jechać w ciemno i szukać noclegu czy lepiej nie ryzykowac?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
niebieski 


Doczy: 27 Sie 2011
czyli 4598 dni temu

Posty: 11
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: nie powiem
Wysany: 2013-07-09, 12:25   

widze ze cisza w temacie wiec postaram sie co nieco naskrobac. . . yyyy. . . naklikac. po pierwsze, jezeli chcesz jechac w ciemno to nie moze to byc wyjazd z kategorii tiko tiko romantiko. panna nie wybaczylaby ci zadnego potkniecia. . . no chyba ze jestescie tak zzyci (nie mylic ze slowami 'z rzyci') i lubicie ryzyko. to wtedy to tak. nawet bardzo tak.
po drugie panie kolego. . . to nie wiem jak to jest z cenami we wakacje bo ja uderzam w gory we wrzesniu, ale tusze ze ceny pewnie wachaja sie w granicach 35-40 zlotych nowych polskich za noc. za dzien. . . za dobe holtelowa. chyba tak to lecialo. uwzgledniajac standardy ktore wymieniles powinienes cos znalezc w tej cenie. nie bardzo moge ci cos polecic bo do tej pory nocowalem ino w 2 pensjonatach ale mozesz sobie wpidsac w google 'kurosowka zakopane' i tam przedzwonic. do krupowek jest ok 2 km. mila wlascicielka, do giewontu blisko, do drogi pod reglami 10 min. krzeptowki niedaleczko. chociaz moze juz nie byc miejsca. ale mozna sprobowac. w razie pytan prosze smialo pisac, zycze udanych wakacji. pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
patry2k 


Doczy: 13 Mar 2012
czyli 4399 dni temu

Posty: 7
Tematy: 1
Skd: Lubelskie
Wysany: 2013-07-09, 17:30   

żadne tiko romantiko ;) gdyby tak miało być to nie szukałbym noclegu za 40 zł ;) chodzi aby było się gdzie przespać ;) Tak tylko pytam czy wyjazd w ciemno wchodzi w gre bo jadąc nad morze mieliśmy zaklepany nocleg ale po dojechaniu do miejscowości często można było spotkać tabliczki "wolne pokoje!!!"

:) dzięki za pierwszą opcję :) Już urlop w pracy zaklepany na dany termin 22-27 lipiec :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
arkadi82 


Doczy: 08 Maj 2012
czyli 4343 dni temu

Posty: 3
Tematy: 1
Skd: leżajsk
Wysany: 2013-07-15, 13:00   

Spróbuj Zapytać o wolne pokoje w 'Willi Danuśka" Wpisz w google. Byłem tam w tamtym roku w sierpniu. Rezerwowałem końcem lipca. Znalazłem wolny pokój bo ludzie się pewnie goją ,że to daleko od centrum, ale tam są nie daleko busy, którymi wszędzie dojedziesz. Super pokoje z łazienkami i tv , czysto, wszystko jak nowe, aneks kuchenny, czajnik na korytarzu. Obok fajna knajpa z góralską muzyką.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Doczy: 04 Cze 2013
czyli 3951 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-07-29, 09:36   

Tak szczerze mówiąc to chyba zdecydowanie lepiej byłoby zarezerwować wcześniej nocleg,możliwości masz naprawdę szerokie.wystarczy tylko poszukac. Jadąc w ciemno często można błądzić i znaleźć coś w większej cenie,co moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamno 


Doczya: 17 Pa 2013
czyli 3816 dni temu

Posty: 9
Tematy: 0
Skd: Olsztyn
Ostrzee:
 1/3/4
Wysany: 2013-10-21, 15:31   Re: Nocleg Dla Pary

i koniec końców gdzie byliście? Bo ja właśnie nie pytając się w sumie nikogo zarezerwowałam sobie nocleg na Święta i Sylwestra, bo znalazłam fajne oferty na tej stronce i mam nadzieję, że będzie fajnie i się nie zawiodę:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Doczy: 04 Cze 2013
czyli 3951 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-11-22, 14:30   

A na jakiej stronce jeżeli można wiedzieć? jak pisałem powyzej,w kwestii noclegów mogę naprawde pomóc i przez forum polecić coś sprawdzonego gdzie nie będziecie rozczarowani.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jachociachohL7 


Doczy: 08 Sty 2014
czyli 3733 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Kraków
Wysany: 2014-01-08, 15:57   

Willa Danusia - jakie ceny na sezon ziomwy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
arkadi82 


Doczy: 08 Maj 2012
czyli 4343 dni temu

Posty: 3
Tematy: 1
Skd: leżajsk
Wysany: 2014-01-16, 11:59   

Willa "Danuśka" nie Danusia. Sprawdź na ich stronie. Wstukaj w google
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
płatek 


Doczy: 25 Mar 2014
czyli 3656 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Wadowice
Wysany: 2014-03-25, 17:25   

Danuśka jest spoko. Byliśmy tam z dziewczyną w tamtym roku jesienią. Cena/jakość oceniłbym na 7,5/10
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mileks 


Doczya: 25 Wrz 2023
czyli 186 dni temu
Posty: 21
Tematy: 4
Skd: Warszawa
Wysany: 2023-10-19, 07:35   

Zerkn?. ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum